5.-8.marts. pledi 20% lētāk ar kodu: 21Pavasaris .*atlaides nesummējas

Spilvendrānas ir viens no vissvarīgākajiem elementiem, nodrošinot komfortu un miega kvalitāti. Spilvens miega laikā ir atbildīgs par pareizu mūsu mugurkaula stāvokli, un no tā ir atkarīga visa mūsu ķermeņa labsajūta. Tāpēc ļoti svarīgi ir, ar ko mēs spilvenu pārklājam: spilvendrānai jābūt mīkstai, maigai, vienmērīgai, patīkamai uz tausti. Mēs liekam galvu uz spilvena, tāpēc kontakts starp spilvendrānas audumu un sejas ādu tiek piedzīvots katru reizi, kad mēs guļam, un šajā ziņā mēs esam īpaši jutīgi pret diskomfortu.

Kvalitatīvas spilvendrānas

Guļamistabas spilvenu pārvalkiem jābūt ar tādām īpašībām kā gaisa caurlaidība un lieliska mitruma absorbcija. Tikai šādā veidā spilvens vienmēr saglabāsies mīksts un pūkains, tāpēc ieteicams izvēlēties dabīgā auduma pārvalkus. Ja jums patīk vēsums un svaigums, meklējiet satīnu, arī citas kokvilnas šķiedras arī lieliski noderēs gulēšanai. Vissvarīgākais ir tas, ka spilvendrānai jābūt mīkstai un pietiekami maigai, neradot alerģiskas reakcijas - galu galā tā ir tiešā saskarē ar mūsu sejas ādu un, kad mēs mostamies no rīta, mēs vēlamies izskatīties lieliski. Dabisko kokvilnas šķiedru spilvenu pārvalki ir ļoti labi piemēroti gan bērniem, gan pieaugušajiem, un tos var lietot cilvēki ar alerģisku ādu. Turklāt, ja seja pieskaras mīkstam un maigam kvalitatīvam audumam, tas vienmēr priecē.

Izvēloties spilvendrānu, precīzi novērtējiet spilvena izmēru. Populārākie spilvendrānas izmēri ir 40x80, 40x60, 40x40, 60x70, 50x70, 70x70, 30x50, 60x60 cm un citi.

Ikviens atradīs spilvendrānu

Spilvendrāna ir katra gultas veļas komplekta neatņemama sastāvdaļa, taču bieži vien ar vienu spilvenu nepietiek: divvietīgā gultā tiek izmantoti vismaz divi spilveni, un kopumā, jo vairāk spilvenu, jo labāk. Tieši šī iemesla dēļ spilvenu pārvalki tiek pārdoti atsevišķi. Dažādas krāsas, raksti un stili ļauj spēlēties ar dažādiem veļas komplektiem un radīt guļamistabas interjeru tieši tādu, kādu vēlaties.

Spilvendrānas ir rūpīgi jāizvēlas, bet dekoratīvās spilvendrānas šajā ziņā ir diezgan atšķirīgas. Jūs varat tās izvēlēties tikai pēc izskata, un izvēle ir patīkami pārsteidzoša. Trikotāža, oriģināli un kvalitatīvi audumi, spilvendrānu apdruka, zīmējumi, krāsas, dekoratīvās šuves un pat metāliska mirdzuma elementi - dekoratīvie spilveni ir viss, ko vajag iegādāties, lai eksperimentētu un mainītu jūsu mājas interjeru. Atklājiet, kādas dekoratīvās spilvendrānas ir pieejamas mūsu interneta veikalā, un izveidojiet jaunu stilu savai guļamistabai vai viesistabai. Tikai daži dekoratīvie spilveni uzreiz mainīs jūsu istabas izskatu un radīs svaigu, atjaunotu sajūtu.

Mūsu sortimentā katrs no jums atradīs spilvendrānas un dekoratīvās spilvendrānas, kas piemērotas jūsu gultas vai mājas dekorēšanai.

Kur iegādāties kvalitatīvas spilvendrānas?

Vai jūs interesē kvalitatīvas spilvendrānas, kas nodrošina labu, ērtu miegu? Vai jūsu prioritāte ir dabiski un kvalitatīvi audumi? Vai varbūt jūs interesē plašais dekoratīvo spilvenu pārvalku klāsts? Izvēlieties no Nostra klāsta internetā. Interneta veikalā nostra.lv mēs piedāvājam ļoti plašu gultas veļas klāstu, produktus par konkurētspējīgām cenām, iespēju izmantot atlaižu akcijas un kvalitatīvu klientu apkalpošanu. Mēs varam arī šūt pēc pasūtījuma.

Lasīt vairāk