Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Tekstilizstrādājumi viesnīcām

Vairāk

Rāda 24 no 86

Pircēju atsauksmes

 

3235 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Sega BAMBOO

Lenga,šilta labai patenkinta pirkiniu

Birutė
 

2 zvaigznes

Sega ANTISTRESS

Anklodės dygsniavimo siūlės iširę.

Akvilė
 

5 zvaigznes

visada puikus dalykas,atsisakiau sunkiai plaunamu kilimeliu

Ausra

Preces viesnīcām, kas atrodamas mūsu interneta veikalā, atbilst visām prasībām un nodrošina vislabāko atpūtu viesnīcas viesiem. Mēs piedāvājam dažādus tekstilizstrādājumus miega, higiēnas un mājsaimniecības vajadzībām. Plašais klāsts un augstā kvalitāte nodrošina mūsu viesnīcas produktiem popularitāti un ļauj mūsu klientiem optimizēt izmaksas.

Tekstila produkcijai viesnīcām jāatbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem, jo šeit izmantotie tekstilizstrādājumi tiek daudzkārt mazgāti, lai nodrošinātu higiēnu, veļas mazgāšanai bieži tiek piemērota augstāka temperatūra, un audumi tiek gludināti augstā karstumā. Neskatoties uz to, ko viesnīcu produkti - dvieļi, gultas veļa, vannas paklāji un citi tekstilizstrādājumi - iztur veļas mazgāšanas laikā, tiem ir jāizskatās lieliski, jābūt mīkstiem un maigiem. Šīs īpašības piemīt tikai dabīgai kokvilnas šķiedrai, kas labi valkājas un ir viegli kopjama.

Mūsu interneta veikalā kategorijā "Viesnīcām" Jūs atradīsiet plašu dažādu tekstilizstrādājumu izvēli, kas atbildīs katra viesnīcas viesa vajadzībām. Viesnīcu gultas veļa ir izgatavota no dabīgas, augstas kvalitātes kokvilnas šķiedras, kurai piemīt labākās īpašības. Piedāvājumā ir daudzveidīga toņu izvēle, tomēr dominējošā viesnīcās ir baltā krāsa. Viesnīcu gultas veļa tiek ražota atbilstoši starptautiskajiem standartiem, tāpēc Jūs tajās varat viegli ieklāt esošās segas un spilvenus, neraizējoties par to, ka būtu jāatjauno daļa savas gultas veļas.

Vannas istabām paredzētās preces viesnīcām piemīt īpašs mīkstums un maigums. Tie ir dabīgi kokvilnas dvieļi, kas nodrošinās viesnīcas viesiem vislabāko uzturēšanās pieredzi viesnīcā. Dvieļiem ir lieliska mitruma absorbcija un ātra izžūšana, padarot tos ērti lietojamus un viegli kopjamus. Daudzveidīgais, klasiskais dvieļu dizains ļaus jums tos nomainīt jebkurā laikā, lai atjaunotu viesnīcu istabu izskatu. Mūsu interneta veikals piedāvā arī tādas preces viesnīcām kā halātus, kas ir šūti no dabīgas kokvilnas, kas katrai viesnīcai radīs greznuma iespaidu un ļaus viesiem justies ērtāk. Halāti viesnīcām ir lieliska izvēle ne tikai viesnīcām, bet arī spa, skaistumkopšanas saloniem, klīnikām.

Mēs esam rūpīgi atlasījuši preču klāstu viesnīcām, tāpēc jums nav jāuztraucas par savu produktu stilu vai kvalitāti - viesnīcas, kuras izvēlas mūsu veikalu, augstu novērtē produktus, tādēļ preces tiek iegādātas atkal un atkal. Ietaupiet laiku, optimizējiet izmaksas - izvēlieties savam īpašumam piemērotus risinājumus.

avatar