Viesnīcas gultas veļai ir jāatbilst visdažādākajām prasībām, tāpēc mēs rūpīgi izvēlējāmies jums piedāvāto gultas veļas klāstu un piedāvājam viesnīcām izvēlēties tikai tādus produktus, kas pilnībā atbilst gan pašas viesnīcas prasībām, gan viesu vajadzībām. Dažāda gultas veļa viesnīcai ne tikai garantē komfortu viesiem, bet arī dot ieguldījumu telpas interjera veidošanā, papildinot viesnīcas kopējo tēlu. Tādās iestādēs kā viesnīcas, kuras pamatfunkcija ir viesu izmitināšana, gultas veļas kvalitāte ir īpaši svarīga. Šī iemesla dēļ Nostra gultas veļa izceļas ar izcilām īpašībām, un sagatavojot veikala klāstu tā ir rūpīgi atlasīta no milzīgā piedāvājuma klāsta.

Tekstilizstrādājumi viesnīcām

Viesnīcu gultas veļa ir šūta no augstas kvalitātes dabīgām šķiedrām. Mūsu iecienītākā - kokvilna, kas labi lietojas un ne tikai iztur milzum daudz mazgāšanas reižu, žāvēšanu un gludināšanu, bet arī saglabā savu mīkstumu un maigumu. Viesnīcu gultas veļai ir raksturīgs praktiskums: tie ir viegli un patīkami pieglaužas pie ķermeņa, nav burzīgi un ātri izžūst. Dabiski audumi ir lieliski piemēroti viesnīcu gultas veļai, jo ir Augstas kvalitātes un vienmēr izskatās lieliski. Turklāt traipus un netīrumus, veļas mazgāšanas laikā, būs daudz vieglāk noņemt no dabīgiem audumiem.

Nevainojama izvēle jūsu viesnīcai būs satīna gultas veļa. Satīns ir simtprocentīgs kokvilnas audums, īpaši mīksts un viegls. Ekskluzīvā Butter finishing auduma apdares tehnoloģija padara satīna gultasveļu par īpaši greznu un elegantu, tāpēc tā būs piemērota ne tikai viesnīcas viesu karaliskai atpūtai, bet arī izsmalcinātam, solīdam viesnīcas interjeram. Mirdzošs un neizsakāms maigums ir raksturīgs tikai satīna gultas veļai. Satīna auduma gultas veļa ir ilglaicīga investīcija jūsu viesnīcai, jo audums ir izturīgs un viegli kopjams. Audums nesaburzās un izskatās vienkārši satriecoši.

Viesnīcu gultas veļas komplekti ir ieturēti klasiskā stilā un pārsvarā ir baltā krāsā, lai radītu tīrības, svaiguma un greznuma sajūtu. Gultas piederumi ir šūti atbilstoši dominējošajiem standartiem, tāpēc šādus komplektus viegli pielāgosiet jau esošajiem vai jauniem gultas veļas komplektiem. Gultas veļa viesnīcām ir izgatavota no dabīgiem audumiem, kas ir piemēroti jutīgai ādai, neizraisa alerģiskas reakcijas un atbilst katra viesnīcas viesa vajadzībām.

Viesnīcas viesu komforts

Izmitināšana ir galvenais viesnīcu pakalpojums, un tā nav iedomājama bez mierīga un komfortabla miega. Parūpējieties par viesu komfortu! Tas būs vieglāk, ja izvēlēsieties kvalitatīvus gultas piederumu komplektus, kas vienmēr būs mīksti un izskatīsies grezni. Tieši šāda viesnīcu gultas veļa tiek piedāvāta mūsu interneta veikalā, tāpēc atliek vien izvēlēties sev vajadzīgo!

Mūsu gultas veļas viesnīcām klāstā

Kur iegādāties kvalitatīvu gultas veļu viesnīcām?

Jūs interesē augstas kvalitātes, luksusa gultas veļa viesnīcām par ļoti pievilcīgu cenu? Izvēlieties no Nostra klāsta. Iepērkoties internetā, nav svarīgi, vai jūsu pilsēta ir Viļņa, Kauņa, Klaipēda, Rīga, Daugavpils, Ventspils vai kāda cita vieta, jo produkti jūs ātri un droši sasniegs tieši tur, kur jūs esat. Tekstilizstrādājumus Nostra interneta veikalā iegādāties ir ērti un ātri. Mūsu produkti tiek pārdoti par ļoti labām cenām, taču mēs klientiem dodam iespēju maksāt vēl lētāk - sekojiet mūsu klāstam, jaunumiem un esiet pirmais, kas pamanāt viesnīcu gultas veļai piemērotās akcijas, tā ietaupot iepirkšanās līdzekļus.

Lasīt vairāk