Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Segas pārvalki viesnīcām

Pircēju atsauksmes

 

18 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Geriau nebūna. Tikras, tvirtas daiktas

 

5 zvaigznes

Tellimine ja kätte toimetamine oli kiire ja korrektne.

Mihkel
 

5 zvaigznes

:)

Natalija

Segu pārvalki ir ne mazāk svarīgi kā pati sega. Tieši pārvalka audums ir tiešā saskarē ar ādu miega laikā, kas nosaka miega komfortu un kvalitāti. Viesnīcu segu pārvalkiem ir izvirzītas īpašas prasības, lai viesiem būtu vislabākās atmiņas par atpūtu viesnīcā. Kvalitatīvi gultas piederumi un pārvalki lielā mērā nosaka viesnīcas vērtību un to, kā viesi novērtēs atpūtu viesnīcā.

Augstākā kvalitāte viesnīcas viesiem

Viesu izmitināšana ir galvenais viesnīcas pakalpojums, kas ir tieši saistīts ar miega un gultas veļas kvalitāti, tāpēc tam neapšaubāmi tiek pievērsta ievērojama uzmanība. Vislabāko miegu nodrošinās gultas veļa, kas izgatavota no dabīgām auduma šķiedrām. Līdz šim vispopulārākā un labākā izvēle ir kokvilna. Tā ir ļoti maiga, mīksta, elpojoša un patīkama ādai.

Ja vēlaties kvalitatīvu un skaistu veļu, izvēlieties satīna vai perkala pārvalkus. Satīns garantē ne tikai augstu kvalitāti, bet arī karalisku greznību - auduma mirdzums izskatās ārkārtīgi eleganti un solīdi. Perkals arī ir kokvilnas audums, kas ir pārņēmis visas šīs šķiedras labās īpašības. Lieliska izvēle būs arī jauktas šķiedras segu pārvalki viesnīcām. To sastāvā ir kokvilna, kvalitatīvs poliesters, kas nodrošina vēl augstāku izturību.

Nodrošiniet viesnīcas viesiem maksimālu komfortu, ērtu atpūtu un labu miegu.

Segu pārvalku viesnīcām klāsts

  • Ir dažu izmēru segu pārvalku viesnīcām: 150x210, 205x215 cm.
  • Satīna, perkala un jauktas šķiedras segas pārvalki ir lieliski piemēroti viesnīcām, kur izvēloties segu pārvalkus, ir pievērsta liela uzmanība augstai kvalitātei, maigumam un pārvalku auduma izturībai.
  • Balti segas pārvalki viesnīcām tā ir klasika, nevainojama tīrība un estētika.
  • Mūsu produktu klāstā segu pārvalki ir vienkrāsaini vai ar neuzkrītoši klasisku svītru rakstu.
  • Kvalitatīva, silta, izturīga gultas veļa ir ideāli piemērota visiem gadalaikiem.

Kur iegādāties labus segu pārvalkus?

Augstas kvalitātes, skaisti segu pārvalki lētāk? Izvēlieties gultas veļu no Nostra klāsta.

Iepirkties mūsu interneta veikala ir ļoti vienkārši - izvēlieties sev vēlamos produktus, ērtu apmaksas veidu, izbaudiet labākās cenas, un mēs parūpēsimies par raitu pirkuma piegādi. Mūsu interneta veikalā jūsu izvēli gaida lieliski, skaisti un viegli kopjami produkti! Vai vēlaties maksāt vēl lētāk? Sekojiet mūsu īpašajiem piedāvājumiem un izmantojiet akciju priekšrocības.

avatar