Bambusa dvieļi. Spied šeit!

Vannas istabas paklāji dod patiesu komforta sajūtu, īpaši pēc vannas vai dušas, kad temperatūras izmaiņas rada zināmu diskomfortu. Izkāpjot no vannas daudzi ilgojas pēc siltuma, maiguma, omulības, tāpēc ietīties mīkstā dvielī un nostāties uz mīksta, patīkama vannas istabas paklāja ir ārkārtīgi jauki. Vannas istabas paklāji viesnīcām mūsu klāstā  ir rūpīgi atlasīti, ņemot vērā viesnīcu apkalpošanas specifiku un faktu, ka produkti tiks daudz un pastāvīgi izmantoti un mazgāti, tāpēc tiem jābūt ne tikai izskatīgiem, bet arī ļoti izturīgiem, kvalitatīviem un mīkstiem.

Atsveicināšanās no aukstām grīdām

Aukstas vannas istabas grīdas patiešām rada diskomfortu, it īpaši pēc siltas vannas vai dušas. No šīs nepatīkamās sajūtas ir viegli atbrīvoties, noklājot vannas istabā paklājiņu. Garantējiet mājīgumu un komfortu visiem jūsu viesnīcas viesiem ar kvalitatīviem un mīkstiem vannas istabas paklājiem!

Mūsu klāstā ir kokvilnas vannas istabas paklāji viesnīcām. Kokvilnas šķiedra padara tos īpaši maigus, siltus kājām un lieliski absorbē ūdeni. Turklāt augstas kvalitātes vannas istabas paklājam ir vēl viena  ļoti svarīga funkcija - tas efektīvi novērš slīdēšanas iespēju uz vannas istabas flīzēm. Paklāju auduma faktūra garantē lielisku saķeri, tādējādi novēršot slīdēšanu.

Aizmirstiet aukstās flīzes un pēc peldes piešķiriet kājām un sev visaugstāko komfortu!

Vannas istabas paklāji mūsu klāstā

Kur iegādāties kvalitatīvu un mīkstu vannas istabas paklāju viesnīcām?

Ja vēlaties palutināt savus viesnīcas viesus ar maksimālu komfortu un mājīgumu pēc peldes, parūpējieties par kvalitatīviem vannas istabas paklājiem. Nostra klāstā jūsu gaida labu, skaistu vannas istabas un tualetes paklāju izvēle par pieņemamām cenām. Iepērcieties interneta veikalā - izvēlieties sev piemērotos produktus, ērtāko apmaksas veidu, un mēs parūpēsimies par pirkumu savlaicīgu piegādi. Tekstilizstrādājumus internetā iegādāties ir ērti un ātri. Mūsu vannas istabas paklāji tiek pārdoti par ļoti pievilcīgām cenām, tāpat piedāvājam jums iespēju maksāt vēl lētāk. Sekojiet mūsu interneta veikala piedāvātajām akcijām un pērciet kvalitatīvu preci par īpaši zemām cenām.

Lasīt vairāk