Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Pircēju atsauksmes

 

85 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Patogus naudoti.

Janina
 

5 zvaigznes

Puikiai sugeria

 

5 zvaigznes

Rekomenduoju.

Gabrielė

Ja jums vēl nav virtuves paklājiņa traukiem, ir pienācis laiks iegādāties un izbaudīt tā priekšrocības. Ja virtuves paklājiņš jau ir jūsu virtuvē, varbūt ir pienācis laiks to aizstāt ar jaunu? Trauku paklājiņi - neaizstājami palīgi virtuvē un vienlaikus lieliska interjera detaļa. Tik mazs tekstilizstrādājums, bet cik lietderīgs! Mazgājot traukus, novietojiet to uz galda virsmas un uz tā novietojiet nupat mazgātos traukus. Jūs būsiet pārsteigti, cik ātri Nostra paklājs absorbē ūdeni no traukiem, un jūsu darba virsma ir aizsargāta no liekā mitruma un ūdens-kaļķa nogulsnēm. Tīrība un kārtība virtuvē tiks garantēta. Tiesa, virtuves paklājiņš būs praktiska izvēle pat tad, ja izņemot traukus no traku mazgājamās mašīnas jūs tos vienkārši saliksiet uz tā.

Nostra virtuves paklājiņu priekšrocības

Mūsu klāstā esošie trauku paklājiņi tiek ražoti ļoti rūpīgi, ņemot vērā to mērķi un iespējamo pārtikas un dzērienu saskari ar traukiem. Tāpēc virtuves paklājiņu izgatavošanai tiek izmantoti augstas kvalitātes materiāli, kurus ir droši lietot, piemēram, poliesters. No poliestera izgatavoti virtuves paklājiņi ir mīksti, elastīgi, neslīdoši un ātri izžūst. Turklāt mūsu trauku paklājiņa kopšana neaizņems daudz laika - jūs varat mazgāt virtuves paklājiņus ar rokām vai veļas mašīnā, un tie saglabās savas labās īpašības un funkcionalitāti pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Mīkstie virtuves paklājiņi pasargā mēbeļu virsmu no mitruma, un arī ir ļoti noderīgi, lai novērstu trauku plīšanu. Šāds trauku paklājiņš ir ļoti piemērots trausliem traukiem, tas neslīd, bet lieliski pieglaužas pie trauku virsmas, tos pilnīgi noslaukot un pasargājot no bojājumiem.

Virtuves paklājiņš mūsu klāstā

No mūsu piedāvājuma izvēlieties 38x50 cm izmēra trauku paklājiņu, kas izgatavoti no augstas kvalitātes poliestera. Mēs piedāvājam divas krāsas - pelēku un gaiši brūnu. Krāsas ir neitrālas, gaišas, tāpēc paklājiņi izskatīsies vienreizēji jebkura stila virtuvē.

Kur nopirkti labus virtuves paklājiņus?

Vai vēlaties iegādāties augstas kvalitātes virtuves tekstilizstrādājumus? Vai jūs interesē izturīgi un funkcionāli virtuves / trauku paklāji? Tad izvēlieties no Nostra virtuves paklājiņu klāsta par konkurētspējīgu cenu, un mēs parūpēsimies ātru un drošu piegādi. Tie, kas vēlas maksāt vēl lētāk, var sekot mūsu piedāvājumiem, kad tekstilizstrādājumus pārdod ar īpašu piedāvājumu par ļoti zemām cenām.

avatar