Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Segas pārvalki bērniem

Segas pārvalkiem bērniem jāsniedz komforts un siltums. Svarīgi, lai tie būtu no kvalitatīva auduma, kas nodrošina gaisa plūsmu un palīdz bērna organismam regulēt temperatūru miega laikā. Mūsu veikalā plašā izvēlē atradīsiet pārvalkus bērnu segām ar rotaļīgu dizainu.

Lasīt vairāk
Atvainojamies, tomēr šajā kategorijā preču nav.

Miegs bērniem ir ārkārtīgi svarīgs, tāpēc ir vērts parūpēties par atbilstošu gultas veļu. Segas pārvalki bērniem sniedz tik ļoti nepieciešamo maigumu un mājīgumu, palīdzot atslābināties un ātrāk iemigt. Atsevišķi nopērkamie segu pārvalki ir lielisks veids kā papildināt savus krājumus tad, kad bērnu gultas veļa ir nolietojusies un to nepieciešams atjaunināt.

Segas pārvalki bērniem nodrošina labu miega kvalitāti

Bērniem, īpaši mazākiem, miega laikā nepieciešama īpaša piesardzība un maigums. Viņu āda ir jutīgāka un var ātri tikt kairināta. Tādējādi var ne tikai tikt ietekmēta bērnu miega kvalitāte, bet arī rasties nopietnākas veselības problēmas un pat alerģiskas reakcijas. Lai no tā visa izvairītos, svarīgi izvēlēties pareizo gultas veļu.

Pirmkārt, pievērsiet uzmanību audumam. Vislabāk, ja segas pārvalki bērniem ir gaisa caurlaidīgi, viegli, mīksti un patīkami ādai. Dabīgās augu šķiedras, piemēram, kokvilna, lieliski apmierina bērnu vajadzības miega laikā. Kokvilnas gultas veļa ir lieliska izvēle ne tikai jutīgai ādai, bet arī izceļas ar citām īpašībām: tā palīdz bērna organismam regulēt temperatūru miega laikā, ātri uzsūc sviedrus un izžūst, tādējādi tiek samazināts bērnu nemierīgums miega laikā un pamošanās aukstas, mitras gultas veļas dēļ.

Svarīgi izvēlēties arī atbilstošu gultas veļas izmēru. Ļoti būtiski izvēlēties piemērotu segas izmēru – tai jābūt pietiekami lielai, lai ērti nosegtu visu bērna ķermeni, bet tai pat laikā ne pārāk lielai. Segas pārvalkiem precīzi jāatbilst esošajai segai, tikai tādā veidā audums vienmērīgi pieguls segai un optimāli pildīs savu funkciju.

Nebaidieties arī no spilgtām krāsām un rakstiem - bērnu segas, spilvenus un pledus droši var izvēlēties košākus un bērniem tas ļoti patiks. Krāsas, raksti un zīmējumi rosina bērnu iztēli, palīdz mazuļiem atslābināties un ātrāk aizmigt. Nav jābaidās, ka krāsas un dizaini novērsīs bērna uzmanību, tieši otrādi, īpaši mazākiem bērniem ieteicams izvēlēties raibu gultas veļu un dažādus akcentus, jo tie nodrošina papildu izglītojošu funkciju.

Segas pārvalki bērniem mūsu sortimentā

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes segas pārvalkus, kas ir piemēroti gan mazuļu, gan pusaudžu gultai. Sortimentā priekšroku dodam gultas veļai no dabīgiem audumiem, jo ​​tā vislabāk piemērota tieši bērniem. Jūs varat izvēlēties no visdažādākajām krāsām un rakstiem, kombinēt pārvalkus ar spilveniem, palagiem vai vienkārši izveidot oriģinālu gultas veļas komplektu savam mazulim.

Jūs atradīsiet segas pārvalkus dažādos standarta izmēros, kas būs ideāli piemēroti Jūsu bērna gultai: 100x145cm, 100x140cm, 140x200cm utt. Pievērsiet uzmanību centimetriem, jo tiem jāatbilst segas izmēram. Jums nav jāuztraucas par auduma saraušanos veļas mazgāšanas laikā - mēs par to jau esam padomājuši, tāpēc pārvalki ir nedaudz lielāki, lai tie ideāli piegultu segas virsmai.

Segas pārvalki ar OEKO-TEX marķējumu ir lieliski piemēroti bērniem. Tas apliecina, ka gultas veļas ražošanā nav izmantotas ķīmiskās vielas, kuru atliekas varētu būt veselībai bīstamas.

Kvalitatīvi segas pārvalki bērniem par labām cenām

Iegādāties gultas veļu bērniem mūsu veikalā noteikti ir vērts, jo Jūs ne tikai atradīsiet plašu augstas kvalitātes tekstilizstrādājumu klāstu, bet arī izdevīgu cenas un kvalitātes attiecību. Mēs rūpīgi atlasām tekstilmateriālus, tāpēc mūsu klienti vienmēr var būt droši par kvalitāti - bērnu un pieaugušo gultas veļa ilgi kalpo, saglabā savu izskatu pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm un tai piemīt vislabākās īpašības. Ideāla izvēle miegam!

Vai vēlaties ietaupīt naudu un iegādāties gultas veļu lētāk? Mūsu veikalā rīkotās akcijas un atlaides ir lieliska iespēja to darīt. Sekojiet līdzi īpašiem piedāvājumiem vai gaidiet izpārdošanu, lai iegādātos šīs preces lētāk. Turklāt, Jūs iegādāsieties kvalitatīvu gultas veļu, kas jums kalpos patiešām ilgu laiku.

avatar