No 28. marta līdz 12. aprīlim 20% atlaide ar kodu Lieldienas21 *atlaides nesummējas

Standarta virtuves dvieļi var būt viens no universālākajiem un būtiskākajiem priekšmetiem mājas virtuvē. Lielākoties mēs iedomājamies, ka dvielis ir paredzēts tikai trauku vai roku noslaucīšanai, taču tas ir lieliski piemērots noslaucīt arī galda virsmu vai uzlikt uz tā virtuves dēlīti pretslīdei, tāpat var izmantot, lai paceltu karstu katlu utt. Neaizmirstiet, ka augstas kvalitātes, skaists, krāsains vai klasiska izskata dvielis, var kļūt par lielisku jūsu virtuves interjera sastāvdaļu! Pareizi izvēlētas krāsas un raksti lieliski iekļaujas virtuves interjerā, harmoniski to papildinot vai otrādi, piešķirot krāsu un ekskluzivitāti.

Tekstilizstrādājumi virtuvē

Virtuves dvieļi lielākoties ir izgatavoti no kokvilnas, tāpēc tie ir pietiekami mīksti, lai varētu ātri un labi uzsūkt mitrumu. Šis audums ir izturīgs, lieliski piemērots atkārtotai izmantošanai un daudzreizējai mazgāšanai.

Virtuves dvieļi mūsu klāstā ir rūpīgi atlasīti pēc to labākajam īpašībām. Priekšroku dodam dabīgām šķiedrām, kuras ir lieliski piemērotas pat jutīgai un alerģiskai ādai, kam ir laba mitruma absorbcija, tie ir gaisa caurlaidīgi un viegli kopjami. Lai maksimāli palielinātu virtuves dvieļu kalpošanas laiku, iesakām tos mazgāt ekonomiskā režīmā: nelietojiet auduma mīkstinātāju temperatūrā līdz 40˚C, lai pēc mazgāšanas nodrošinātu vislabākās ūdens uzsūkšanas īpašības.

Papildus savām pamatfunkcijām virtuves dvieļi var kalpot arī kā jaukas virtuves interjera detaļas. Mūsu veikalā atradīsiet plašu virtuves dvieļu izvēli, tāpēc virtuves interjeram varat pievienot vairākus krāsu akcentus. Dvieļiem ir atšķirīgi toņi un faktūras, un to dekori var būt dažādi, padarot to viegli pielietojamu dažādiem interjera dizaina stiliem, rotājot vai atsvaidzinot jūsu virtuvi.

Vai jūs zināt, ka virtuves dvieļi ir arī praktiska un glīta dāvana, kas iepriecinās mīļoto cilvēku, ikvienu, kam patīk saimniekot virtuvē, vai jaunienācējiem. Stilīgs un funkcionāls virtuves dvielis ir neaizstājams katrā mājā! Atklājiet mūsu klāsta pilnu krāsu gammu!

Kādus virtuves dvieļus izvēlēties?

Izvēloties dvieļus virtuvei vai dāvanai, īpašu uzmanību pievērsiet auduma kvalitātei. Kokvilna ir lieliska izvēle, ja vēlaties funkcionālus, viegli kopjamus un izturīgus virtuves dvieļus. Tie lieliski absorbē mitrumu, tāpēc tie ne tikai efektīvi noslaucīs traukus, bet arī uzsūks uz galda virsmas izlijušos šķidrumus utt. Kokvilnas dvieļi ir neticami mīksti un maigi, tāpēc tie nekairina ādu, un tie ir lieliski piemēroti ļoti jutīgai, alerģiskai ādai. Kokvilnas dvieļiem nav nepieciešama īpaša kopšana, tie ir viegli mazgājami un traipi viegli izņemami. Augstas kvalitātes kokvilna izskatās nevainojama pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Nepadodieties kārdinājumam pirkt dvieļus par ļoti zemu cenu, jo tie bieži vien nav kvalitatīvi. Ņemiet vērā arī dvieļu biezumu - jo biezāks ir audums, jo labāka ir absorbcija.

Izvēloties virtuves dvieļus, ņemiet vērā arī krāsu, rakstu un pieskaņojiet tos virtuves interjeram.

Virtuves dvieļi mūsu klāstā

Kur iegādāties labus virtuves dvieļus?

Vai jūs interesē lēti, bet kvalitatīvi virtuves dvieļi? Izvēlieties no plašā Nostra dvieļi klāsta. Dvieļus iegādājieties lēti un baudiet kvalitatīvus virtuves tekstilizstrādājumus par konkurētspējīgu cenu. Iepirkšanās internetā ir ļoti ērta. Savukārt mēs parūpēsimies par drošu jūsu pirkuma piegādi. Vai meklējat, kur nopirkt tekstilizstrādājumus par īpaši zemām cenām? To tāpat varat izdarīt veikalā Nostra - vienkārši sekojiet mūsu preču klāstam un izmantojiet lielisko akciju priekšrocības.

Lasīt vairāk