Trikotāžas palagi ar gumiju ar 40% atlaidi!

Kokvilnas pledi

Filtri
Cena
   
Vārds
Izmērs
Krāsa
Raksts
Sastāvs

Kokvilnas pledi - praktiska un skaista izvēle katrām mājām. Dabīgas kokvilnas šķiedra sniedz daudz priekšrokas un ir ideāli piemērota plediem. Mīkstai un maigai kokvilnai ir patīkami pieskarties, bet savu maigumu tā saglabā arī pēc daudzām mazgāšanās reizēm, tāpēc pledu ir patīkami lietot arī bez pārvalka. Kokvilnas pledi ir viegli mazgājami, jo šī šķiedra ātri žūst -  kas ir saistīts ar gaisa caurlaidības īpašību, tā ir noderīga pat tad, kad ietinies pledā nolemsiet nosnausties. Gaisa caurlaidība nodrošina, lai jūs nepārkarstu, un organismam miega laikā būs vieglāk uzturēt komfortablu siltumu.

Kokvilnas pleds mājās kļūs ne tikai par patīkamu gultas draugu, bet arī par interjera daļu. To var nejauši atstāt uz atpūtas krēsla viesistabā vai izmantot kā gultas pārklāju guļamistabā. Pleds ne tikai izgreznos vidi, bet arī vienmēr būs pa rokai un, ja vēlēsieties nosnausties, tas ietīs jūs komfortā un siltumā. Kokvilnas pledi ir ļoti atšķirīgi pēc izskata un stila, tāpēc ikviens atradīs to, kas vislabāk piestāvēs mājas interjeram. Daudzas krāsas un raksti ļauj jums plānot savas mājas tā, kā vēlaties, un pleda audums ir lieliski piemērots dažādiem rakstiem un formām.

Kokvilnai sabiedrībā tiek dota priekšroka jau daudzus gadus un pat modernajā mūsdienu pasaulē nav labākas šķiedras. Kokvilnas pledi ir viegli mazgājami: tie viegli, ātri žūst, tos nav jāgludina. Vienmēr noturīgais mīkstums un maigums nodrošina kokvilnai mūžīgu popularitāti, kā arī šīs šķiedras izstrādājumi ir salīdzinoši lēti, izturīgi pret nodilumu un var tikt lietoti ilgu laiku.

Kokvilna nekairina pat jūtīgu un alerģisku ādu, tāpēc ir lieliski piemērota visiem. Kokvilnas pledi mājās kļūs par komforta un siltuma avotu, kā arī uz tā jautri varēs spēlēties arī mazākie ģimenes locekļi. Mazuļiem patiks kokvilnas pledi ar pasaku varoņiem un dzīvniekiem, kuros tiek sapīti raksti un krāsas. Skaists zīmējums ir svarīgs bērnu attīstībā, tas stimulē fantāzijas attīstību, bieži kļūst par jautru pasakas vai spēles tēmu. Kokvilnas pleds ir arī lieliska dāvana visai ģimenei, tāpēc ja vēlaties kādu pārsteigt un nodrošināt omulību, izvēlieties pledu mūsu interneta veikalā.

Lasīt vairāk