Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Mikrofibras lupatiņa

Atvainojamies, tomēr šajā kategorijā preču nav.

Uzkopjot un tīrot māju, lupatiņas ir neaizstājama lieta, tās nodrošina ērtu, vienkāršu un efektīvu tīrīšanu. Kvalitatīva auduma izvēle paātrinās mājas tīrīšanas procesu, un rezultāts jūs iepriecinās! 

Nostra lupatiņu priekšrocības

Mēs saprotam, lai māja vienmēr būtu tīra, liela nozīme ir audumam, tāpēc lielu uzmanību pievēršam kvalitātei. Mūsu grīdas lupatas ir izgatavotas no kokvilnas, un tās lieliski notīra grīdu. Ar šo grīdas lupatu palīdzību jūs ātri un viegli uzkopsiet mājas grīdu. Grīdas lupatas var izmantot gan sausas, gan samitrinātas ūdenī.

Ja jūs interesē putekļu lupatiņa vai augstas kvalitātes logu tīrīšanas drāna, mikrošķiedras lupatiņa būs vispareizākā izvēle. Arī tās var izmantot kā sausas, tā arī samitrinātas. Abos gadījumos mikrošķiedras lupatiņa neplīsīs, neatstās uz virsmas pēdas, ideāli notīrot jebkādas, pat ļoti smalkas virsmas. Mikrošķiedras lupatiņas būs neaizstājamas logu mazgāšanai, putekļu savākšanai, kā arī ideālai  spoguļu un citu virsmu tīrīšanai. 

Lupatiņas mūsu sortimentā

  • Mums ir divu izmēru lupatiņas: 14x42 cm un 30x30 cm lielas.
  • Kādas krāsas lupatiņu vēlaties? Baltu, dzeltenu, zilu, oranžu vai gaiši brūnu?
  • No mūsu piedāvājuma izvēlieties vai nu kokvilnas lupatiņas, vai tādas, kas satur poliestera un poliamīda tandēmu. Abos gadījumos izvēle būs liela, un visas mūsu lupatiņas ir kvalitatīvas un izturīgas lietošanā. 

Kur nopirkt labas lupatiņas mājai?

Vai Jūs interesē augstas kvalitātes nano lupatiņas, mikrošķiedras vai kokvilnas lupatiņas? Izcilas kvalitātes, izturīgas un lieliskas lupatiņas, ar kurām var ideāli notīrīt grīdas, spoguļus un dažādas citas virsmas, ir atrodamas Nostra piedāvājuma klāstā.  Pērciet interneta veikalā. Mēs piedāvājam Jums tekstilizstrādājumus par konkurētspējīgām cenām un ar izcilām īpašībām. Vai vēlaties maksāt vēl lētāk? Sekojiet mūsu speciālajiem piedāvājumiem tiešsaistē un nepalaidiet garām iespēju iegādāties lieliskas augstas kvalitātes preces par īpaši zemām cenām.

avatar