Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Gultas veļa zīdaiņiem

Pircēju atsauksmes

 

149 vērtējumu

Geras

Loreta
 

5 zvaigznes

Viss, super, operatvi.

 

5 zvaigznes

Viss bija labi, kā mājaslapā aprakstīts.Paldies!

Zīdaiņi asociējas ar maigumu, jutīgumu, mīļumu, jaukumu, omulīgumu. Tādai vajadzētu būt mazuļu gultas veļai. Zīdaiņa āda ir jutīga un gulēšanas laikā tā tieši saskaras ar gultas veļu, tāpēc tā jāizvēlas ļoti uzmanīgi. Augsta kvalitāte, izturība, maigums, drošība un skaistums – šādi kritēriji jāievēro izvēloties gultasveļas piederumus zīdaiņiem.

Zīdaiņa ērtībai

Veselīgas un drošas šķiedras gultas veļas izvēle nodrošinās zīdainim komfortu miega laikā. Kokvilna atbilst šim kritērijam 100 procentu, tā atšķiras gaisa caurlaidību, maigumu un mīkstumu. Kokvilnas šķiedra ļauj mazuļa ādai elpot, tāpēc mazulis nesvīdīs un nejutīsies neērti guļot, kā arī palīdzēs novērst izsitumu parādīšanos svīšanas dēļ.

Kokvilna ir mīksta un maiga, tāpēc ļoti patīkama ādai. Tā nekairina un nealerģizē, tādēļ šāda gultas veļa būs nevainojami piemērota alerģiskiem bērniem. Tāpat šāda gultas veļa noderēs tiem, kuriem ir nosliece uz jutīgu ādas stāvokli.

Izvēloties gultas veļu zīdaiņiem ir ļoti svarīgi novērtēt audumu un piešķirt prioritāti dabīgai šķiedrai.

Vēloties nodrošināt zīdainim ērtu gulēšanu, izvēlieties gultas veļas pareizo izmēru. Populārākie gultas veļas izmēri ir 90x120, 100x145 cm.

Tekstilizstrādājumi bērnu istabai

Mēs jau minējām, ka bērnistabas tekstilizstrādājumiem jābūt augstas kvalitātes, izgatavotiem no veselīgām šķiedrām, kas ir drošas un maigas mazuļa ādai. Tas nozīmē, ka bērna gultas veļai jābūt flaneļa vai citam kokvilnas audumam, kas būs ideāli piemērots mazuļa gultai.

Papildus kvalitātei svarīgs ir arī izskats, jo mazuļiem patīk košas krāsas un skaisti attēli. Interesanta gultas veļa var palīdzēt atrisināt vienu no problēmām, kas rodas daļai vecāku - bērns nevēlas iet gulēt vai nevēlas gulēt savā gultiņā. Ar skaistu un krāsainu gultas veļu to varētu atrisināt, jo mazuļi ieraugot tādu gultas veļu vēlēsies tajā ietīties un parotaļāties. Šodienas tendences un populārākā ir 3D gultas veļa.

Krāsu un rakstu pārpilnība ļauj radīt saliedētu, harmonisku bērna istabas interjeru, saskaņot mazuļa gultasveļu ar detaļām istabā, mēbelēm un dominējošajām krāsām.

Zīdaiņu gultas veļas klāsts

  • Dažādu izmēru bērnu gultas veļa ļaus jums izvēlēties vispiemērotāko izmēru gultas piederumiem. Segas pārvalka izmēri - 100x145 vai 145x200 cm, spilvenu - 40x60 vai 50x70 cm un palagu - 107x150 cm.
  • Flanelis vai katūns? Abiem kokvilnas audumiem ir vislabākās īpašības un tie garantē labu un ērtu mazuļa atpūtu.
  • Plaša krāsu gamma – dzeltena, rozā, raiba un citu krāsu gultas veļa zīdaiņiem.
  • Mīļi un skaisti gultas veļas raksti padara to ļoti pievilcīgu. Izvēlieties starp puķu, dzīvnieku vai citiem attēlu motīviem.
  • Gultas veļa puikām vai meitenēm – izvēlieties krāsu, dizainu un dāviniet savam bērnam brīnišķīgu guļvietu.

Kur iegādāties augstas kvalitātes gultas veļu zīdaiņiem?

Vai meklējat kur iegādāties  skaistu, kvalitatīvu, veselīgu, drošu un lētu bērnu gultas veļu? Dodieties uz Nostra veikalu vai arī iepērcieties mūsu interneta veikalā. Bērnu gultas veļa internetā - ērtāk un ātrāk. Ja jūs interesē īpaši zemas cenas bērnu gultas veļai, meklējiet zemu cenu akcijas mūsu interneta veikalā un ietaupiet!

avatar