5.-8.marts. pledi 20% lētāk ar kodu: 21Pavasaris .*atlaides nesummējas

Maiga, mīksta gultas veļa un kvalitatīvs miegs - kurš gan negribētu palepoties ar šādām priekšrocībām? Palagi ir viena no būtiskajām gultas piederumu sastāvdaļām, uz tiem mēs guļam, tāpēc auduma kvalitāte ir ārkārtīgi svarīga, jo tā ir tieši saistīta ar komfortu.

Palagi jūsu guļamistabai

Izvēloties palagus savai guļamistabai, novērtējiet audumu un dodiet priekšroku tikai dabiskajam. Piemēram, no kokvilnas šķiedrām austs satīns, linu audekls būs ideāla izvēle labam, nevainojamam miegam. Audumiem piemīt visas kokvilnas īpašības, tāpēc tie nekairina ādu, ļauj tai elpot, absorbē mitrumu un nodrošina, ka palags ir mīksts un maigs ādai.

Mūsu produktu klāsta palagi ir izgatavoti tikai no audumiem, kas atbilst stingrām augstas kvalitātes prasībām, lai tie būtu ne tikai omulīgi un mīksti, bet arī izturīgi, saglabātu krāsu un nevainojamu izskatu pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Palagu bez gumijas priekšrocības

Palagi bez gumijas ir izplatīts paalagu veids daudzus gadus, joprojām ir ļoti populāri un plaši iecienīti palagi. Viena no galvenajām priekšrocībām palagiem bez gumijas ir tā, ka tos ir ļoti viegli noņemt un uzklāt atpakaļ, nepaceļot matraci.

Jāatzīmē arī, ka palagi bez gumijas ir lieliski piemēroti ne tikai gultām, bet arī saliekamiem dīvāniem, kuriem nav parastais matracis.

Vēl vairāk, palagi bez gumijas ir nemirstīga klasika.

Palagi bez gumijas mūsu klāstā

Kur iegādāties augstas kvalitātes palagus bez gumijas?

Ja jūs vēlaties iekārtot lielisku guļamistabu sev vai meklējat dāvanu, esat sastapies ar plašu izvēli. Nostra tekstilizstrādājumi nozīmē augstu kvalitāti, izturību un vislabāko miega pieredzi. Pērciet mūsu interneta veikalā, izmantojiet konkurētspējīgas cenas vai pievilcīgas akcijas interneta veikalā.

Lasīt vairāk