Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Virsmatrači viesnīcām

Kvalitatīva un ērta atpūta ir viesnīcu panākumu pamatā, tāpēc ir vērts parūpēties par kvalitatīvu gultas veļu un matraci. Un, lai matracis kalpotu ilgāk, palīdz virsmatrači. Tie pasargā matraci no dažādu šķidrumu izšļakstīšanās un negadījumiem, nodrošina vienmērīgu spiedienu un lielāku komfortu miega laikā. Virsmatrači viesnīcām ir praktisks un ekonomisks risinājums.

Lasīt vairāk

Pircēju atsauksmes

 

712 vērtējumu

Prekė atitiko lūkesčius. Greitas pristatymas

Pateisino lūkesčius. Puikus, užsakiau ir dar vieną dukters lovai.

Paklodė tikrai labai kokybiška atrodo, bet apsižioplinau dydį. Labai gaila, kad reikiamo neradau, nes kito tokio panašaus rinkoje neradau.

Kvalitatīvs virsmatracis pilda daudzas funkcijas – palīdz uzturēt tīrību, kārtību un aizsargāt matraci no netīrumiem un bojājumiem. Nav noslēpums, ka matrača tīrīšana ir daudz sarežģītāks un dārgāks process nekā virsmatrača nomaiņa pret jaunu. Virsmatračus var mazgāt kopā ar gultas veļu, tāpēc tie kalpo ilgi un uzticami pilda savu uzdevumu. Tas ir ārkārtīgi svarīgi viesnīcās, kurās ir jāuztur nevainojama tīrība un jānodrošina komforts ikvienam viesim. Virsmatrači viesnīcām no „Nostra” klāsta ir praktisks un uzticams risinājums naktsmītnēm!

Virsmatrači palīdz nodrošināt miega kvalitāti

Virsmatracis būtiski veicina veselīgu un kvalitatīvu miegu. Nav noslēpums, ka daži cilvēki dod priekšroku gulēšanai uz cieta matrača, citi uz mīkstāka utt. Viesnīcās parasti tiek izmantoti vidējas cietības universālie matrači, bet virsmatracis nodrošina papildu maigumu un komfortu, un vienmērīgu atbalstu visam ķermenim. Tas palīdzēs jūsu viesnīcas viesiem ātrāk atrast ērtu gulēšanas pozu, kā arī atpūsties un labāk izgulēties.

Jau minējām, ka virsmatracis palīdz aizsargāt matraci, tāpēc jums nav jāuztraucas par šķīduma atliekām un traipiem – viesi var baudīt rīta kafiju vai brokastis gultā, bet notraipītu virsmatraci var mazgāt kopā ar pārējo gultas veļu. Jūs izvairīsieties no dārgas matrača tīrīšanas.

Mūsu klāstā esošie kvalitatīvie virsmatrači viesnīcām ir orientēti uz vieglu kopšanu – tos var mazgāt veļasmašīnā, tāpēc tīrības nodrošināšana būs ļoti viegla un vienkārša! Parūpējieties par savu viesu kvalitatīvu miegu. Izvēlieties kvalitatīvus virsmatračus, kas izgatavoti no izturīgiem un miegam draudzīgiem materiāliem.

Virsmatrači viesnīcām mūsu piedāvājumā

Piedāvājam jums virsmatračus no augstas kvalitātes poliestera, kas nodrošina papildus maigumu un ir ļoti viegli kopjami. Virsmatrači tiek fiksēti ar speciālām jostām tā stūros, pieguļ vienmērīgi un neslīd. Matētā virsmatrača virsma nodrošinās palaga stabilu turēšanos un neslīdēšanu. Sintepona pildījums ļaus ķermenim atslābt, un, pieceļoties, tas ātri atgūs sākotnējo formu.

Viesnīcām piedāvājam dažādu izmēru virsmatračus, kurus varat izvēlēties atbilstoši izmantoto matraču izmēriem. Mūsu sortimentā jūs atradīsiet visus standarta virsmatraču izmērus: 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 cm.

Virsmatraču baltā krāsa ir universāla un praktiska, un tā lieliski sader ar viesnīcas balto gultas veļu. Turklāt šī krāsa saistās ar nevainojamu tīrību, higiēnu un estētiku. 

Kur nopirkt kvalitatīvus virsmatračus?

Vai vēlaties saviem viesnīcas viesiem nodrošināt kvalitatīvu atpūtu un parūpēties par viņu maksimālu komfortu? Virsmatrači palīdzēs pagarināt matraču kalpošanas laiku un pasargās tos, nodrošinās vienmērīgu pamatu miegam. Viesnīcās matrači nolietojas ātrāk, tāpēc parādās nelieli nelīdzenumi, kurus virsmatracis var lieliski kompensēt. Augstas kvalitātes virsmatrači ir mazgājami un lietojami daudzas reizes, tādējādi palīdzot uzturēt labu higiēnu un tīrību.

Mūsu veikala plašajā klāstā varat ērti izvēlēties virsmatračus savai naktsmītnei. Mēs noorganizēsim ātru piegādi uz jebkuru pilsētu vai ārpus tās, tāpēc jums par to nav jāuztraucas. Mēs esam uzticams biznesa partneris un vienmēr nodrošinām lielisku tekstilizstrādājumu klāstu, lai jūs varētu viegli, ātri un ērti papildināt savas naktsmītnes krājumus. Pērkot pie mums, varat arī ietaupīt – aicinām sekot līdzi mūsu akcijām un īpašajiem piedāvājumiem, jo piemērotās atlaides ļauj krietni ietaupīt. Mūsu veikalā varat iegādāties kvalitatīvus tekstilizstrādājumus savam biznesam par lētāku cenu.

avatar