Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Vienreizējās lietošanas čības viesnīcām

Vienreizējās lietošanas čības ir lieliska izvēle komforta un higiēnas nodrošināšanai viesnīcās, SPA centros un medicīnas iestādēs. Vieglas un mīkstas, šīs čības ietin kājas siltumā, un tajās ir patīkami staigāt. Jūs varat iegādāties šīs čības mūsu veikalā!

Lasīt vairāk

Pircēju atsauksmes

 

104 vērtējumu

Super

Nostra.lt
 

5 zvaigznes

Man patinka jos į kelionę ar į svečius !

Nostra.lt

Didelės

Nostra.lt

Viesnīcas asociējas ar komfortu, atpūtu bez raizēm, mājīgumu, kvalitatīviem tekstilizstrādājumiem, kuru priekšrocības ir ļoti patīkami lietot. Piemēram, gulēt uz pūkainiem palagiem, pēc dušas vai džakuzi nosusināt ādu ar mīkstu dvieli un ietīties omulīgā, mīkstā halātā... Vēl viens liels pluss ir čības! Viesnīcu vienreizējās lietošanas čības sniedz papildu pievienoto vērtību pakalpojumiem, jo viesi vienmēr saņem jaunas, tīras čības, kuras lieto tikai viņi paši. Un, lai garantētu maksimālu komfortu, viesnīcas čības jāizvēlas ļoti atbildīgi, par prioritāti izvirzot kvalitāti. Ja tādu meklējat, aplūkojiet ​​„Nostra” piedāvājumus. 

Kāpēc izmantot vienreizējās lietošanas čības?

Vienreizējās lietošanas čības ir neaizvietojams risinājums viesnīcām, pirtīm, SPA centriem, lauku tūrisma naktsmītnēm, sanatorijām un visur, kur tiek nodrošināta izmitināšana, ūdens izklaides un ārstniecības pakalpojumi! Tās rada tīrības un kārtības iespaidu, nodrošina higiēnas normu ievērošanu un ļauj iestādes viesiem/apmeklētājiem izbaudīt čību patīkamo audumu, maigumu un siltumu. Galu galā nav noslēpums, ka, ja kājām ir patīkami un silti, ir patīkami arī visam ķermenim.

Vienreizējās lietošanas čības ļauj ne tikai sniegt komfortu un vislabāko atpūtas pieredzi viesnīcas viesiem, bet arī nodrošināt kārtību viesnīcas numuros.

Tāpat viesnīcas numuriņos esošās čības, halāti un citas nepieciešamās lietas atbrīvo jūsu viesus no raizēm, līdzi jāņem daudz mazāk mantu, jo jūs gādājat par to, lai viņi pavadītu kvalitatīvas brīvdienas bez raizēm.

Čības viesnīcām mūsu piedāvājumā

Mūsu sortimentā ir dažādi produkti izmitināšanai un labsajūtas iespējām. Šeit jūs atradīsiet arī kvalitatīvas vienreizējās lietošanas čības par saprātīgu cenu. Klasiskā stila, universāla modeļa čības ir lieliski piemērotas gan vīriešiem, gan sievietēm. Šīs čības ir vieglas un ļoti ērtas, tāpēc jūsu klientiem ar tām būs ērti un viņi būs apmierināti.

Vienreizējās lietošanas čības ir izgatavotas no poliestera auduma, kas ir patīkams saskarē ar ādu. Čību ražošanā tiek izmantots kvalitatīvs poliesters, kas izceļas ar mīkstumu un maigumu, izturību, funkcionalitāti un nodrošina pareizu higiēnu un izcilu čību izskatu. Var izvēlēties no vairākiem dažādiem modeļiem, taču visas čības ir iespaidīgas. Piedāvājam klasiskas baltas čības, kas lieliski sader ar baltiem kokvilnas dvieļiem un halātiem. 

Kur nopirkt labas vienreizējās lietošanas čības viesnīcām?

Ja interesē lētas, kvalitatīvas vienreizējās lietošanas čības dušai, saunai, SPA u.c., ​​„Nostra” klāstā atradīsiet īstās. Šeit jūs atradīsiet labas čības par ļoti pievilcīgu cenu, un iepirkšanās tiešsaistē būs prieks. Mēs parūpēsimies par jūsu pirkuma ātru piegādi. Ja vēlaties maksāt vēl lētāk, iesakām sagaidīt lieliskās akcijas viesnīcu tekstilizstrādājumiem. Neaizmirstiet parūpēties par savām kājām!

avatar