Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Pircēju atsauksmes

 

932 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Spilvens BAMBOO

Labai gera pagalve. Uzpildo tiek kiek reikia, maloni liesti, lengva, puikiai atitinka paskirti.

Rita
 

5 zvaigznes

Puiki kokybė, gera kaina

 

5 zvaigznes

Spilvens ANTISTRESS

Vīram ļoti patīk , mīksts un liels .

Solvita

Spilvens ir ļoti svarīgs miega kvalitātei un komfortam, kā arī palīdz jūsu ķermenim ieņemt pareizo stāvokli. Mēs labi guļam tikai tad, ja mūsu mugurkauls ir pareizā stāvoklī un ļauj mūsu ķermenim atpūsties. Tā ir svarīga laba spilvena funkcija, tāpēc tas jāizvēlas atbildīgi. Kvalitatīvi spilveni tiek ražoti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un materiālus, un tie ir patiesi daudzveidīgi.

Labs un kvalitatīvs spilvens ir elpojošs, mīksts un viegls, kas lieliski absorbē mitrumu, bet to neuzkrāj, nodrošinot komfortu miega laikā gan siltajā, gan aukstajā sezonā. Mēs piedāvājam plašu kvalitatīvu spilvenu klāstu, lai mierīgāk izgulētos, ne tikai mīkstus, ātri uzbužināmus spilvenus, bet arī atbalstu ērtai sēdēšanai gultā, lasot grāmatu vai skatoties iecienīto filmu.

Maigums Jūsu miegam

Lai baudītu omulīgu, kvalitatīvu un ērtu miegu, ir svarīgi izvēlēties spilvenu ar lielu atbildību un rūpību. Kas ir svarīgi to pērkot? Izvēloties spilvenu, īpašu uzmanību pievērsiet tā ārpusei. Neatkarīgi no pildījuma spilvena iekšpusē, gaisa plūsmas brīvai kustībai vienmēr ir liela nozīme. Gaiss uztur spilvenu pūkainu, ļauj tam žūt un piešķir svaigumu. Dabīgā šķiedra ir labākais elpojošais materiāls, tāpēc kokvilnas spilvens ir lieliska izvēle, bet, lai pagarinātu spilvena kalpošanas laiku, tie var būt ar poliesteru. Tā ir augstas kvalitātes sintētiskā šķiedra, kas ražota, izmantojot īpašu tehnoloģiju. Šķiedra nodrošina, ka kvalitatīvie spilveni saglabā savu formu un kalpo ilgi.

Spilvenu un spilventiņu dažādība ļauj ikvienam izvēlēties atbilstoši savām personīgajām vajadzībām: mīkstāku vai cietāku, uzbužināmu vai anatomisku. Nav vienas labākās izvēles - visi kvalitatīvie spilveni ir labi, tāpēc izvēlieties spilvenu atbilstoši saviem ieradumiem. Ir svarīgi atcerēties, ka spilvenu kalpošanas ilgums atšķiras atkarībā no pildījuma, un tas ir jāņem vērā, iepērkoties.

Nostra spilvenu priekšrocības

Kvalitatīvi spilveni ir piepildīti ar poliestera šķiedru. Tas ir sintētisks materiāls, kuru ražotāji izvēlas, lai novērstu baktēriju un mikroorganismu pavairošanos spilvena iekšpusē. Poliestera šķiedra ir lielisks un izturīgs materiāls, kas ātri atgūst sākotnējo formu, lai jūs varētu izbaudīt pūkainu un mīkstu spilvenu, ja spilvendrāna nav pārāk cieša. Un vēl lielākai aizsardzībai izvēlieties ar oglekli bagātinātu spilvenu vai spilventiņu, kam piemīt antiseptiskas īpašības.

Ņemiet vērā arī spilvena izmēru - mūsu veikalā ir pieejami visi standarta izmēri. Mazākie spilveni ir paredzēti mājas dekorēšanai, iespējams, ar pārvalku vai bez tā. Ir šaurāki spilveni, kas ir lieliski piemēroti īpaši bērniem, un lielie patiks visiem. Kvalitatīvi un lēti spilveni mūsu interneta veikalā tiek pārdoti ar dažādām poliestera pildvielām, tāpēc ikviens var izvēlēties spilvenus pēc savas gaumes.

Nostra spilveni atbilst Oeko-Tex Standard 100, kas attiecas uz kaitīgo vielu kontroli ražošanā. Mūsu produkti ir droši un veselīgi, draudzīgi ādai, nekairinoši un ideāli labi piemēroti pat jutīgas ādas īpašniekiem un cilvēkiem ar alerģijām.

Mūsu spilveni garantē ne tikai kvalitatīvu miegu, bet arī noteiktu iedarbību. Piemēram, antistresa spilveni palīdzēs mazināt trauksmi, stresu, noņems ķermeņa elektrostatisko lādiņu, un Feng Shui līnijas produkti nodrošinās ķermeņa un gara harmoniju. Mums ir plašs spilvenu klāsts, tāpēc pat visprasīgākais klients izvēlēsies atbilstoši savām vajadzībām.

Vēl viena priekšrocība ir plašais izmēru klāsts, tāpēc katrs atradīs sev piemērotāko. Populārākie: spilveni 70x70, 50x70, 60x60. Jūs atradīsiet piedāvājumu arī, ja jūsu spilvens ir 40x40. Populāri ir arī dekoratīvie spilvenu izmēri, piemēram, 40x40 vai 45x45.

Kur nopirkt kvalitatīvus spilvenus?

Vai meklējat kvalitatīvu spilvenu miegam un nevainojamai atpūtai? Vai varbūt jums ir aktuāli izdarīt liela daudzuma pasūtījumu? Augstas kvalitātes spilveni Nostra interneta veikalā nostra.lv. Augsta kvalitāte, pievilcīga cena, plašs izmēru un krāsu klāsts - atrodiet ideālu spilvenu ērtai un omulīgai gulēšanai.

avatar