Flaneļa gultas veļas izpārdošana, 30% atlaide!

Mikrofibras lupatiņa

Labas lupatiņas ir neaizstājams palīgs mājas tīrības uzturēšanā. Piedāvājam izvēlēties no kvalitatīvām un ilgmūžīgām lupatiņām, kas lieliski pilda savu funkciju. Parūpējieties par tīrību mājās ātrāk un vienkāršāk.

Lasīt vairāk

Pircēju atsauksmes

 

139 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Нравится

 

5 zvaigznes

Labai džiaugiuosi jas nusipirkusi ,tvirtos, gerai sugeria drėgmę

 

5 zvaigznes

Tikrai geros šluostės,pirksiu dar kartą

Lupatiņas ir neaizstājams mājas kopšanas un uzkopšanas elements, kas palīdz nodrošināt ērtu, vienkāršu un efektīvu tīrīšanu. Izvēloties kvalitatīvu lupatiņu, mājas uzkopšanas process būs ātrāks, un rezultāts būs pārsteidzošs! 

Kādas lupatiņas mēs piedāvājam?

Mēs saprotam auduma svarīgo lomu mājas tīrības uzturēšanā, tāpēc lielu uzmanību pievēršam kvalitātei. Mūsu grīdas lupatas ir izgatavotas no kokvilnas, tās lieliski tīra grīdu. Izmantojot šādas lupatas, jūs ātri un ļoti vienkārši notīrīsiet mājas grīdu. Grīdas lupatas var lietot sausas vai samitrinātas ar ūdeni.

Ja jūs interesē putekļu lupatiņas vai kvalitatīva lupatiņa logu tīrīšanai, tad lieliska izvēle būs mikrošķiedras lupatiņas. Izmantojiet tās samitrinātas vai sausus. Jebkurā gadījumā mikrošķiedras lupatiņas neatstās svītras vai citas pēdas, tās lieliski notīrīs jebkuras, pat īpaši jutīgas virsmas. Mikrošķiedras lupatiņas būs neaizstājamas gan logu tīrīšanai, gan putekļu noņemšanai, gan spoguļu un citu virsmu nevainojamai tīrīšanai mājās. 

Lupatiņas mūsu piedāvājumā

Mēs iesakām izvēlēties augstas kvalitātes lupatiņas ar izcilām īpašībām, ar kurām jūs varat strādāt ātrāk. Jūsu ērtībām piedāvājam dažādu izmēru, piemēram, 14x42 un 30x30 cm lupatiņas. Varat arī izvēlēties dažādus toņus.

Mūsu piedāvājumā atradīsiet kokvilnas lupatiņas no poliestera un poliamīda un citiem materiāliem. Visas mūsu lupatiņas ir funkcionālas un izturīgas, bet to cena – draudzīga maciņam. 

Pērciet lupatiņas mājām internetā

Rūpes par savu māju nekad nav bijušas tik vienkāršas – internetā varat ērti izvēlēties un pasūtīt visas tīrības uzturēšanai nepieciešamās lupatiņas. Vai jūs interesē augstas kvalitātes nano šķiedras lupatiņas, mikrošķiedras, kokvilnas lupatiņas? „Nostra“ piedāvājumā atrodamas izcilas kvalitātes, izturīgas un efektīvas lupatiņas grīdu, spoguļu, putekļu un dažādu virsmu tīrīšanai.

Nepieciešamās lupatiņas, kā arī citus tekstilizstrādājumus mājoklim varat pasūtīt internetā – tas ir ļoti ērti, jo nav jāgaida rindās, nekur jāiet vai jāuztraucas par veikala darba laiku. Pērciet sev ērtā laikā! Mēs piedāvājam tekstilizstrādājumus par konkurētspējīgu cenu ar izcilām īpašībām. Vai vēlaties maksāt vēl lētāk? Sekojiet mūsu īpašajiem piedāvājumiem internetā un nepalaidiet garām lupatiņu akciju, kas ļauj maksāt neticami labu cenu par augstu kvalitāti.

avatar