Pavasara izpārdošana! 16. - 31. martam 25% atlaide ar kodu 23MARTS *atlaides nesummējas

Spilveni viesnīcām

Pircēju atsauksmes

 

780 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Spilvens ANTISTRESS

Truputi perdidelė mums

 

5 zvaigznes

Puiki

 

5 zvaigznes

Spilvens ANTISTRESS

Хорошая, большая и не дорогая подушка, советую

Spilveni viesnīcām ir ļoti svarīgi, galu galā ceļotāji viesnīcu izvēlas atpūtai un nakšņošanai. Savukārt spilvenam ir tiešs sakars ar kvalitatīvu miegu un atpūtu. Nav nekas labāks par relaksējošu sajūtu, ko varam izbaudīt pēc smagas darba dienas vai aizrautīga un atklājumu pilna ceļojuma, atgriežoties viesnīcas istabā un noliekot galvu uz spilvena kā mākoņa. Tieši šādus spilvenus mēs piedāvājam šajā interneta veikala kategorijā.

Esam rūpīgi izvēlējušies spilvenus no plašā klāsta. Šiem spilveniem vienmēr jābūt nevainojami mīkstiem, ar vienmērīgu pildījumu un pūkainiem. Turklāt šiem spilveniem ir jābūt izturīgiem pret nodilumu un jāiztur vairākkārtīga tīrīšana. Ievērojot šīs prasības, mēs esam izveidojuši kvalitatīvu spilvenu klāstu, kas atbilst visu viesnīcu vajadzībām. Šiem spilveniem ir lieliskas īpašības, tie ir izturīgi un tos ir viegli kopt.

Gulēt uz mākoņa

Daudziem ir zināma sajūta, ka ceļojot pa citām valstīm un pilsētām, pēc piedzīvojumiem piesātinātas dienas jūtamies noguruši. Tas nav pārsteidzoši, it īpaši, ja dodaties pārgājienos, apmeklējat dažādus objektus un vēlaties redzēt un uzzināt pēc iespējas vairāk. Tāpēc tad, kad esam atgriezušies viesnīcas numurā, mēs vēlamies iekrist gultā un atpūsties. Tā tik ir sajūta, nolikt galvu uz mīksta, elastīga spilvena un iegrimt tā maiguma un gaisīguma virpulī! Dāvājiet šādu sajūtu katram savas viesnīcas viesim!

Mīksts, ērts spilvens un pareiza galvas pozīcija gulēšanas laikā, nozīmē, ka jūsu mugurkauls varēs efektīvi atpūsties, tas savukārt nozīmē, ka atpūsties arī viss ķermenis un muskuļi. Spilvenam ir svarīga loma kvalitatīvas atpūtas kontekstā. Tāpēc parūpējieties par to, ka visi viesi, kas uzturas jūsu viesnīcā, izbauda kvalitatīvu, veselīgu atpūtu un miegu.

Spilveni viesnīcām ir izgatavoti no sintētiskās šķiedras, kura izceļas ar labu mitruma absorbciju un izturību. Šādi spilveni ļoti ātri atgūt savu sākotnējo formu  - tie ir piepildīti ar īpašām daļiņām, kas brīvi pārvietojas viena gar otru, un ļauj ātri atrast ērtu gulēšanas pozu, savukārt sapurinot spilvenu, tas ātri atgūst savu izskatu. Spilveni viesnīcām, kuri ir izgatavoti no sintētiskās šķiedras, ir izturīgāki pret baktēriju uzkrāšanos. Turklāt šī izvēle ir izdevīga, jo sintētiskās šķiedras spilveni kalpo ilgāk un materiāla optimālo izmaksu dēļ.

Kā izvēlēties spilvenu?

Izvēloties spilvenu, vispirms izvērtējiet materiālu, no kā tas ir izgatavots, un dodiet prioritāti augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošinās lielisku spilvena lietošanu un vislabāko miega pieredzi. Nesaspiestam spilvenam vispirms jābūt mīkstam, pūkainam un jāuztur sava forma. Ir svarīgi, lai spilvena audums būtu elpojošs un neļautu ādai svīst, būtu patīkami pieskarties un nekairinātu pat visjutīgāko ādu. Šāds spilvens garantēs komfortu miega laikā, būs veselīgs un ērts.

Mēs piedāvājam viesnīcu spilvenus standarta izmēros – tā varēsiet viegli pielāgot jau esošo gultas veļu vai arī jauno. Standarta izmēra spilveni ir piemēroti lielākajai daļai cilvēku, mēs esam pieraduši pie spilvenu izmēra, tāpēc arī viesnīcas gultā mēs jūtamies kā mājās.

Spilveni viesnīcām

  • Mēs piedāvājam plašu spilvenu izmēru klāstu, lai palīdzētu ikvienam atrast to, kas nepieciešams jūsu viesnīcai. Izvēlieties 40x40, 40x60, 50x50, 50x60, 50x70, 60x60, 70x70 cm izmēru spilvenus.
  • Vai jūs interesē balti spilveni? Vai varbūt dzelteni, oranži, sarkani, violeti, zaļi? Pie mums ir plašs krāsu klāsts, lai gan viesnīcās vispopulārākie ir balti vai gaiši pasteļtoņu spilveni.
  • Visi viesnīcu klāsta spilveni ir augstas kvalitātes, izgatavoti no izturīgiem materiāliem, viegli kopjami un, pat pēc ilglaicīgas lietošanas, nezaudē savu reprezentatīvumu un funkcionalitāti.

Visi mūsu viesnīcu spilveni ir kvalitatīvi šūti, īpašu uzmanību pievēršot detaļām. Viesnīcām mēs piedāvājam iegādāties spilvenus internetā - tas ir ļoti ērti, praktiski un ātri, tāpēc tagad jūs varat atjaunot savas viesnīcas gultas veļu ļoti operatīvi. Spilvenu cenas un kvalitātes attiecība, ļaus viesiem izbaudīt izcilu miegu un patīkamu uzturēšanos.

Kur iegādāties labus spilvenus viesnīcai?

Apsverat iespēju iegādāties kvalitatīvus spilvenus viesnīcai? Veikalā Nostra! Labi, skaisti, viegli kopjami un funkcionāli viesnīcu spilveni tiek pārdoti mūsu interneta veikalā par ļoti labu cenu, un tiem, kas vēlas maksāt vēl lētāk, piedāvājam pievilcīgas cenu akcijas. Iepirkšanās internetā ir ļoti ērta un vienkārša, un mēs rūpējamies par ātru un drošu pirkumu piegādi.

avatar