Pavasara izpārdošana! 16. - 31. martam 25% atlaide ar kodu 23MARTS *atlaides nesummējas

Virsmatrači viesnīcām

Pircēju atsauksmes

 

469 vērtējumu

 

4 zvaigznes

Domāju, ka funkciju pildīs labi. Man matracis ir 140cm, bet palags 160cm, brīnos, jo palags nav pa lielu.

Анна
 

5 zvaigznes

dar neišbandyta

 

5 zvaigznes

Panašų antčiūžinį esu pirkusi prieš keletą metų(iš Notra).Geras gaminys.Gerai skalbiami,nesitraukia,nesiburbuliuoja.Šio antčiūžinio pusės iš skirtingų audinių.Po pirmo skalbimo ,niekas nepakito.

Kvalitatīvs virsmatracis veic dažādas funkcijas, no kurām būtiskākās - uzturēt tīrību, kārtību un pasargāt matraci no netīrumiem un bojājumiem. Nav noslēpums, ka matrača tīrīšana ir daudz sarežģītāks process, savukārt virsmatrača kopšana ir nesalīdzināmi vienkārša. Īpaši svarīgi tas ir viesnīcās, lai nodrošinātu nevainojamu tīrību un komfortu katram viesim. Nostra virsmatrači viesnīcām, tā ir estētika, tīrība, komforts un augstākā kvalitāte!

Virsmatrači veselīgam miegam

Virsmatracis ievērojami palielina veselīga miega kvalitāti. Nav noslēpums, ka daži labāk guļ uz cieta matrača, citi - uz mīkstāka matrača. Tātad, ja matracis jums ir pārāk ciets, virsmatracis būs lielisks risinājums!

Kā jau minējām, virsmatrači palīdz aizsargāt matraci, tāpēc gultā varēsiet droši baudīt rīta kafijas tasi, uzkodas un daudz ko citu.

Kvalitatīvie virsmatrači viesnīcām no mūsu klāsta ir viegli kopjami - tos var mazgāt veļas mašīnā, tāpēc uzturēt virsmatračus tīrus būs ļoti vienkārši! Parūpējieties par kvalitatīvu viesnīcas apmeklētāju miegu.

Vēloties izbaudīt veselīgu miegu un nodrošināt tādu citiem, piemēram, tiem, kas uzturas jūsu viesnīcā, atbildīgi izvēlieties virsmatraci un priekšroku dodiet augstas kvalitātes, izturīgiem un veselībai draudzīgiem materiāliem.

Virsmatrači viesnīcām no mūsu klāsta

Mēs piedāvājam augstas kvalitātes poliestera virsmatračus, kas nodrošina papildu maigumu un ir viegli kopjami. Virsmatrača matētais audums nodrošinās to, ka palags neslīdēs pa virsmu. Sintepona pildviela ļaus ķermenim atpūsties un, pamostoties, ātri atgūt sākotnējo formu.

Viesnīcām mēs piedāvājam dažāda izmēra matračus – izvēlieties 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm izmērus.

Matraču baltā krāsa ir īpaši daudzpusīga krāsa, un ir piemērota ikvienam interjeram. Turklāt šī krāsa ir saistīta ar nevainojamu tīrību un estētiku.

Kur iegādāties labu virsmatraci?

Vai vēlaties viesnīcas viesiem nodrošināt kvalitatīvu atpūtu un parūpēties par maksimālu viesu ērtību? Tad jums ir nepieciešami ļoti labi un viegli kopjami matrači. Tos variet lēti izvēlēties no mūsu produktu klāsta interneta veikalā, savukārt mēs parūpēsimies par raitu jūsu pirkumu piegādi. Iepirkties internetā ir ļoti ērti un ātri, kas ļauj ietaupīt laiku. Mūsu produkti tiek pārdoti par īpaši zemu cenu, bet, ja vēlaties maksāt lētāk, iesakām izmantot vienu vai citu pirkšanas akciju, kas ietaupīs ievērojamu iepirkuma summas daļu.

avatar