Bambusa dvieļi. Spied šeit!

Uzkopjot un tīrot māju, lupatiņas ir neaizstājama lieta, tās nodrošina ērtu, vienkāršu un efektīvu tīrīšanu. Kvalitatīva auduma izvēle paātrinās mājas tīrīšanas procesu, un rezultāts jūs iepriecinās! 

Nostra lupatiņu priekšrocības

Mēs saprotam, lai māja vienmēr būtu tīra, liela nozīme ir audumam, tāpēc lielu uzmanību pievēršam kvalitātei. Mūsu grīdas lupatas ir izgatavotas no kokvilnas, un tās lieliski notīra grīdu. Ar šo grīdas lupatu palīdzību jūs ātri un viegli uzkopsiet mājas grīdu. Grīdas lupatas var izmantot gan sausas, gan samitrinātas ūdenī.

Ja jūs interesē putekļu lupatiņa vai augstas kvalitātes logu tīrīšanas drāna, mikrošķiedras lupatiņa būs vispareizākā izvēle. Arī tās var izmantot kā sausas, tā arī samitrinātas. Abos gadījumos mikrošķiedras lupatiņa neplīsīs, neatstās uz virsmas pēdas, ideāli notīrot jebkādas, pat ļoti smalkas virsmas. Mikrošķiedras lupatiņas būs neaizstājamas logu mazgāšanai, putekļu savākšanai, kā arī ideālai  spoguļu un citu virsmu tīrīšanai. 

Lupatiņas mūsu sortimentā

Kur nopirkt labas lupatiņas mājai?

Vai Jūs interesē augstas kvalitātes nano lupatiņas, mikrošķiedras vai kokvilnas lupatiņas? Izcilas kvalitātes, izturīgas un lieliskas lupatiņas, ar kurām var ideāli notīrīt grīdas, spoguļus un dažādas citas virsmas, ir atrodamas Nostra piedāvājuma klāstā.  Pērciet interneta veikalā. Mēs piedāvājam Jums tekstilizstrādājumus par konkurētspējīgām cenām un ar izcilām īpašībām. Vai vēlaties maksāt vēl lētāk? Sekojiet mūsu speciālajiem piedāvājumiem tiešsaistē un nepalaidiet garām iespēju iegādāties lieliskas augstas kvalitātes preces par īpaši zemām cenām.

Lasīt vairāk