Bambusa dvieļi. Spied šeit!

Izvēloties atbilstošu viesnīcu nakšņošanai, dažs labs jau sapņo par viesnīcas istabiņas gultas mīksto veļu, dvieļiem un halātiem, kuros neaprakstāmi patīkami ir ielīst pēc burbuļvannas vai dušas. Un tas nav brīnums, jo viesnīcās augstas kvalitātes halāti parasti ir īpaši maigi, mīksti un patīkami silti. Ietīties tajos ir ļoti patīkami! Tāpēc halāti viesnīcām piešķir papildu greznību un ļauj viesiem justies pilnībā aprūpētiem. Ne visās naktsmītnēs tie tiek piedāvāti, taču no ceļotāju viedokļa halāti viesnīcām dod lielu priekšrocību. Ja vēlaties atjaunot viesnīcas halātu klāstu, un sniegt viesiem lielāku komfortu, mēs aicinām jūs ieskatīties mūsu interneta veikalā. Tajā atradīsiet augstas kvalitātes produktus viesnīcām par pieejamām cenām.

Kāpēc izvēlēties Nostra halātus?

Izvēloties Nostra halātus, jūsu viesnīcas klienti saņems nevainojamas kvalitātes un izskatīgus produktus. Halāti ir profesionāli un kvalitatīvi šūti, jo ražošanas procesā īpaša uzmanība tiek pievērsta katrai detaļai.

Viesnīcu tekstilizstrādājumu kvalitātei ir ārkārtīgi liela nozīme: to bieži mazgā, gludina, taču tai jāsaglabā savas labās īpašības, tai jāizskatās lieliski un jākalpo ilgi. Tikai kvalitatīvi izstrādājumi var nodrošināt zemākas izmaksas un uzticamu servisu, tāpēc mūsu viesnīcu halātus šuj uzticami ražotāji, piešķirot vislielāko uzmanību modeļu radīšanai, ražošanas procesam, kurš ir orientēts uz katru produkta detaļu.

Viesnīcu halāti, kas izgatavoti no dabīgās kokvilnas šķiedrām, izceļas ar vislabākajam īpašībām. Tam ir laba mitruma absorbcija, tas ātri izžūst, ir elpojošs un novērš pārkaršanu – tos ir ērti valkāt jebkurā gada laikā. Lieliski mitruma absorbējošie halāti būs noderīgi ne tikai pēc dušas, bet arī pēc saunas, SPA procedūrām un pie baseina. Viesnīcu viesiem ir dažādas personīgās vajadzības, tāpēc kokvilna ir labākā izvēle: kokvilnas halāti ir lieliski piemēroti gan vīriešiem, gan sievietēm, audums ir maigs un  nekairina ādu, tāpat neizraisa alerģiskas reakcijas. Viesnīcu halātiem ir universāls dizains, tāpēc nav jāuztraucas par izmēru, garumu vai modeli - tie ir veidoti tā, lai derētu visiem, nodrošinot komfortu un ērtu lietošanu.

Kokvilnas halāti ir praktiska viesnīcu izvēle, jo šī auduma produktus ir viegli kopt. Kokvilnas šķiedru ir viegli mazgāt, vieglāk izņemt traipus, pēc mazgāšanas ātri žūst un audums nav burzīgs. Tas viss ļauj samazināt veļas mazgāšanas izmaksas, saglabājot halāta auduma nevainojamo kvalitāti.

Tāpat laba izvēle ir halāti viesnīcām, kuru sastāvā ir sastopama kokvilna kopā ar poliesteru. Poliesteris halātam piešķir vēl lielāku izturību un maigumu. Poliesters ir augstas kvalitātes, tāpēc tas tikai papildina kokvilnas labo īpašību sarakstu. Šādi halāti ir nedaudz plānāki, tāpēc siltajā sezonā tā būs lieliska izvēle.

Viesnīcas halāti mūsu klāstā

Viesnīcu halāti, kurus atradīsit mūsu klāstā, izceļas ar smalku stilu un neitrālu izskatu, tāpēc tie lieliski iederēsies dažāda stila viesnīcās, kā arī ir piemēroti SPA centriem, skaistumkopšanas saloniem un saunām. Smalkais aušanas veids ļauj ražot dažādas kokvilnas faktūras, kas halātam piešķir ekskluzivitāti. Viesu ērtībām viesnīcu halāti ir šūti ar ērtām kabatām sīkumiem, un ir sasienami ar jostu.

Kur iegādāties kvalitatīvu, mīkstu halātu viesnīcām?

Vēlaties pirkt halātus savai viesnīcai? Jūs, visdrīzāk, meklējat nevainojamu kvalitāti... Ja meklējat labus, skaistus un īpaši mīkstus viesnīcu halātus, Nostra klāstā atradīsit tieši šādus produktus. Mēs piedāvājam plašu izvēli par zemām cenām. Mūsu klienti bauda pievilcīgas cenas un ātru piegādi. Ja vēlaties maksāt vēl lētāk, sekojiet mūsu jaunumiem un izvēlieties jums piemērotas atlaides! Iepirkties mūsu interneta veikalā ir ļoti ērti, jo ir iespēja filtrēt produktus pēc vajadzīgajiem kritērijiem, tādejādi ietaupot savu laiku un meklēšanu padarot mērķtiecīgāku. 

Lasīt vairāk