Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Vienreizējās lietošanas čības

Vienreizējās lietošanas čības ir lieliska izvēle gan mājām, gan naktsmītnēm, SPA, masāžas centriem. Tās ir vieglas un mīkstas čības, kuras ir patīkami valkāt. Parūpējieties par savu un viesu kāju komfortu.

Lasīt vairāk

Pircēju atsauksmes

 

103 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Man patinka jos į kelionę ar į svečius !

Didelės

 

4 zvaigznes

Labai ploni,vienkartiniai

Sagaidot ciemiņus, domājiet, kur ikvienam dabūt čības? Vēlaties parūpēties par viesu komfortu un mājīgumu, un tajā pašā laikā nodrošināt higiēnas ievērošanu? Tad steidziet izvēlēties vienreizējās lietošanas čības ​​„Nostra” sortimentā! Tās būs neaizvietojams pirkums gan mājām, gan viesnīcām, sanatorijām, SPA centriem utt. Kvalitatīvas vienreizējās lietošanas čības būs siltas, mīkstas, izturīgas un ļoti stilīgas. 

Kāpēc izmantot vienreizējās lietošanas čības?

Vienreizējās lietošanas čības ir ideāls risinājums viesnīcām, lauku tūrisma mītnēm un visām naktsmītnēm, kas sniedz izmitināšanas pakalpojumus. Tāpat šādu čību nepieciešamība ir neapšaubāma SPA centros, sanatorijās, ūdens izklaides zonās un visur, kur tiek sniegti skaistumkopšanas, relaksācijas un labsajūtas pakalpojumi. Vienreizējās lietošanas čības nodrošina maksimālu komfortu viesiem un klientiem. Tās palīdz ievērot higiēnas standartus un rada nevainojamu priekšstatu par kārtību un tīrību.

Vienreizējās lietošanas čības ir izgatavotas no kvalitatīviem, mīkstiem un maigiem audumiem, tāpēc sniedz komfortu un brīnišķīgu baudu ikvienām to nēsātāju kājām. Šajās čībās ir neaprakstāmi labi iešļūkt pēc dušas vai karstas vannas baudīšanas, pēc relaksējošas masāžas vai citām SPA procedūrām utt.

Vienreizējās lietošanas čības minēto iestāžu viesiem nodrošina maksimālu komfortu un vislabāko atpūtas pieredzi. 

Vienreizējās lietošanas čības mājām

Lai gan vienreizējās lietošanas čības piešķir pievienoto vērtību viesnīcu, sanatoriju un līdzīgu iestāžu pakalpojumiem, tās ir arī lielisks pirkums lietošanai mājās. Cik ilgi kalpos vienreizējās lietošanas čības? Lai gan tās sauc par vienreiz lietojamām, bet, ja tās ir kvalitatīvas, tās noteikti kalpos vairāk nekā vienu dienu. Savukārt mājās vienreizlietojamās čības būs neaizstājamas, kad ieradīsies viesi. Viņiem nevajadzēs nēsāt līdzi savas čības vai staigāt pa jūsu māju bez apaviem. Vēl vairāk – staigāt pa māju basām kājām vai valkāt tikai zeķes ir nehigiēniski, tāpēc ir vērts par to parūpēties. Nodrošiniet saviem viesiem maksimālu komfortu – to palīdzēs izdarīt vienreizējās lietošanas čības.

Mājās šīs čības lieliski noderēs dušā - neslīdošā zole un čību mīkstums būs labākais risinājums pēc dušas vai vannas. Turklāt universālā dizaina čības lieliski saderēs ar halātiem vai dvieļiem, tāpēc vienreizējās lietošanas čības ir lieliska izvēle.

Vienreizējās lietošanas čības mūsu piedāvājumā

Mūsu veikala klāstā jūs atradīsiet universāla izmēra vienreizējās lietošanas čības, kas derēs visiem jūsu viesiem. Šī ir lieliska izvēle, jo jums nebūs jāuztraucas par izmēriem. Piedāvājumā klasiskas baltas čības, kas lieliski sader ar dažādiem vannas istabas tekstilizstrādājumiem un rada tīrības iespaidu.

Vienreizējās lietošanas čību ražošanai tiek izmantots poliesteris. Tas ir izturīgs materiāls, mīksts, maigs, tāpēc čības būs mājīgas un mīkstas, un to kopšana ir vienkārša, jo poliesters ir viegli tīrāms. Ir pieejamas divu veidu vienreizējās lietošanas čības: atvērtas un aizvērtas. Slēgtā tipa būs nedaudz siltākas, jo nosedz gandrīz visu pēdu - ļoti derēs ziemai. Atvērtā purngala tipa čības ir daudzpusīgākas, jo tajās nav šķēršļu pirkstiem.

Dažāda svara čības: 70, 65 vai 60 g / gab. Čības ir vieglas, tāpēc staigāšana tajās ir ļoti patīkama un ērta. Mūsu vienreizējās lietošanas čības ir piemērotas gan vīriešiem, gan sievietēm to daudzpusības un krāsas dēļ. Šis ir produkts, ko iemīļojušas ne tikai viesnīcas vai SPA centri, viesiem ir ļoti ērti, ja šādas čības ir arī mājās.

Kur nopirkt kvalitatīvas vienreizējās lietošanas čības?

Vai bieži uzņemat viesus un vēlaties tiem nodrošināt maksimālu komfortu? Vienreizējās lietošanas čības palīdzēs parūpēties par nevainojamu tīrību un viesu komfortu. Šīs čības būs lieliska izvēle arī tad, ja viesus uzņemat reti, jo šādu čību cena ir ārkārtīgi pievilcīga. Pērciet vienreizējās lietošanas čības izdevīgi ​​„Nostra” sortimentā - izvēlieties sev tīkamākās, samaksājiet sev ērtā veidā, un mēs parūpēsimies par ātru un raitu pirkuma piegādi.

Labas, stilīgas vienreizējās lietošanas čības internetā – ērti un vienkārši iegādāties. Vai vēlaties maksāt vēl lētāk? Sekojiet mūsu jaunumiem un izmantojiet akcijas, kas sniedz iespēju iegādāties kvalitatīvus tekstilizstrādājumus par neticami zemām cenām.

avatar