Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Miegs ir ļoti svarīgs mūsu ķermeņa funkcionēšanai, bet tikai pēc pilnvērtīgas nakts atpūtas mēs pamostamies, jūtoties enerģiski un gatavi dienas izaicinājumiem. Kvalitatīvai gultas veļai ir izšķiroša nozīme komfortablam miegam. Kā izvēlēties savām vajadzībām atbilstošu gultas veļu? Tikai atbilstoši izvēlēta gultas veļa nodrošinās kvalitatīvu miegu.

Lasīt vairāk
Vairāk

Rāda 24 no 295

Pircēju atsauksmes

 

5751 vērtējumu

Piukus

Puikus kainos oir kokybės santykis.

Gultas veļai ir ļoti svarīga loma Jūsu miega kvalitātē, tāpēc nepieciešams to izvēlēties atbildīgi. Mūsu veikals piedāvā plašu gultas veļas klāstu, sākot no krāšņiem dabīgās kokvilnas gultas veļas komplektiem līdz augstas kvalitātes satīna gultas veļai un izturīgiem dažādšķiedru izstrādājumiem. Kā tādā pārpilnībā neapjukt un pieņemt pareizo lēmumu? Iepazīstieties ar mūsu padomiem par to, kam pievērst uzmanību, izvēloties gultas veļu, lai nakts miegs būtu pilnvērtīgāks.

Kā izvēlēties gultas veļas komplektu?

Izvēloties gultas veļas komplektu, ir svarīgi pievērst uzmanību vairākiem aspektiem. Protams, izvēli lielākoties nosaka personīgās vajadzības un vēlmes, taču ir svarīgi zināt, kādas ir atšķirības starp dažādiem gultas veļas veidiem un kurās jomās nevajadzētu iziet uz kompromisiem.

Gulta veļas audums

Gultas veļa ir tekstilizstrādājums, kas nonāk tiešā saskarē ar ādu. Tāpēc audums ir viens no svarīgākajiem kritērijiem jauna gultas veļa komplekta izvēles procesā.

Lai gan mūsu interneta veikalā iespējams iegādāties arī kvalitatīvus dažādķiedru gultas veļas komplektus, kas novērtēti to pievilcīgās cenas, izturības un estētikas dēļ, tekstils no dabīgiem materiāliem joprojām ir populārākā izvēle.

Satīna gultasveļas komplekti tiek novērtēti ne tikai to greznā izskata, bet arī kokvilnas labāko īpašību un izturības dēļ. Mīkstais flaneļa bērnu gultas veļas komplekts ar mīkstu, patīkamu pārvalku garantē mājīgu atpūtu vēsākos mēnešos. Audekla gultas veļa patiks dabiskuma un praktiskuma cienītājiem. Guļamistabas tekstilizstrādājumi no katūna nav ierobežojoši, ir ļoti plāni, taču izturīgi un ilgi kalpo. Katūna auduma unikālā faktūra papildina kokvilnas auduma priekšrocību sarakstu, izceļot gultas veļas krāsu un rakstu.

Gultas veļas komplekta izmērs

Pievērsiet uzmanību gultas veļas komplektu izmēriem. Tie ir paredzēti standarta vienvietīgai vai divvietīgai gultai. Gultas veļas komplekti var būt dažāda izmēra: 200x220, 200x200, 220x240, 140x200 cm, izvēlieties tos atbilstoši gultas veļai, kas Jums jau ir. Mazākajos, vienvietīgas gultas veļas komplektos ietilpst viens segas pārvalks un spilvendrāna, savukārt, divguļamajos gultas veļas komplektos ir divas spilvendrānas un viens segas pārvalks.

Ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizo gultas veļas komplektu izmēru, lai nodrošinātu, ka audums vienmērīgi pieguļ segai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka daži audumi pēc mazgāšanas var sarauties, tāpēc, pirmo reizi lietojot komplektu (ja tas iepriekš nav mazgāts), tas var būt nedaudz brīvāks.

Gultas veļas komplekti ar palagu vai bez tā

Gultas veļas komplekti (200x200, 200x240, 140x200 un citi) parasti sastāv no segas un spilvendrānām, taču sortimentā ir arī komplekti ar palagu. Mūsu interneta veikalā atradīsiet arī plašu palagu izvēli, tostarp klasiskos, kokvilnas, satīna un trikotāžas palagus ar gumiju. Plašais toņu klāsts ļauj viegli pieskaņot palagu jebkura stila gultas veļai.

Atcerieties, ka palagi un spilvendrānas nolietojas ātrāk, tāpēc ir labi iegādāties vairāk palagu vai spilvendrānu uzreiz, lai tās varētu pielāgot gultas veļas komplektam.

Gultas veļas krāsas un raksti

Mūsu interneta veikala sortimentā atradīsiet plašu gultas veļas krāsu un rakstu klāstu, kas atbildīs ikviena gaumei. Neaizmirstiet, ka gultas veļas komplekti pilda ne tikai praktisku, bet arī estētisku funkciju, tāpēc tos vajadzētu pieskaņot guļamistabas interjeram. Gultas veļas nomaiņa ir vienkāršākais veids, kā pārveidot un atjaunināt guļamistabas izskatu.

Jūs varat izvēlēties gultas veļas toni un rakstu atbilstoši savām personīgajām vēlmēm, taču ieteicams ievērot galvenos priekšnosacījumus. Raiba gultas veļa lieliski iederēsies guļamistabā ar mierīgu, neitrālu interjeru, savukārt, klasisku, vienkrāsainu gultas veļu būs vieglāk pieskaņot eklektiskam interjeram. Greznuma sajūtas radīšanai lieliski noderēs mako satīna gultas veļas komplekti, varat izvēlēties gan klasiskas krāsu kombinācijas, gan baltas krāsas gultas veļu, kas vienmēr būs lieliska izvēle. Stilīgi izskatās arī monotonas kombinācijas, kurās dominē vairākas krāsas.

Bērnu gultas veļai jābūt krāsainai, rotātai ar zīmējumiem, daudzkrāsainiem rakstiem un ornamentiem - tas attīsta mazuļu iztēli, rosina viņus radīt un sapņot, kā arī palīdz atpūsties un sagatavoties miegam.

Kāda nozīme ir gultas veļas sertifikātiem?

Lielākā daļa mūsu veikala gultas veļas un citu tekstilizstrādājumu ir OEKO-TEX STANDART 100 sertificēti un atbilst standarta kvalitātes prasībām. Sertifikācija nodrošina, ka gultas veļa atbilst kvalitātes prasībām un ir droša lietošanai. Standarts nodrošina, ka gultas veļas ražošanas procesā netiek izmantotas noteiktas potenciāli kaitīgas vielas, piemēram, smagie metāli, pesticīdi, formaldehīds u. c. Sertificēta gultas veļa ir droša izvēle Jūsu ādai un veselībai.

Gultas veļu ērti izvēlēties un iegādāties internetā

Mūsu interneta veikals piedāvā ļoti plašu gultas veļas klāstu, tostarp daudzu dažādu veidu gultas veļas komplektu dažādās krāsās un rakstos. Viegli atrodiet nepieciešamo, izmantojot interneta veikala funkcijas un ērtus filtrus. Varat izvēlēties pēc auduma, krāsas, raksta, aizdares veida, auduma blīvuma utt. Sistēma ātri atlasīs meklēto preci no vairākiem simtiem produktu. Iepirkšanās internetā ir ātra un vienkārša!

Turklāt, iepērkoties mūsu interneta veikalā, Jums nav jāuztraucas par veikala darba laiku vai došanos uz to - varat iepirkties, kad vien Jums tas ir ērti, no jebkuras vietas, izmantojot tikai viedierīci un interneta savienojumu. Pateicoties operatīvajai piegādei, tagad varat parūpēties par sava miega kvalitāti ātri un ērti.

BUJ:

Vienmēr izvēlieties gultas veļas komplektu atbilstoši segas un spilvena izmēram. Parasti tiek izmantoti standarta izmēri, tāpēc spilvendrānas komplekts būs ideāli piemērots. Bērnu gultas veļas komplekti parasti ir izmērā 100x145 cm, savukārt, 140x200 cm komplekti paredzēti vienvietīgām gultām, un tiem komplektā ir viena spilvendrāna. Lielāki komplekti, piemēram, 200x200 cm, kas sastāv no segas un divām spilvendrānām, ir paredzēti divguļamai gultai.

Visi mūsu gultasveļas komplekti tiek piegādāta skaistā iepakojumā, kas pasargā audumu no vides piesārņojuma. Tomēr pirms lietošanas gultas veļu ieteicams izmazgāt, lai no tās noņemtu dzijas un šķiedras atlikumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka gultas veļa tiek šūta aptuveni par 5% lielāka, jo audums mazgāšanas laikā var sarauties. Tāpēc, ja pārvalki ir vaļīgi, vienkārši tos izmazgājiet.

Gultas veļu ieteicams mazgāt reizi nedēļā vai divās. Gultas veļas mazgāšanas biežums ir atkarīgs no tās lietošanas ilguma. Kvalitatīva, dabīgo šķiedru gultas veļa droši iztur līdz pat aptuveni 100 mazgāšanas reizēm, kas nozīmē, ka komplektu varēsiet izmantot 2-4 gadus. Ilgāk lietojot, pamanīsiet, ka gultas veļas krāsa izbalē, tā zaudē savu sākotnējo izskatu, audums nolietojas un kļūst nelīdzens - tas ir dabisks process. Pievērsiet uzmanību gultas veļas auduma blīvumam, ko norāda GSM - jo lielāks skaitlis, jo blīvāks ir gultas veļas audums un jo vairāk mazgāšanas reižu tas varēs izturēt.

Ikvienam patīk maigums un mīkstums, taču nepareiza gultas veļas kopšana var padarīt audumu cietu un raupju. Lai saglabātu gultas veļas mīkstumu, vienmēr ievērojiet ražotāja ieteikumus par gultas veļas kopšanu, kas atrodami mūsu mājas lapā un uz gultas veļas iepakojuma. Ļoti izplatīta kļūda ir arī liela daudzuma veļas mīkstinātāja lietošana: ja veļas mazgāšanas laikā veļas mīkstinātājs netiek labi izskalots, tas uzkrājas audumā un padara to cietāku. Auduma maigumu ietekmē arī tā aušanas veids: satīns, mako satīns un flanelis ir mīkstāki, savukārt audekls vai katūns ir stingrāks, cietāks, bet patīkams uz tausti.

avatar