Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Vannas istabas tekstils

Vairāk

Rāda 24 no 184

Pircēju atsauksmes

 

3785 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Halāts VELOUR-360

truputį neįvertinau dydžio

Ingrida
 

5 zvaigznes

Dvielis 380 g/m2

Laba kvalitāte

Ināra
 

5 zvaigznes

Rekomenduoju

Kristina

Vannas istaba ir viena no svarīgākajām telpām mājās, tāpēc tās iekārtošanai pievēršam daudz uzmanības. Lai gan vannas istabas lielums reti pārsniedz citu telpu izmērus, tomēr iekārtojot to mēs apdomājam katru sīkumu. Vannas istabas preces - dažādi dvieļi, paklāji un citi tekstila izstrādājumi, kas palīdz uzturēt mājīgumu, siltumu un nodrošina siltu un maigu apskāvienu tikko izkāpjot no dušas.

Viena no svarīgākajām vannas sastāvdaļām - dvielis, bez tā mazgāšanās nav iedomājama. Labs dvielis ātri un viegli absorbē mitrumu, vienmēr ir maigs un mīksts. Tieši tādus dvieļus atradīsiet mūsu interneta veikala sortimentā, kuru izveidojām rūpīgi atlasot kvalitatīvus tekstila iztrādājumus. Dvieļi internetā tiek pārdoti ļoti ērti un ātri, un lai būtu vēl vienkāršāk, piedāvājam aplūkot ne tikai atsevišķus dvieļus, bet arī to komplektus, kuru daļas ir lieliski saskaņotas savā starpā.

Dvieļi, vannas paklāji, halāti - ne tikai tekstila izstrādājumi ar praktiskām funkcijām, tos visus var saprātīgi izmantot, lai izveidotu vannas istabas interjeru. Spilgtas detaļas, raibumi vai interjera krāsu gammas lieliski papildinās vienas otru. Bet kad visi tekstila izstrādājumi ir mīksti un maigi, tādas izprieces ir īpaši patīkamas.Maināmie vannas palkāji vai dvieļi uzreiz vannas istabā var pilnīgi mainīt atmosfēru.

Vannas istabas tekstilam ir jābūt ne tikai skaistam un praktiskam, bet arī ērti lietojamam. Šī iemesla dēļ veidojot sortimentu pievērsām uzmanību detaļām un izvēlējāmies dabīgu audumu šķiedras, kas izceļās ar labākajām īpašībām. Tiem, kas meklē augtāko kvalitāti, patiks grezni dvieļi no ķemmdzijas šķiedras, bet tiem, kam patīk veidot un eksperimentēt, varēs izveidot savu komplektu no lielās dvieļu krāsu gammas. Pēc mazgāšanās komfortu sniegs mīkstie un maigie vannas palkāji, bet siltu pieskārienu sniegs halāts, kurā ietinoties ir tik patīkami baudīt SPA procedūras savā vannā vai vienkārši veltīt laiku mīļākajām vakara nodarbībām mājās.

Vannas tekstila izstrādājumi nonāk tiešā saskarē ar ādu, tāpēc mēs esam izvēlējušies īpaši mīkstas, drošas pat jutīgai ādai paredzētas šķiedras. Šādus izstrādājumus ir viegli uzturēt, un tie ļoti ilgi saglabā savu maigumu. Šāds dvielis ir kā dāvana no dabas, maigs pieskāriens, ko vari izbaudīt katru reizi pēc mazgāšanās procedūrām.

avatar