Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Bērniem segas

Pircēju atsauksmes

 

615 vērtējumu

 

4 zvaigznes

Sega VASARA

Perku ne pirmą kartą, anksčiau buvo šios antklodės storesnės.

Jolanta
Nostra atsakymas

Laba diena, p. Jolanta,

Antklodės užpildo svoris nesikeitė, bet naujo gavimo prekės gali kažkiek skirtis.

 

5 zvaigznes

Sega VASARA

Puiki prekė - lengva ir šilta. Kartojau pirkimą du kartus.

 

5 zvaigznes

Sega VASARA

Skaista un silta sega! Laba cena!

Sega ir viena no galvenajām bērna gultas sastāvdaļām un kvalitatīva miega garantija. Mazie dienas laikā ir ļoti aktīvi, tāpēc viņiem ir jānodrošina vislabākā atpūta. Pilnīgi var atpūsties tikai tad, kad mēs jūtamies omulīgi un ērti. Nodrošiniet savam bērnam labu miegu izmantojot Nostra segas!  Vieglas, mīkstas un maigas, tās kā mākonis ieskaus jūsu bērnu un sniegs viņam saldu un mierīgu miegu.

Viegls, mīksts, pūkains un duļķains, tas pasargās jūsu vislielāko mantu un sniegs jums saldu, mierīgu un vislabāko miegu.

Kā izvēlēties segu bērnam?

Kuras segas ir vislabākās? Tās, kuras ir atbildīgi izmeklētas. Izvēloties segu savam bērnam, piešķiriet prioritāti produktiem, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Tā nodrošināsiet maksimālu bērna miega komfortu, veselību, drošību, omulību. Augstas kvalitātes sega ļaus bērna ādai elpot, aizsargās no pārkaršanas, būs viegla un miegā neapgrūtinās viņa kustības.

Izvērtējiet arī to, kāda izmēra sega jums nepieciešama. Vai jūs interesē standarta vai nestandarta segas izmērs? Vienvietīgai gultai izvēlieties vienvietīgo segu, jo pārāk liela  radīs vairāk diskomfortu nekā labumu. Bērni guļ ļoti jūtīgi, daudz vārtās, tāpēc liela sega kritīs ārā no gultas, kas ir neērti, ja mājās ir vēss - bērnam būs auksti un viņš bieži modīsies.

Svarīgs ir arī segas svars - tai jābūt vieglai, lai tā neierobežotu kustības un neradītu diskomfortu.

Segas bērniem mūsu klāstā

  • Augstas kvalitātes segas pildvielas un audums nodrošina bērnu komfortu gulēšanas laikā, nodrošinot komfortu, siltumu, maigumu, kas ir ideāli piemērots pat alerģiskiem cilvēkiem ar astmu un ādas problēmām.
  • Vienkārša segu kopšana. To mazgāšana nodrošina higiēnu un tīrību. Vislabākais ir tas, ka segas nezaudē savu mīkstumu, maigumu un citas labās īpašības pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.
  • Piedāvājam dažādus izmērus dažādām vajadzībām. Vienvietīgās segas izmēri - 100x140 cm. Tāpat klāstā ir dažāda izmēra divvietīgo segu izmēri - 135x200, 140x210, 145x200, 145x205, 200x210, 200x220, 210x240, 200x220 cm.
  • Siltas segas ziemai un plānas vasarai.

Kur iegādāties kvalitatīvas bērnu segas?

Vai jūs interesē kvalitatīvas, mīkstas segas bērna gultai vai šūpulim? Nostra klāstā jūs gaida plaša izvēle par labāko cenu. Ja jūs vēlaties ietaupīt un iegādāties segu lētāk, tad pērkot mūsu interneta veikalā, atradīsiet lieliskas akcijas, kuras jums palīdzēs ietaupīt.

Lasīt vairāk
avatar