Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Vai meklējat mīkstus, pūkainus un kvalitatīvus dvieļus savai ģimenei? Tos noteikti atradīsiet mūsu piedāvājumā – piedāvājam dabīgās šķiedras dvieļus ar izcilām īpašībām. Un plašā krāsu gamma un daudzveidīgais dizains ļaus tos viegli pieskaņot katrai vannas istabai.

Lasīt vairāk

Pircēju atsauksmes

 

116 vērtējumu

 

5 zvaigznes

tas pat

 

5 zvaigznes

puikus rankšluostis

 

5 zvaigznes

viskas gerai

Dvieļi ir ārkārtīgi svarīga mūsu ikdienas higiēnas rutīnas sastāvdaļa. Tie ir tekstilizstrādājumi, kas pilda gan praktiskas, gan estētiskas funkcijas. Mīksti, maigi un pūkaini dvieļi sniedz patīkamu sajūtu pēc katras vannas vai dušas, bet dabīgā šķiedra – mājīgumu, siltumu un ātru mitruma uzsūkšanos. Atklājiet plašu krāsu klāstu – jūs viegli atradīsiet to, kas ir piemērots jūsu vannas istabas interjeram.

Kokvilnas dvieļu priekšrocības

Kokvilna ir viena no populārākajām dabiskajām augu šķiedrām, un tas ir pamatota iemesla dēļ. Kokvilnas dvieļi ir piemēroti visiem lietotājiem: no pašiem mazākajiem – jaundzimušajiem – līdz vecāka gadagājuma cilvēkiem. Pateicoties to apbrīnojamajam maigumam, mīkstumam un pretalerģiskajām īpašībām, kokvilnas vannas dvieļi ir ļoti piemēroti un patiks pat tiem, kam ir jutīga, ārkārtīgi sausa āda ar noslieci uz alerģijām. Kokvilna ir lieliski piemērota problemātiskai ādai, nekairina, tāpēc nejutīsiet nekādu diskomfortu, ar šādu dvieli nosusinot mitru ādu.

Viena no svarīgākajām dvieļu īpašībām ir ūdens uzsūkšana. Šajā kontekstā kokvilnas dvieļi ir pelnījuši lielu uzslavu – tie lieliski no ķermeņa uzsūc pat vismazākās ūdens lāses, nekairina ādu, bet vienkārši maigi pieskaras tai.

Priekšrocību klāstu papildina arī viegla kokvilnas dvieļu kopšana. Tos varat mazgāt veļas mašīnā vai ar rokām. Tiesa, lai saglabātu tekstilizstrādājumu maigumu un reprezentablu izskatu, ievērojiet mazgāšanas, gludināšanas un žāvēšanas ieteikumus, kas norādīti uz konkrēto izstrādājumu etiķetes.

Pūkainie un mīkstie dvieļi ne tikai lieliski pildīs savu funkciju, bet arī dekorēs vannas istabu. 480 g/m2 blīvuma dvielis ir pietiekami biezs, ļoti mīksts un pūkains, tāpēc izskatās ļoti grezns.

Kas nosaka dvieļa biezumu?

Kāda biezuma dvieli izvēlēties – šis jautājums ir viens no biežākajiem, kad pircēji meklē jaunus dvieļus sev vai dāvanai. Šī tekstilizstrādājuma biezums nosaka vairākus aspektus: cik daudz ūdens dvielis spēj uzsūkt, maigumu, pūkainību un žūšanas laiku.

Kokvilnas 480 g/m2 blīvuma dvieļi ir optimāla vidēja biezuma, tādējādi sniedz vislabāko lietotāja pieredzi. Pūkains tekstila izstrādājums lieliski uzsūks visas ūdens lāses, turklāt uzreiz pēc izkāpšanas no vannas vai dušas tajā būs ārkārtīgi patīkami ietīties. Tomēr ņemiet vērā faktu, ka biezāks dvielis žūs nedaudz ilgāk, salīdzinot ar plānu dvieli. Tāpēc vajadzētu saprast savas prioritātes: piemēram, pirts dvieļi vai pludmales dvieļi ir plānāki, tāpēc tos ir vieglāk pārnēsāt, tie sver mazāk un aizņem mazāk vietas.

Kā izvēlēties dvieļa izmēru?

Dvieļu izmēra izvēle ir atkarīga no personīgajām vajadzībām. Ja pēc peldēšanās patīk ietīties lielākā dvielī, lieliski derēs, piemēram, 100x150 cm izmērs. Mazāka auguma cilvēkam vai bērnam visa ķermeņa nosusināšanai pietiks ar 70x125 cm dvieli. Mazāka izmēra dvieļus var izmantot atsevišķām ķermeņa daļām, piemēram, var būt atsevišķs dvielis sejai vai kājām, gariem matiem ir ieteicams izmantot dvieli matu nosusināšanai.

Kokvilnas dvieļi mūsu piedāvājumā

Tie, kas meklē augstas kvalitātes kokvilnas dvieļus, noteikti varēs izvēlēties no mūsu plašā piedāvājuma. Plašā krāsu, izmēru un dizaina izvēle ļaus jums izvēlēties tādu dvieli, par kādu sapņojat, kas ikvienu vannā iešanu padarīs par nelielu dienas prieku.

Ļoti laba izvēle ir 480 g/m2 blīvuma vannas dvieļi, kas pārsteidz ar savu mīkstumu, pūkainību un solīdo izskatu. Tie ne tikai lieliski pildīs savu funkciju, bet arī dekorēs jebkuru vannas istabu, piešķirot smalku greznuma pieskaņu. Jūs varat izvēlēties no vairākiem izmēriem: 50x90, 70x125 vai 100x150 cm. Jūs atradīsiet visam ķermenim vai tikai sejai, rokām utml. piemērotu dvieli. Lielākie dvieļi ir lieliski piemēroti pieaugušajiem, bet mazākie izmēri – mazuļiem, kuri novērtē maigumu un mājīgumu.

Dvieļi internetā no mūsu piedāvājuma – ļoti labs risinājums jūsu laika un naudas ietaupīšanai. Mūsu produkti izceļas ar ļoti labu cenas un kvalitātes attiecību, un akciju vai atlaižu laikā tos var iegādāties par vēl labāku cenu. Mīksts un maigs dvielis – tas ir prieks, ko var atļauties ikviens, kā arī lieliska ideja praktiskai dāvanai.

avatar