Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Auduma iepirkumu maisiņš ir ērta un videi draudzīga alternatīva vienreizlietojamiem plastmasas maisiņiem. Kokvilnas maisiņš uzticami kalpos daudzus gadus, un tajā var ielikt smagākus pirkumus. Un tas ir ne tikai praktisks, bet arī stilīgs aksesuārs. Izvēlieties savu iepirkumu maisiņu!

Lasīt vairāk

Pircēju atsauksmes

 

12 vērtējumu

Tvirtas audinys, labai patogus modelis .

Rekomenduoju!

Aurimas

Puikus, tik rankena mano ūgiui per ilga

Iepirkumu maisiņi ir lieliska iespēja, ja vēlaties dzīvot ilgtspējīgāk un pasargāt vidi. Viens auduma maisiņš aizstās simtiem vienreiz lietojamo plastmasas maisiņu, tāpēc tas ir vienkāršs veids, kā dot savu ieguldījumu dabas aizsardzībā. Turklāt šāds iepirkumu maisiņš var kļūt par stilīgu aksesuāru.

Kokvilnas iepirkumu maisiņi – tā ir praktiska izvēle

Mūsu piedāvātie iepirkumu maisiņi ir izgatavoti no dabīgas kokvilnas, tāpēc tiem piemīt izcilas praktiskas īpašības. Auduma maisiņš ir stingrs, tāpēc tajā var ērti pārnēsāt smagākas lietas vai pirkumus. Kokvilna lieliski nodrošina gaisa plūsmu, tāpēc šī soma ir lieliski piemērota dažādu tekstilizstrādājumu, apģērbu vai gultasveļas glabāšanai. Auduma iepirkumu maisiņš var aizstāt arī pludmales somu.

Varat nebaidīties no somas gaišās krāsas, jo nepieciešamības gadījumā to var izmazgāt. Tā ir ļoti praktiska, jo, nesot pirkumus no veikala, bieži nākas saskarties ar saplaisājuša iepakojuma problēmu, precei izbirstot somā.

Atkārtoti lietojamie maisiņi palīdz saudzēt dabu

Auduma maisiņš aizvieto daudzus plastmasas maisiņus, kas pastāv ilgu laiku un piesārņo vidi. Tā ir ekoloģiska un videi draudzīga alternatīva plastmasai, kas nodrošina ilgtspējīgāku dzīvi. Atkārtoti lietojamie maisiņi ir ērti lietojami, un to izturība ir pārsteidzoša un krietni pārspēj atkārtoti lietojamos plastmasas iepirkumu maisiņus.

Auduma iepirkumu maisiņi ir kļuvuši par stilīgu aksesuāru, tāpēc tos izmanto arvien vairāk cilvēku. Aicinām sekot līdzi un dot savu ieguldījumu šajā jautrajā un noderīgajā iniciatīvā – iegādājieties iepirkumu maisiņu mūsu veikalā. Piedāvājam dažāda dizaina maisiņus ko varat izmantot arī kā praktisku dāvanas iesaiņojumu, iegādājoties citus „Nostra“ piedāvātos tekstilizstrādājumus.

avatar