Pledi izpārdošana! Atlaides līdz 40%!

Vannas paklāji

Filtri
Cena
   
Izmērs
Krāsa
Sastāvs

Pircēju atsauksmes (4)

 
2019-10-14

Labiau panašu į rankšluostį nei į kilimėlį.

Ugnė
 
2019-10-10

patīk, vēl neesmu izmēģinājusi, lai redzētu kā žūst

Andra
 
2019-09-16

puikua

Vitalijus

Vannas paklāji ir ļoti svarīgs akcents vannas istabā. Šajā telpā, kurā visbiežāk grīda un sienas tiek pārsegtas ar flīzēm, vannas paklājs nodrošina mīkstumu un mājīgumu. Kā arī, tā ir praktiska interjera detaļa: pēc dušas vai vannas izkāpt patīkamāk ir uz mīksta, maiga paklāja, nevis uz vēsām flīzēm.

Vannas paklājs arī veic vairākas funkcijas, tāpēc katrā vannas istabā tas ir obligāts. Pirmkārt, tas uzsūc mitrumu, kas vienmēr rodas pēc dušas vai vannas apmeklējama. Tāpēc paklājam ir nepieciešamas lieliskas absorbācijas īpašības, tāpēc to izvēloties obligāti pievērsiet tam uzmanību. Vannas paklājs arī lieliski aizsargā no paslīdēšanas uz flīzēm. Paklāja auduma faktūra saglabā pietiekamu saķeri, tāpēc pat ar slapjām kājām stāvot uz paklāja noteikti nepaslīdēsiet. Nu protams, nevar aizmirst mājīguma, mīkstuma un siltuma sajūtu - vannas paklāji noteikti to radīs. Tā ir mīksta un patīkama sala jūsu vannas istabā, kas var kļūt arī par spilgtu akcentu interjerā uz grīdas.

Vannas paklāji sniedz iespēju neierobežot savu fantāziju un droši eksperimentēt ar vannas interjeru. Tā ir viegli nomaināma detaļa, kuru var saskaņot ar dvieļiem vai citiem tekstila izstrādājumiem vannā un izveidot pilnīgi citu stilu, spēlēties ar krāsu gammu. Vannas paklāji izceļas ne tikai ar krāsām vai rakstiem, bet arī ar atšķirīgu tekstūru, tāpēc noteikti atradīsit ko izvēlēties. Paklāji atšķiras arī pēc formas: mazākas vannas istabas izskatīsies lieliski ar apaļu vai ovālu paklāju, savukārt lielākas vannas istabās, stingrākam vai industriālam stilam lieliski derēs ar kvadrātu un taisnstūru paklāji.

Mūsu vannas paklāji internetā ir ļoti viegli un ātri nopērkami, bet ja vēlaties apvienot visus vannas istabas akcentus, varat pievienot arī dvieļu komplektu. Iesakām izvēlēties vannas paklājus no dabīgas šķiedras, kas labi uzsūc mitrumu un ir gaisa caurlaidīga, tāpēc tā ātri žūst, vannas istabā neuzkrāsies mirtums, paklāju būs viegli un vienkārši mazgāt. Aplūkojiet sortimentu, krāsas un izbaudiet interjera stila eksperimentus savā vannas istabā, neizejot no mājās, jo vannas istabas paklāji no mūsu interneta veikala tiek piegādāti tieši uz mājām.

Lasīt vairāk