Bambusa dvieļi. Spied šeit!

Sega ir viena no galvenajām bērna gultas sastāvdaļām un kvalitatīva miega garantija. Mazie dienas laikā ir ļoti aktīvi, tāpēc viņiem ir jānodrošina vislabākā atpūta. Pilnīgi var atpūsties tikai tad, kad mēs jūtamies omulīgi un ērti. Nodrošiniet savam bērnam labu miegu izmantojot Nostra segas!  Vieglas, mīkstas un maigas, tās kā mākonis ieskaus jūsu bērnu un sniegs viņam saldu un mierīgu miegu.

Viegls, mīksts, pūkains un duļķains, tas pasargās jūsu vislielāko mantu un sniegs jums saldu, mierīgu un vislabāko miegu.

Kā izvēlēties segu bērnam?

Kuras segas ir vislabākās? Tās, kuras ir atbildīgi izmeklētas. Izvēloties segu savam bērnam, piešķiriet prioritāti produktiem, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Tā nodrošināsiet maksimālu bērna miega komfortu, veselību, drošību, omulību. Augstas kvalitātes sega ļaus bērna ādai elpot, aizsargās no pārkaršanas, būs viegla un miegā neapgrūtinās viņa kustības.

Izvērtējiet arī to, kāda izmēra sega jums nepieciešama. Vai jūs interesē standarta vai nestandarta segas izmērs? Vienvietīgai gultai izvēlieties vienvietīgo segu, jo pārāk liela  radīs vairāk diskomfortu nekā labumu. Bērni guļ ļoti jūtīgi, daudz vārtās, tāpēc liela sega kritīs ārā no gultas, kas ir neērti, ja mājās ir vēss - bērnam būs auksti un viņš bieži modīsies.

Svarīgs ir arī segas svars - tai jābūt vieglai, lai tā neierobežotu kustības un neradītu diskomfortu.

Segas bērniem mūsu klāstā

Kur iegādāties kvalitatīvas bērnu segas?

Vai jūs interesē kvalitatīvas, mīkstas segas bērna gultai vai šūpulim? Nostra klāstā jūs gaida plaša izvēle par labāko cenu. Ja jūs vēlaties ietaupīt un iegādāties segu lētāk, tad pērkot mūsu interneta veikalā, atradīsiet lieliskas akcijas, kuras jums palīdzēs ietaupīt.

Lasīt vairāk