Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Spilveni viesnīcām

Miega komforts ir svarīgs visiem viesnīcas viesiem. Nav svarīgi, vai ceļojat biznesa vai atpūtas nolūkos, ļoti svarīgi ir labi izgulēties. Mūsu pūkainie un mīkstie viesnīcu spilveni palīdzēs jums nodrošināt viesnīcas viesiem ērtības un pēc iespējas labāku uzturēšanos.

Lasīt vairāk

Pircēju atsauksmes

 

1109 vērtējumu

Perku ne pirmą jartą- puikios pagalvės!

 

5 zvaigznes

.

Laima
 

5 zvaigznes

Paldies. Viss lieliski

Spilveni viesnīcās ir ļoti svarīgi, jo viesnīcas ir izmitināšanas iestādes, kurās izvēlas apmesties viesi, kas ceļo dažādos nolūkos. Un spilveniem ir liela ietekme, lai nodrošinātu mierīgu un kvalitatīvu miegu. Nav nekā labāka par patīkami relaksējošu sajūtu, ko varam izbaudīt pēc smagas darba dienas vai satraukuma un atklājumu pilna ceļojuma, kad atgriežamies viesnīcas numurā un noliekam galvu uz spilvena, kas ir mīksts kā mākonis. Tieši šādi spilveni viesnīcām tiek piedāvāti šajā interneta veikala kategorijā.

Mēs esam rūpīgi atlasījuši viesnīcu spilvenus no plaša klāsta. Šiem spilveniem vienmēr jāpaliek ideāli mīkstiem, vienmērīgiem un pūkainiem. Šos spilvenus arī vairāk izmanto, un tiem ir labi jāiztur tīrīšanas procedūras un nodilums. Ņemot vērā visas prasības, esam izveidojuši spilvenu klāstu no spilveniem, kas atbilst visām viesnīcu vajadzībām. Tie ir spilveni, kuriem ir izcilas īpašības, tie ir viegli kopjami un ilgi kalpo. 

Mierīgs un ērts miegs

Daudziem ir pazīstama sajūta, kad pēc notikumiem bagātas dienas, viesojoties citā valstī vai pilsētā, ir jūtams ne tikai neizsakāms iepazīšanās prieks, bet arī nogurums. Tas nav pārsteidzoši, īpaši, ja daudz staigājat, apmeklējat dažādas vietas un vēlaties redzēt, uzzināt un izpētīt vairāk. Tāpēc pēc šādas dienas, atgriežoties viesnīcas numuriņā, gribas iekrist gultā un atpūsties. Un cik neaprakstāma sajūta ir nolikt galvu uz mīksta, elastīga spilvena un vienkārši iegrimt tā pūkainuma un maiguma virpulī! Uzdāviniet šādu atpūtu ikvienam savas viesnīcas viesim!

Mīksts, ērts spilvens un pareizais galvas novietojums guļot paredz, ka jūsu mugurkauls spēs efektīvi atslābināties, kas nozīmē, ka atpūtīsies arī viss ķermenis un muskuļi. Spilvenam ir ārkārtīgi liela nozīme kvalitatīvas atpūtas kontekstā. Tāpēc pārliecinieties, ka visi viesi, kas uzturas jūsu viesnīcā, bauda kvalitatīvu, veselīgu atpūtu un miegu.

Spilveni viesnīcām ir izgatavoti no sintētiskās šķiedras, kam ir lieliskas mitruma uzsūkšanas īpašības un izturība. Šie spilveni spēj ātri atgūt savu sākotnējo formu - pildījumu veido īpašas daļiņas, kas brīvi pārvietojas viena starp otru, ļaujot ātri atrast ērtu gulēšanas pozīciju, un, kad spilvens netiek lietots, katrs no tiem atgūst savu sākotnējo formu. Viesnīcu spilveni tiek izgatavoti arī no sintētiskām šķiedrām, lai pasargātu no baktēriju uzkrāšanās, kas ir izturīgākas. Tā ir izdevīga arī ilgāka kalpošanas laika un optimālās sintētisko šķiedru cenas dēļ. 

Kā izvēlēties spilvenu viesnīcai?

Izvēloties spilvenu, vispirms apsveriet, no kā tas ir izgatavots, un priekšroku dodiet augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošinās izcilu veiktspēju un vislabāko miega pieredzi. Spilvenam vispirms jābūt mīkstam, pūkainam un jāatgriežas sākotnējā formā, kad tas netiek pakļauts spiedienam. Ir ārkārtīgi svarīgi, lai spilvena audums būtu elpojošs un neļautu ādai svīst, būtu patīkams taustei un nekairinātu pat visjutīgāko ādu. Šāds spilvens garantēs komfortu miega laikā, būs veselīgs un ērts.

Viesnīcu spilvenus piedāvājam izvēlēties no standarta izmēru klāsta - lai jūs varētu viegli pielāgot gan esošos, gan jaunos pārvalkus. Lielākajai daļai cilvēku ir piemēroti standarta izmēra spilveni, un mēs esam pieraduši pie to izmēriem, kad guļam mājās, tāpēc arī viesnīcas gultā jūtamies kā mājās. 

Spilveni viesnīcām mūsu piedāvājumā

Naktsmītnēm svarīgi izvēlēties ilgmūžīgus un izturīgus spilvenus, kas lieliski pilda savu funkciju un ilgstoši saglabā estētisko izskatu. Mūsu veikalā jūs atradīsiet dažāda veida spilvenus, kam raksturīga lieliska cenas un kvalitātes attiecība.

  • Mēs piedāvājam plašu spilvenu izmēru klāstu, lai jūs varētu atrast to, kas nepieciešams jūsu viesnīcas gultām. Izvēlieties 40x40, 40x60, 50x50, 50x60, 50x70, 60x60, 70x70 cm izmēra spilvenus.
  • Vai interesē baltie spilveni? Vai varbūt dzeltena, oranža, sarkana, violeta, zaļa? Mums ir plašs krāsu klāsts, lai gan viesnīcām populārākie ir spilveni baltos vai gaišos un pasteļtoņos.
  • Visi spilveni viesnīcām mūsu klāstā ir augstas kvalitātes, izgatavoti no izturīgiem materiāliem, viegli kopjami un ilgstoši saglabā reprezentatīvu izskatu un funkcionalitāti.

Visi mūsu viesnīcu spilveni ir šūti kvalitatīvi, pievēršot uzmanību detaļām. Mēs piedāvājam viesnīcu spilvenus iegādāties tiešsaistē - tas ir ļoti ērti, praktiski un ātri, tāpēc tagad jūs varat ļoti ātri atjaunināt viesnīcas gultas piederumu klāstu. Lieliskā cenas un kvalitātes attiecība nodrošinās viesiem vislabāko miega kvalitāti un patīkamu uzturēšanos. 

Kur nopirkt labus spilvenus viesnīcām?

Jautājat, kur iegādāties kvalitatīvus spilvenus viesnīcām par pieņemamu cenu? ​​„Nostra” veikalā! Labi, skaisti, viegli kopjami un funkcionāli spilveni viesnīcām tiek pārdoti par ļoti izdevīgu cenu, un tiem, kas vēlas maksāt vēl lētāk, mēs arī sniedzam šādu iespēju, piedāvājot atraktīvas akcijas. Iepirkšanās tiešsaistē ir ļoti ērta un vienkārša, un mēs rūpējamies par jūsu pirkumu ātru un raitu piegādi.

Mūsu veikals piedāvā arī plašu citu tekstilizstrādājumu klāstu naktsmītnēm, lai jūs varētu sakomplektēt visus nepieciešamos gultas veļu, dvieļu un citu tekstilizstrādājumu komplektus. Atklājiet plašu mīksto un maigo dabisko šķiedru izstrādājumu klāstu.

avatar