Pavasara izpārdošana! 16. - 31. martam 25% atlaide ar kodu 23MARTS *atlaides nesummējas

Segas viesnīcām

Pircēju atsauksmes

 

658 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Sega VASARA

Mõnus ja hea hinnaga tekk :)

 

5 zvaigznes

Sega ANTISTRESS

Ļoti patīk. Gaisīga, silta sega.

Sandra
 

5 zvaigznes

Sega ALOE VERA

Esmu apmierināta, silta sega.

liena

Viesnīcu segas - būtisks un nepieciešams pirkums. Kvalitatīva sega būs viegla un pūkaina, izturīga un ērta, kā arī lietojama ar baudu. Tieši tādas segas esam iekļāvuši savā produktu klāstā. Ar tām būs apmierināti visi viesnīcas viesi. Augstas kvalitātes segas ļaus viesiem izbaudīt ērtu atpūtu un nodrošinās vislabāko uzturēšanās pieredzi jūsu viesnīcā.

Segas viesiem

Nekļūdīsimies, ja apgalvosim, ka katra viesnīca cenšas saviem viesiem sniegt vislabāko servisu un uzturēšanās pieredzi. Tā kā viesnīcas galvenais pakalpojums ir izmitināšana, tas, kā jūsu viesi atpūšas un guļ, ir tieši saistīts ar jūsu viesnīcas tēlu, vērtību un pozicionēšanu. Tāpēc ir vērts īpaši uzmanīgi rūpēties par viesnīcas viesu miegu un tā kvalitāti.

Šajā interneta veikala kategorijā piedāvājam segas viesnīcām, kas izceļas ar vislabākajām īpašībām un augstu kvalitāti. Tās ir izgatavotas no īpašām šķiedrām un pildvielām, koncentrējot uzmanību uz svarīgām detaļām.

Segas pildījums ir viegls, tāpēc kustības miegā nav ierobežotas. Mainot pozīcijas miega laikā, kustīgās pildījuma daļiņas ļauj ātri atrast pareizās pozas miegam. Viesnīcu segas ir izgatavotas no sintētiskās šķiedras, kuras ir izturīgākas pret baktērijām, un izceļas ar labām īpašībām.

Viesnīcām paredzētās mīkstās un pūkainās segas nodrošina lielisku miega kvalitāti un komfortu. Tās nodrošina komfortablu siltumu un miega laikā neļauj pārkarst un pamosties. Standarta izmēra segas ir viegli pielāgojamas gan vienvietīgajām, gan divvietīgajām gultām, un segu pārvalki ir vienkārši nomaināmi. Īpašais pildījums ir antibakteriāls, tāpēc tas ir piemērots viesnīcas viesiem ar jutīgu ādu un neizraisa alerģiskas reakcijas. Viesnīcu segas izceļas ar ilggadīgumu un izturību pret nodilumu. Segu jāsapurina, un tā atgūs sākotnējo formu, tāpēc tā vienmēr būs mīksta un pūkaina.

Kvalitatīvas segas ļaus nodrošināt viesu kvalitatīvu un ērtu uzturēšanos viesnīcā. Izvēloties kvalitatīvu produktu par labu cenu, ļaus jums izbaudīt to optimālās īpašības. Segas, kas atbilst standartam, lieliski saderēs ar jums jau esošo gultasveļu, un būs vienkārši pielāgot jaunu veļu.

Kādas segas izvēlēties?

Izvēloties segu, vispirms uzziniet gultas izmēru - tas palīdzēs jums izlemt, vai jums ir vajadzīgas vienvietīgās vai divvietīgās segas. Populārākie izmēri ir 140x210, 200x210, 200x220, 210x240 cm u.c.

Vēl viens svarīgs kritērijs - audums un pildviela. Pildvielai nevajadzētu būt apjomīgai, jo ​​miega laikā būs smaguma sajūta, kura radīs diskomfortu. Kā pildviela ir lieliski piemērota dobas šķiedras bumbiņas, kuras ir vieglas un rada neizsakāmu mīkstuma un jaukuma iespaidu, vienlaikus ir elpojošas. Tāpat arī segas audumam ir jābūt gaisa caurlaidīgam, jeb elpojošam, ar lielisku mitruma absorbciju. Izvēlieties materiālus, kas nav alerģiski, jo segas viesnīcām ir jāpielāgo pēc iespējas plašākai auditorijai.

Izvērtējiet, vai jums ir aktuālas siltas, biezas vai plānākas segas. Varbūt ir vērts izvēlēties segas atsevišķi gan ziemai, gan vasarai, lai viesnīcu viesiem būtu maksimāli ērti jebkurā gada laikā?

Segas viesnīcām mūsu klāstā

  • Mēs piedāvājam plašu viesnīcu segu izmēru klāstu, tāpēc ikvienam būs iespēja izvēlēties tādu preci, kura būs atbilstoša izteiktajām prasībām. Segu izmēri: 100x140, 135x200, 145x200, 145x205, 200x210, 200x220 cm.
  • Vai jūs interesē baltas segas, varbūt sarkanas, zaļas vai violetas? Mēs piedāvājam dažādu krāsu segu izvēli. Tomēr viesnīcām vispopulārākās ir baltās krāsas segas, jo balta krāsa ir universāla, tā ir nevainojama tīrība, kārtība un estētika.
  • Visas mūsu viesnīcu segas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina komfortablu, omulīgu, siltu un kvalitatīvu miegu.

Izvēlieties kvalitatīvus gultas piederumus un ērtu iepirkšanās veidu - mūsu interneta veikalā iegādātās preces piegādāsim uz norādīto adresi, tāpēc parūpēties par gultas piederumiem viesnīcai būs ātri un ērti. Daudzveidīgais klāsts ļaus viegli atrast produktus, kas vislabāk atbilst jūsu viesnīcas viesu vajadzībām. Dažādi segu biezumi, pildījumi un krāsas ļaus viesnīcai optimāli pielāgot segas savām vajadzībām, un nodrošināt vislabāko miega kvalitāti katram viesim.

Kur iegādāties kvalitatīvas segas viesnīcai?

Vai izskatāt iespēju iegādāties labas kvalitātes segas savai viesnīcai, lai viesiem būtu vieglāk izbaudīt atpūtu un nevainojamu komfortu? Apskatiet Nostra produktu klāstu - mūsu kvalitatīvās segas viesnīcām atbildīs jūsu cerībām! Segu klāsts ir plašs, produktu cenas ir pievilcīgas, un tie, kas vēlas maksāt vēl lētāk, var sekot mūsu piedāvājumiem un izmantot pieejamās atlaides. Iegādāties preci mūsu interneta veikalā ir ļoti ērti un vienkārši.

avatar