Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Akcijas

Vai meklējat veidus, kā bez lieliem izdevumiem nodrošināt mājokli ar komfortu un atjaunināt interjeru? Mūsu veikala akcijas mājas tekstilizstrādājumiem ir lielisks veids, kā to izdarīt. Iepērcieties ar atlaidi un saņemiet augstas kvalitātes mājas preces par zemāku cenu.

Lasīt vairāk
Vairāk

Rāda 24 no 193

Vai meklējat kvalitatīvus tekstilizstrādājumus mājai par labu cenu? Akcijas mūsu veikalā ir lieliska iespēja ietaupīt – to laikā dažādām precēm piemērojam atlaides, lai tās varētu iegādāties lētāk. Akcijas nemitīgi mainās, tās bieži notiek brīvdienās vai ir piemērotas noteiktai preču kategorijai. Ja nevēlies palaist garām atlaides, sekojiet mūsu veikala jaunumiem!

Akcijas gultas veļai mūsu veikalā

Vai vēlaties atjaunināt guļamistabas tekstilizstrādājumus? Vai meklējat gultas veļas komplektu bērnam? Kāpēc maksāt vairāk, ja mūsu veikalā varat izmantot īpašos piedāvājumus – akcijas palīdzēs ietaupīt ne vienu vien eiro. Izvēlieties tādas pašas kvalitātes gultas veļu, palagus, spilvendrānas utt. par ļoti pievilcīgu cenu.

Gultas veļas akcijas mūsu veikalā nepārtraukti mainās, tāpēc pārbaudiet, kāda šobrīd ir atlaide – vai tā ir kokvilnas gultas veļai vai luksusa satīna gultas veļas komplektiem? Mūsu mērķis ir nodrošināt ikvienam klientam iespēju ietaupīt, tāpēc akcijas ir spēkā ierobežotu laiku un pastāvīgi mainās. Nekavējieties, jo preces ar atlaidi tiek ātri izpārdotas un var beigties. Savlaicīga pasūtījuma veikšana ir vienīgā garantija, ka kāroto tekstilizstrādājumu iegūsiet par zemāku cenu.

Akcijas dvieļiem mūsu veikalā

Mūsu veikala piedāvājumā ir dažādi tekstila vannas izstrādājumi: biezi un pūkaini dvieļi, dvieļu komplekti, halāti u.c. Mēs piedāvājam labas kvalitātes produktus ar izcilām īpašībām un ilgu kalpošanas laiku. Ja jums ir svarīga kvalitāte un komforts, tad mūsu piedāvājumā noteikti atradīsiet tekstilizstrādājumus vannas istabai, kas jūs iepriecinās.

Un pats labākais ir tas, ka mūsu veikalā piemērotās akcijas ļauj krietni ietaupīt. Dažāda veida dvieļi, halāti, pirts tekstilizstrādājumi un citi izstrādājumi akciju laikā tiek pārdoti ar atlaidi. Cilvēku, kas vēlas iegādāties lētāk, netrūkst, tāpēc iesakām nesnaust – ja pamanāt, ka atlaide attiecas uz jums nepieciešamajiem tekstilizstrādājumiem, pasūtījumu vislabāk veikt uzreiz. Atjauniniet savu vannas istabu ar skaistiem un grezniem dvieļiem bez lieliem tēriņiem.

Kā uzzināt, kādas akcijas ir spēkā gultas veļai un dvieļiem?

Vai vēlaties būt pirmais, kas uzzina par mūsu atlaidēm? Aicinām pierakstīties mūsu veikala jaunumu vēstuļu saņemšanai – tajās apkopoti visi pircējiem aktuālie jaunumi. To izdarīt ir ļoti vienkārši — vienkārši dodieties atpakaļ uz galveno lapu un tur redzamajā pierakstīšanās veidlapā ievadiet savu e-pasta adresi. Jaunumu vēstulēs mūsu klientus informējam par visām atlaidēm, kā arī nosūtām īpašos piedāvājumus, atlaižu kodus utt. Šis ir viens no ērtākajiem veidiem, kā ātri un vienkārši uzzināt par mūsu veikala jaunumiem.

Aicinām sekot mūsu veikala darbībai arī sociālajos tīklos. Tur mēs dalāmies ar svarīgu un būtisku informāciju, kā arī informējam jūs par spēkā esošajām akcijām.

avatar