Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Atvainojamies, tomēr šajā kategorijā preču nav.

Pirtī āda ir pakļauta karstajam gaisam, mitrumam, karstam ūdenim, āda lieliski attīra sevi, bet kļūst nedaudz jutīgāka nekā parasti. Tas attaisno nepieciešamību pēc pirts pienācīgi un ļoti atbildīgi parūpēties par savu ķermeni. Šo nepieciešamo maigumu un mīkstumu garantē kvalitatīvi kokvilnas un lina dvieļi. Skaisti, stilīgi, ārkārtīgi mīksti - tie nodrošina maksimālu komfortu pēc pirts priekiem. 

Komforts pirtī

Augstas kvalitātes pirts piederumi palīdzēs izbaudīt pirts priekus un sniegt vēl lielāku komfortu. Mīkstie halāti un citi pirts piederumi kā arī dvieļi ir svarīgi piederumi gan vīriešiem, gan sievietēm. Vannas piederumi internetā - ērti un ātri iegādājami. Parūpējieties par savu un tuvinieku ērtību pirtī - pārsteidziet citus un arī pats izbaudiet pirts piederumu priekšrocības.

Ejot pirtī, dabīgā auduma dvielis ir jāizceļ kā viens no vissvarīgākajiem pirts piederumiem. Pirtī āda atjaunojas, lieliski attīrās, tāpēc ar to šīm priekšrocībām nevajadzētu beigties! Ādas dehidrēšanai izmantojiet dvieli ar neizsakāmu maigumu un ideālām absorbcijas īpašībām, kas maigi slīd pa ādu, absorbējot visus ūdens pilienus. 

Tekstilizstrādājumi pirtīm

Mūsu piedāvājumā ir lina un kokvilnas pirts dvieļi. Šī ir labākā izvēle visiem, jo pieminētās šķiedras ir dabiskas, ļoti draudzīgas ādai, pat tādai, kas ir ļoti jutīga vai cieš no alerģijas. Pūkaini un mīksti pirts dvieļi garantē patīkamu kontaktu ar ādu, maigumu un siltumu, kas jūs apņems pēc pirts.

Īpaši ūdeni absorbējoši dvieļi nodrošina ne tikai komfortu, bet arī efektīvi aizsargā pret temperatūras maiņām pēc iziešanas no pirts.

Nepieciešams liels vai mazs dvielis? Izvēlieties no Nostra 70x140 un 150x200 cm izmēra pirts dvieļiem. 

Kur iegādāties pirts dvieļus?

Vēlaties iegādāties labu tekstilizstrādājumu? Iepērcieties internetā - izvēlieties mūsu interneta veikalu, lai iegādātos preces par īpaši zemu cenu, izmantojiet akcijas un iespēju maksāt lētāk. Visi produkti ir augstas kvalitātes, izturīgi, tos ir viegli kopt un saglabāt to sākotnējo izskatu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm. Iegādājoties pirts dvieļus un citus pirts piederumus, jūs samaksāsiet par maksimālu komfortu.

avatar