Satīna palagi ar gumiju vai bez gumijas

Filtri
Cena
   
Izmērs
Audums
Krāsa
Sastāvs
Palagi veida

Pircēju atsauksmes (3)

 
2019-09-20

Tiesiog viskas 100 balų !!!

Lina
 
2019-09-20

Tāds vērtējums , jo krāsas tonis neatbilst redzētajai ineternetā. Dzīvē ir cits tonis - krāsa vairāk kā mālaina, uz brūnu.

Gunita
 
2019-09-19

Nežinau, nes susirašinėjant su konsultantu Messenger dėl derančios paklodės spalvos neaiškiai vienas kitą supratome ir buvo atsiųsta kita spalva. Prekę grąžinau ir lauksiu atsiunčiant tinkamą. Būtų puiku, jei prie kiekvieno patalynės komplekto būtų pasiūlytos derančių spalvų paklodės.

Živilė

Satīna palags nodrošinās visērtāko gulēšanu. Greznais satīns patīkami maigi ieskauj jau no pirmā pieskāriena un ir neaizstājama izvēle, lai saglabātu gultas veļas vēsumu un svaigumu. Gluda un nedaudz slidena satīna virsma ir ļoti līdzena, tāpēc satīna palagi lieliski pārklāj matraci, neatstājot pārmērīgu auduma pārpalikumu, kas veido krokas. Vieglais un slidenais satīns ir austs no augstas kvalitātes šķiedras, kas nodrošina papildu izturību un lielisku formas saglabāšanu. Tas nodrošina, ka satīna palags visu nakti paliks savā vietā.

Plānais un vēsais satīns ir ļoti populārs vasarā, siltajā sezonā. Kad saules stari lutina ar siltumus, gulēt uz vēsa satīna palaga ir brīnišķīgi. Tomēr satīna palagi der arī vēsākā laikā, jo dabīgais audums ļoti ātri pielāgojas ķermeņa temperatūrai, uz tā  vienmēr ir ērti un silti gulēt.

Satīna palagi var būt klasiska stila vai ar gumiju. Kādu izvēlēties ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un vajadzībām. Klasiskos satīna palagus ir viegli uzklātl un pielīdzināt, un malās esošās uzlaides, kuras novieto zem matrača, nodrošina, ka tie miega laikā  paliek savā vietā. Ja guļat  nemierīgi vai no rīta ievērojat, ka gulta ir nekārtīga, satīna palags ar gumiju ir viens no labākajiem risinājumiem. Pirmkārt, satīns tiek vienmērīgi pārklāts un nodrošina līdzenu pamatu gulēšanai. Gumija droši notur palagu un netraucē gulēt, tā tiek nodrošināts līdzens pamats labam miegam.

Satīna palagi ir diezgan plāni, tāpēc uz tiem ir ērti gulēt, tie sniedz viegluma sajūtu. Tomēr nedomājiet, ka šie palagi nav praktiski. Tieši otrādi, satīns tiek ražots no garākām šķiedrām un blīvi austs, tāpēc pat ievērojami plānāks audums ir ļoti izturīgs un saglabā vienmērīgu šķiedru skaitu visā zonā. Blīva aušana nodrošina izcilus satīna krāsošanas rezultātus, tāpēc satīna palagi ir vislabākā izvēle tiem, kas mīl krāsas. Plašais krāsu klāsts, kas pieejams mūsu veikala sortimentā ļaus izvēlēties katram sev vēlamo, un, lietojot šos palagus, būsiet pārsteigti, pēc cik daudzām mazgāšanas reizēm izskats paliek nemainīgs.

Lasīt vairāk