Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Pircēju atsauksmes

 

200 vērtējumu

Šilta, turi kiek kvapa, bet jis nėra stiprus. Atrodo geros kokybės

Nostra.lt
Nostra atsakymas

Sveiki,

Vilnos gaminiai gali turėti silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą.

Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariama vėdinti sausoje aplinkoje, saulės atokaitoje.

Atitiko lūkesčius

Nostra.lt

Labai maloni antklodė, pašalinis kvapas greitai dingo.

Nostra.lt

Sega ir jūsu gultas elements, bez kura ir grūti iedomāties ērtu, komfortablu un siltu miegu. Vilnas segas jau sen ir iecienītas un novērtētas to unikālo īpašību dēļ. Neticami laba siltumizolācija un gaisa caurlaidība nodrošina perfektu miegu un omulību, padarot vilnas segas par ideālu izvēli gan karstā vasarā, gan aizsnigušā ziemā. Pateicoties ekoloģiskajām īpašībām, merino vilnas segas ir lieliski piemērotas mazuļu saldam, mājīgam un veselīgam miegam. Ja vaicājat, kādas segas ir labākās, tad noteikti - tās ir vilnas.

Vilnas segas jūsu guļamistabai

Ja vēlaties ļauties kvalitatīvam miegam vai dot šo iespēju saviem mīļotajiem, silta un mīksta merino vilnas sega būs ideāls risinājums. Mīkstums, maigums, siltums un komforts ir tas, ko sega garantēs, ja izvēlēsieties kādu no tām savai guļamistabai.

Vai jums ir nepieciešams standarta segas izmērs? Vai varbūt ekskluzīvs? Izvēloties segu savai gultai, apsveriet atbilstošos izmērus. Populārākie izmēri tirgū: 100x135, 200x200, 140x200, 200x220, 240x220, 100x140, 135x200, 110x140, 100x150, 200x240 cm un vēl citi.

Kāpēc izvēlēties vilnas segas?

Ir daudz iemeslu, kāpēc vilnas sega ir viena no labākajām izvēlēm kvalitatīvam miegam. Tie ir balstīti uz plašu priekšrocību sarakstu. Pirmkārt un galvenokārt, šīm segām ir spēja ļoti ātri pielāgoties ķermeņa temperatūrai, tāpēc jūs nesalsiet un nepārkarsīsiet, kā arī jutīsiet patīkamo vilnas faktūru, un tā būs ārkārtīgi laba sajūta.

Vilnas veļa piešķir daudz maiguma un mājīguma, un šīs segas mīkstumu atzīs pat vislielākais skeptiķis!

Vilnas sega garantē siltumu un vieglumu. Jūs gulēsiet silti, un vieglais audums (ļoti vieglais) netraucēs atpūsties, ļaus brīvi pārvietoties un neradīs diskomfortu.

Lieliska mitruma absorbcija un iztvaikošana ir vēl viens ieguvumu saraksta aspekts, kas nodrošinās, ka jūs nepārkarstiet, nesvīstiet un labi atpūšaties miega laikā.

Vilnas segas mūsu klāstā

Visas merino vilnas segas mūsu produktu klāstā atbilst vispārpieņemtajām Oeko-Tex Standard 100 prasībām, kas garantē, ka produkts ir drošs un veselīgs. Segas ir izgatavotas no merino vilnas tandēmā ar kokvilnu, un tām ir visas šo dabīgo audumu labās īpašības.

Mēs piedāvājam dažādus izmērus, krāsas, rakstus, tāpēc jūs atradīsiet segas, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un iespējām.

Kur iegādāties augstas kvalitātes vilnas segas?

Mūsu klāstā ir kvalitatīvas siltas, plānas, biezas, alerģijām draudzīgas, vasaras segas un ziemas vilnas pildījuma segas. Izvēlieties sev piemērotu produktu un izbaudiet lielisku nakts miegu par pievilcīgu cenu. Iegādājieties interneta veikalā nostra.lv. Mēs garantējam jums lielisku izvēli, labu cenu, iespēju izmantot atlaižu akcijas un rūpīgu klientu apkalpošanu.

avatar