Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Pircēju atsauksmes

 

895 vērtējumu

 

2 zvaigznes

Sega ANTISTRESS

Anklodės dygsniavimo siūlės iširę.

Akvilė
 

3 zvaigznes

Sega VASARA

Labai elektrinasi

Sonata
 

5 zvaigznes

Sega VASARA

Soodne hind.

Sega ir neatņemama jūsu nevainojamā miega produkta sastāvdaļa. Sega palīdzēs jums katru nakti silti gulēt kvalitatīvā miegā. Savā produktu klāstā mēs piedāvājam rūpīgi atlasītas preces, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. Šī iemesla dēļ visas mūsu segas ir mīkstas, pūkainas un ietin jūs mājīgā siltumā. Dažādi pildījumi un dažādi ārējie materiāli ļauj katram pircējam segu izvēlēties atbilstoši savām vajadzībām, savukārt dizaina un krāsu izvēle nodrošina vēl lielāku brīvību.

Segas

Mūsu klāstu papildina Lietuvas segas, kas izgatavotas uz vietas, izmantojot augstas kvalitātes dabiskos materiālus. Mīkstas un pūkainas, taču vieglas poliestera šķiedras pildījuma segas patiks tiem, kam patīk karstums. Tās ir vieglas, viegli pārvietojamas, izturīgas un ērti lietojamas. Merino vilnas sega ir daudzpusīga izvēle lietošanai visu gadu. Tā ir dabiska šķiedra ar izcilām īpašībām: gaisa caurlaidība ļauj ķermenim kontrolēt temperatūru miega laikā, tāpēc jūs nekad nepārkarsīsit ar merino vilnas segu. Atklājiet plašu un daudzveidīgu izvēli - tiešsaistē segas ir viegli izvēlēties atbilstoši jūsu vajadzībām.

Populārākie segu izmēri: 100x135, 200x200, 140x200, 240x220, 110x140, 100x150, 135x200, 100x140, 200x240 cm un citi.

Mūsu sortimentā ir dažādu izmēru, krāsu, rakstu segas, tāpēc pat visizvēlīgākie klienti atradīs piemērotu segu savai gultai:

  • vasaras un ziemas;
  • vienvietīgas un divvietīgas;
  • kokvilnas, merino segas un citi kvalitatīvi tekstilizstrādājumi;
  • ideāli piemērotas cilvēkiem ar alerģijām;
  • plānas, siltas;
  • vieglas segas un segas tiem, kam patīk lielāks svars.

Kas jums ir vislabāk der, ir atkarīgs no jūsu individuālajām vajadzībām.

Guļamistabas segu priekšrocības

Miega kvalitātei ir ļoti svarīga laba sega. Siltā sezonā izvēlieties plānākas, vieglākas segas, un, kad vēsāks laiks, kad mājās vēlaties vairāk siltuma, labi darbosies pūkainas un siltas segas ar poliesteru vai citu polsterējumu. Jūs varat ērti izvēlēties pareizo produktu interneta veikalā - mūsu tiešsaistes veikalā mēs piedāvājam plašu kvalitatīvu produktu klāstu. Segas ir ērti iegādāties tiešsaistē, un ātras piekļuves dēļ visam krājumam ir ērti novērtēt cenu attiecību un vēlamās preces īpašības.

Kvalitatīva sega būs ne tikai ērti lietojama un silta, tā kalpos tiešām ilgu laiku. Viens no visizplatītākajiem segas nodiluma cēloņiem ir segas nevienmērīgums, kas miega laikā rada diskomforta sajūtu. Augstas kvalitātes segas ir izgatavotas, paturot prātā dabisku nodilumu, tāpēc tās droši un pārliecinoši saglabā savu formu un īpašības pat ilgāku laika periodu. Nav nekas labāks par mīkstu, pūkainu un mājīgu segu, kas jūs ietin komfortablā siltumā un ved uz sapņu valstību. Mūsu e-veikala klāstā atradīsit tādas segas: varbūt biezu un pūkainu, izgatavotu no merino vilnas, vai varbūt jūs meklējat lietuviešu segu - izvēlieties atbilstoši savām vajadzībām un izbaudiet miega komfortu.

Kur nopirkt kvalitatīvas segas?

Vai vēlaties kvalitatīvu segu vasarai, ziemai vai jebkurai sezonai? Nepieciešams ekskluzīvs vai standarta izmērs? Mēs iesakām izmantot mūsu e-pastu vai iepirkties tiešsaistē. Mēs piedāvājam jums iespēju maksāt lēti un vēl lētāk, izmantojot pievilcīgas akcijas, kā arī izvēlēties no ļoti plaša segas klāsta tiešsaistes veikalā. Mēs arī tirgojamies vairumā.

avatar