Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Segas pārvalki

Segas pārvalki – lielisks veids, kā atjaunināt savu guļamistabu un nodrošināt mājīgu un ērtu miegu. Atklājiet plašu krāsu un rakstu izvēli un augstas kvalitātes, izturīgus materiālus. Izvēlieties kvalitatīvus tekstilizstrādājumus jūsu patīkamajam miegam mūsu veikalā.

Lasīt vairāk

Pircēju atsauksmes

 

166 vērtējumu

Ļoti labi!

Laba prece. Kvalitatīva.

puiku

Segas pārvalki ir ļoti svarīgs priekšmets jūsu gultā. To audums ir tiešā saskarē ar ādu, tāpēc tam ir liela ietekme uz miega kvalitāti un ērtumu. Segas pārvalkam jābūt mīkstam, maigam, bet tajā pašā laikā lieliski jāpasargā segu no piesārņojuma no ārpuses.

Segu pārvalku priekšrocības

Segas pārvalki no dabīgiem audumiem ir tieši tas, kas nepieciešams vislabākajam, patīkamam, siltam un ērtam miegam. Kvalitatīvi audumi lieliski uzsūc mitrumu, tāpēc miegā nesvīdīsiet – naktī lieliski izgulēsieties, savukārt no rīta pamodīsieties spirgti, enerģiski un atpūtušies.

Kvalitatīvu audumu priekšrocība ir tā, ka tie ļoti ātri pielāgojas ķermeņa temperatūrai, tāpēc jutīsieties omulīgi gan karstajā, gan aukstajā sezonā. Kvalitatīvi tekstilizstrādājumi neizraisa ādas alerģiju, nekairina, ir patīkami un mīksti, tāpēc ir piemēroti ikvienam: pieaugušajiem, bērniem, jutīgas ādas īpašniekiem un alerģiskiem cilvēkiem. Dabīgās kokvilnas pārvalkus raksturo izcila kvalitāte un labas īpašības, varat izvēlēties plānu linu vai mīkstu satīnu.

Mēs piedāvājam plašu segas pārvalku piedāvājumu: dažādi izmēri, krāsas, raksti, kompozīcijas, lai jūs varētu viegli atrast kaut ko, kas lieliski atbilst jūsu personīgajām vajadzībām.

Kā izvēlēties segas pārvalkus?

Labākais segas pārvalks ir atkarīgs no jūsu segas un jūsu vajadzībām. Pirmkārt, izvēloties segas pārvalku, ņemiet vērā segas izmēru. Tirgū populārākie izmēri ir 200x220, 200x200, 140x100 cm utt.

Segas pārvalka audums – viens no svarīgākajiem aspektiem, jo tas būs saskarē ar ķermeni visa miega laikā, tāpēc izvēlieties dabīgus audumus ar vislabākajām īpašībām. Lins neapšaubāmi ir viens no iecienītākajiem, ja mēs runājam par maksimālu komfortu, siltumu, dabiskumu. Šis audums būs lieliska izvēle gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Kokvilna – vēl viens brīnišķīgs risinājums jūsu gultai. Kokvilnas audumam raksturīga lieliska gaisa caurlaidība, mitruma uzsūkšanās, tas neizraisa ādas alerģijas. Un šis ir satīns – maiguma un greznības tandēms, kas ar savu neatkārtojamo spīdumu un apbrīnojamo estētiku savaldzina cilvēkus. Lieliska izvēle būs perkals, kas pārņēmis visas kokvilnas labās īpašības. Savukārt tiem, kas novērtē labu cenas un kvalitātes attiecību, ir vērts izvēlēties jauktās šķiedras segas pārvalkus.

Kur nopirkt kvalitatīvus segas pārvalkus?

„Nostra“ segas pārvalki guļamistabai – tas, kas nepieciešams labam un mājīgam miegam. Mūsu veikalā atradīsiet visu nepieciešamo ērtam miegam: no palagiem līdz spilvendrānām un citiem mājas tekstilizstrādājumiem. Pērkot gultas veļas komplektus, varat iegādāties arī segas pārvalkus, taču, ja papildus nepieciešams tikai pārvalks, arī tad mums ir ko piedāvāt. Izvēlieties no mūsu piedāvājuma, un mēs piegādāsim preces ātri un operatīvi.

avatar