Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Vienreizējās lietošanas čības viesnīcām

Pircēju atsauksmes

 

67 vērtējumu

 

5 zvaigznes

puikiai

 

5 zvaigznes

Geros šlepetės Jelena

Jelena
 

5 zvaigznes

Galėtų būti mažesnių dydžių ir įvairių spalvų

Viesnīcas asociējas ar komfortu, atpūtu bez rūpēm, mājīgumu, kvalitatīviem tekstilizstrādājumiem, un šīs priekšrocības ir ļoti patīkamas. Piemēram, gulēt mīkstā gultas veļā, pēc dušas vai burbuļvannas noslaucīties mīkstā dvielī un ietīties maigā un mīkstā halātā... Vēl viena liela priekšrocība - čības! Vienreizējās čības viesnīcām piešķir servisam pievienoto vērtību, jo viesi vienmēr saņem jaunas un tīras čības. Lai nodrošinātu maksimālu komfortu, viesnīcu čības jāizvēlas ar vislielāko rūpību, prioritāti dodot kvalitātei. Ja jūs meklējat tādu preci, tad mēs iesakām ieskatīties Nostra piedāvājumā.

Vienreizējo čību priekšrocības

Vienreizējās čības viesnīcām, saunām, SPA centriem, lauku tūrisma sētām, sanatorijām un citur, kur tiek nodrošinātas naktsmītnes, ūdens aktivitātes vai procedūras ir neaizstājams risinājums! Tās rada tīrības un kārtības iespaidu, nodrošina higiēnas normu ievērošanu un ļauj iestādes viesiem / apmeklētājiem izbaudīt čību patīkamo audumu, mīkstumu un siltumu. Galu galā nav noslēpums, ka patīkami jūtas viss ķermenis, ja kājām ir ērti un silti.

Vienreizējās čības nodrošina ne tikai komfortu viesnīcas viesiem, bet arī kārtību viesnīcas numuros.

Tādas lietas kā čības, halāti un citi obligāti viesnīcas istabiņas piederumi, atbrīvo jūsu viesus no apgrūtinājuma ņemt visas šīs lietas sev līdzi no mājām. Viesi jutīs, ka jūs domājat par viņu bezrūpīgu kvalitatīvu uzturēšanos viesnīcā. 

Vienreizējās čības mūsu klāstā

  • Vienreizējās čības viesnīcām ir klasiskā stila un ir piemērotas pat visprasīgākajam klientam.
  • Visas vienreizējās čības ir vieglas un ļoti ērtas.
  • Piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem.
  • Izturīgs un kvalitatīvs čību audums nodrošina to, ka viesi tās nēsās visu savu uzturēšanās viesnīcā laiku.
  • Čību ražošanā tiek izmantots augstas kvalitātes poliesters, kam raksturīgs mīkstums, maigums, izturība, funkcionalitāte un kas nodrošina piemērotu higiēnu un labu čību izskatu. 

Kur iegādāties labas vienreizējās čības domātas viesnīcām?

Ja jūs interesē lētas, bet augstas kvalitātes vienreizējās čības dušai, pirtīm, SPA centriem utt., tad izvēlieties jums piemērotās no Nostra klāsta. Šeit jūs atradīsit labas čības par ļoti pievilcīgu cenu, un iepirkšanās internetā būs ļoti patīkama. Mēs parūpēsimies par jūsu pirkuma savlaicīgu piegādi. Ja vēlaties maksāt vēl lētāk, iesakām pagaidīt, līdz viesnīcu tekstilizstrādājumiem būs piemērotas īpaši zemas cenas.

avatar