Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Pircēju atsauksmes

 

152 vērtējumu

 

5 zvaigznes

:D

 

4 zvaigznes

Vērtējumu objektīvi nevaru novērtēt, jo sūtījums bija citai personai

 

5 zvaigznes

Užpildai visada gerai.

Labs spilvens ir kvalitatīva miega garantija. Bieži izvēloties spilvenus, mēs novērtējam spilvena audumu, retāk apskatot to, kas atrodas spilvena iekšpusē. Protams, audums ir ļoti svarīgs, jo miega laikā tas nonāk tiešā saskarē ar ādu. Tomēr arī pildījuma kvalitāte ir ļoti nozīmīga, jo tas padara spilvenu mīkstu un pūkainu, līdz ar to gulētāja miegu komfortablu. Ja jūsu spilvens ir zaudējis savu elastību, mīkstumu, jums nav jāmaina iecienītais spilvens - varat vienkārši iegādāties kvalitatīvu pildījumu jūsu spilvenam un vēlreiz izbaudīt neizsakāmo maigumu.

Vislabākais jūsu miegam

Spilvena pildījums jums ļauj radīt tādu spilvenu, kas būs visērtākais un vislabākais tieši jums. Pildījuma daudzums palīdzēs pielāgot ne tikai spilvena mīkstumu, bet arī spilvena augstumu, tāpēc jūs radīsiet spilvenu, kas sniegs jums patīkamas sajūtas miega laikā.

Tikai pareizi izvēlēts spilvens sniedz kvalitatīvu miegu un atpūtu. Lai atslābinātu mugurkaulu, muskuļus ir jāatrod pareizs gulēšanas stāvoklis, un spilvenam šajā kontekstā ir izšķiroša loma. Pērkot spilvenu veikalā, jūs nevarat pilnībā novērtēt, vai tas būs ērts utt., tādēļ pildījums palīdzēs jums pielāgot jau esošo spilvenu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Poliestera šķiedras bumbiņas - lielisks risinājums tiem, kas šaubās, kāds pildījums spilvenam ir vislabākais. Šāds pildījums ir augstas kvalitātes, izturīgs, tas padara spilvena polsterējumu īpaši ērtu, mīkstu un vieglu, pielāgotu īpaši jūsu vajadzībām.

Spilvenu pildījumi mūsu klāstā

Mēs Jums piedāvājam XXL tilpumā iesaiņotas, baltas poliestera šķiedras bumbiņas. Šis spilvenu pildījums izceļas ar lieliskām īpašībām, tas neuzsūc mitrumu, tāpēc novērš baktēriju uzkrāšanos. Sapurinot spilvenu, tā ātri atgūst savu sākotnējo formu un atkal kļūst ārkārtīgi mīksta un pūkaina. Poliestera šķiedras bumbiņas vienmēr paliek mīkstas, elastīgas un nesalīp kamolos, tāpēc ilgtermiņā spilvens nezaudēs savas labās īpašības.

Kur iegādāties kvalitatīvu spilvenu pildījumu?

Vai vēlaties lēti iegādāties spilvena pildījumu saviem un visu ģimenes locekļu spilveniem? Nostra klāstā jūs atradīsiet tikai  kvalitatīvus izstrādājumus par ļoti labu cenu. Iepērcieties mūsu interneta veikalā, un mēs parūpēsimies par ātru jūsu pirkuma piegādi. Saviem klientiem sniedzam iespēju maksāt vēl lētāk, jo ļoti bieži saviem klientiem piemērojam akcijas.

avatar