Pledi izpārdošana! Atlaides līdz 40%!

Bērnu palagi

Filtri
Kategorija
  • Palagi zīdaiņiem
Cena
   
Izmērs
Audums
Krāsa
Auduma modelis
Sastāvs
Palagi veida

Pircēju atsauksmes (1)

 
2019-09-23

Puiki!

Dovilė

Bērnu palagi – pamats mierīgam bērnu miegam. Mazuļu gultām izvēlamies pašus skaistākos, mīļākos un mīkstākos palagus no dabīgas šķiedras. To lieliskās īpašības nodrošina mierīgu miegu atvieglo ikdienas rutīnu vecākiem - tādi audumi ir vieglāk kopjami. Paplašinām sortimentu - dažādu dizainu bērnu palagi, kurus viegli pielāgosiet jau esošam komplektam un izveidosiet mazuļa gultas veļai jaunu izskatu. Jautri spēlēt un eksperimentēt un atrast jaunas kombinācijas!

Mūsu veikala sortimentā atradīsiet dažādus bērnu palagus, kas dzirkst rakstos un krāsās. Bērniem tas ir ļoti svarīgi - jo kad palags ir jautrs, tad iet gulēt ir daudz jautrāk. Raksti krāsas un zīmējumi palīdz mazuļiem vieglāk atbrīvoties, attīsta to fantāziju un noskaņojumu skaistākiem sapņiem. Bērnu palagi, kas paredzēti pašiem mazākajiem ir īpaši krāsaini, tie palīdz visu gulētiešanas procesu pārvērst par jautru spēli.

Bērnu palagi no dabīgas kokvilnas ir labākā izvēle mazuļa atdusai. Mūsu sortimentā atradīsiet dažādus kokvilnas šķiedras palagus ar un bez gumijas. Nemierīgi guļošiem bērniem palagi ar gumiju ir lieliska izvēle, tie uzturēs kārtību gultā, pat nemierīga miega laikā. Turklāt, izmantojot šādu palagu, tos uzklāt būs vieglāk arī pašiem bērniem, tāpēc tas būs labs iemesls lai paslavētu viņus par pirmajām kārtības iemaņām.

Neatkarīgi no tā kādu palagu izvēlēsieties bērniem, dabīga šķiedra vienmēr kalpos labi. Tā vienmērīgi pārklās matrača virsmu, neslīdēs un neburzīsies. Kokvilna ir maiga saskarē ar ādu, bet bērna miegam tas ir īpaši svarīgi. Mīksts un maigs bērnu palags sniedz lielisku pamatu mierīgam miegam, palīdz gaisam cirkulēt un absorbē mitrumu - tas ir svarīgi, jo mazuļu ķermenim ir grūti pareizi regulēt savu temperatūru miega laikā. Tikai dabīga šķiedra nodrošina mierīgu miegu un siltu komfortu.

Bērnu palagi no kokvilnas ir izturīgi un ilgi kalpojoši, tāpēc tos var mazgāt ļoti daudz reizes. Blīva adījuma materiāls ir viegli mazgājams un gludināms. Šādi palagi ilgi kalpo, tāpēc tā ir ļoti praktiska izvēle bērnu audzināšanas periodā.. Turklāt, bieži mazgājot kokvilnas šķiedra saglabā savu maigumu un mīkstumu, tāpēc mazie vienmēr varēs gulēt ērti un mierīgi.

Lasīt vairāk