Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Vienreizējās lietošanas čības

Pircēju atsauksmes

 

72 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Kaina atitinka kokybę.Šlepetės tokios kokių tikėjaus.Audinys

 

5 zvaigznes

Head kerged reisile kaasa võtta.

 

5 zvaigznes

Čības ir ļoti labas. Būtu patīkami, ja tās būtu pieejamas arī piem. pelēkā vai melnā krāsā.

Dita

Vai sagaidot viesus domājat, kur katram atrast čības? Vēlaties nodrošināt savu viesu komfortu un ērtības, vienlaikus nodrošinot higiēnu? Tad pasteidzieties izvēlēties vienreizējās čības no Nostra klāsta! Tās būs neaizstājams pirkums mājām, viesnīcām, sanatorijām, SPA centriem un citur. Kvalitatīvas vienreizējās čības būs siltas, mīkstas, izturīgas un ļoti glītas.

Vienreizējo čību priekšrocības

Vienreizējās čības ir ideāls risinājums viesnīcām, viesumājām un citām naktsmītnēm. Šādas čības nenoliedzami ir nepieciešamas arī SPA centros, sanatorijās, ūdens atpūtas zonās un citur, kur tiek sniegti skaistumkopšanas, relaksācijas un labsajūtas veicināšanas pakalpojumi. Vienreizējās čības šeit nodrošina maksimālu komfortu viesiem un klientiem. Tās palīdz ievērot higiēnas normas un rada perfektu priekšstatu par kārtību un tīrību.

Vienreizējās čības ir izgatavotas no augstas kvalitātes, mīksta un delikāta auduma, tāpēc tās nodrošina komfortu un patīkamu sajūtu nēsātāja pēdām. Šādas čības ir neaizstājamas pēc dušas vai karstas vannas, pēc atslābinošas pēdu masāžas vai citām SPA procedūrām.

Vienreizējās čības ļauj viesiem nodrošināt maksimālu komfortu un vislabāko atpūtu.

Vienreizējās čības mājai

Kaut arī vienreizējās čības dod pievienoto vērtību viesnīcu, sanatoriju un līdzīgu pakalpojumu sniedzējiem, tās būs lieliski piemērotas arī lietošanai mājās. Cik ilgi kalpos vienreizējās čības? Lai arī tās sauc par vienreizējās lietošanas čībām, bet ja tās ir kvalitatīvas, tās noteikti kalpos vairāk nekā vienu reizi. Atnākot viesiem, vienreizējās čības būs neaizstājamas, jo viņiem nevajadzēs atnest savas čības vai staigāt pa jūsu mājām bez apaviem. Turklāt staigāt mājās basām kājām vai tikai ar zeķēm ir nehigiēniski, tāpēc būtu labi parūpēties par vienreizējām čībām viesiem. Piešķiriet viesiem maksimālu komfortu, izmantojot vienreizējās lietošanas čības.

Tāpat mājās šādas čības lieti noderēs pēc dušas – zole neslīd un čību mīkstums būs labākais lēmums pēc vannošanās.

Vienreizējās čības mūsu klāstā

  • Izvēlieties no mūsu daudzpusīgā vienreizējo čību klāsta, tās derēs gandrīz visiem jūsu viesiem.
  • Baltas čības - tā ir klasika un universālums, kas rada nevainojamas tīrības iespaidu.
  • Vienreizējo čību ražošanā lieto poliesteru. Tas ir izturīgs materiāls mīksts un maigs, tāpēc čības būs ērtas un viegli kopjamas, jo poliesters ir viegli tīrāms.
  • Pastāv divu veidu vienreizējās lietošanas čību: atvērtas un slēgtas. Slēgtas būs nedaudz siltākas, jo tās apņem gandrīz visu pēdu. Tās būs ļoti piemērotas ziemai. Atvērtas čības ir daudzpusīgākas, jo kāju pirksti nav aizvērti.
  • Dažāds čību svars: 70, 65 vai 60 g / gab. Čības ir vieglas, tāpēc pastaigāties ar tām ir ērti.
  • Sava universāluma dēļ vienreizējās čības piestāvēs gan vīriešiem, gan sievietēm.

Kur iegādāties labas vienreizējās čības?

Vai bieži sagaidāt viesus un vēlaties viņiem nodrošināt maksimālu komfortu? Vienreizējās čības palīdzēs nodrošināt nevainojamu tīrību un komfortu jūsu viesiem. Šīs čības būs lieliska izvēle, pat ja viesi nav bieža parādība jūsu mājās, jo šādu čību cena ir ārkārtīgi pievilcīga. Pērciet vienreizējās čības lētāk Nostra klāstā - izvēlieties sev tīkamākās, norēķinieties jums ērtā veidā, un mēs parūpēsimies par ātru un drošu pirkuma piegādi. Labas, glītas vienreizējās čības internetā - ērti un viegli iegādājamas. Vai vēlaties maksāt vēl lētāk? Sekojiet mūsu jaunumiem un izmantojiet akcijas, kas dod jums iespēju iegādāties kvalitatīvus tekstilizstrādājumus par īpaši zemām cenām.

avatar