Bambusa dvieļi. Spied šeit!

Spilvenam pelnīti ir pievērsta īpaša uzmanība. Ērts, augstas kvalitātes spilvens ļauj atpūsties pareizā pozīcijā, kas paredz relaksāciju gan mugurkaulam, gan visam ķermenim. Bērniem, kuriem dienas laikā ir daudz aktivitāšu un kuri ir ne mazāk (vai pat vairāk) noguruši nekā pieaugušie, spilvens jāizvēlas ļoti atbildīgi. Spilvendrānas arī ir ļoti svarīgas, jo miega laikā šis audums ir tiešā kontaktā ar ādu.

Rotaļīgi un ērti

Izvēloties spilvendrānas jaundzimušajiem, zīdaiņiem un bērniem, dodiet priekšroku dabīgam audumam. Šajā gadījumā kokvilnas gultas veļa ir vislabākā izvēle, to ir grūti pārspēt, jo tai piemīt vislabākās auduma īpašības. Tā ir elpojoša un neļauj ādai svīst, kas garantē komfortu miega laikā. Turklāt kokvilna ir ārkārtīgi maiga, mīksta un nekairina bērna jutīgo ādu, padarot to lieliski piemērotu alerģiskiem cilvēkiem.

No ērtības viedokļa ir svarīgs arī spilvendrānu izmērs - tām jābūt ne par mazām, ne par lielām. Populārākie spilvendrānu izmēri tirgū ir  40x60, kā arī 70x70, 50x70 cm.

Ne tikai auduma kvalitāte ir nozīmīga, bet arī dizains – bērnam ļoti svarīgas ir krāsas, attēli, zīmējumi. Rotaļīgas un pozitīvas emociju sniedzošas spilvendrānas, visticamāk, veicina saldu mazuļa miegu un labākos sapņus. Diezgan bieži līksmas spilvendrānas kļūst par lielisku motivācijas līdzekli, kad bērns nevēlas iet gulēt.

Bērnu spilvendrānas mūsu klāstā

Kur iegādāties spilvendrānas bērniem?

Vai meklējat kvalitatīvu tekstilizstrādājumu bērnu gultai un komfortablam miegam? Vai jūs interesē augstas kvalitātes un skaistas spilvendrānas bērniem? Apmeklējiet Nostra Viļņā vai iegādājieties internetā! Pērciet mūsu interneta veikalā, ļoti ātri un ērti. Savukārt mēs parūpēsimies par drošu jūsu pirkumu piegādi. Jūs sagaida konkurētspējīgas cenas un iespēja maksāt vēl lētāk, ja izmantosiet kādu no mūsu atlaižu akcijām!

Lasīt vairāk