Pledi izpārdošana! Atlaides līdz 40%!

Halāti

Filtri
Kategorija
  • Sieviešu halāti
  • Vīriešu halāti
  • Halāti ar kapuci
Cena
   
Komplekti
Izmērs
Krāsa
Sastāvs

Pircēju atsauksmes (9)

 
2019-09-28

Standus, norėčiau minkštesnio. Siūlus teko pačiai nusikarpyti. Pakuotė buvo suplyšusi. Spalva tokia, kokios ir norėjau. Kaina atitinka kokybę.

Lina
 
2019-09-28

Standus, norėčiau minkštesnio. Siūlus teko pačiai nusikarpyti. Pakuotė buvo suplyšusi. Spalva tokia, kokios ir norėjau. Kaina atitinka kokybę.

Lina
 
2019-09-27

Labs un kvalitātīvs

Tatjana

Halāts ir neaizstājams mājas apģērbs, kas rada siltuma un komforta sajūtu. Pēc dušas ikviens mīl mīkstu un maigu halātu, īpaši aukstajā sezonā. Halāts ir vajadzīgs ikvienam, tāpēc mūsu sortimentā ir halāti pusaudžiem, vīriešiem un sievietēm.

Kokvilnas halāti ir labākā izvēle. Kokvilnas šķiedra ir ideāla izvēle apģērbam, kam ir tieša saskare ar ādu. Šī šķiedra ir mīksta un maiga, tā ir piemērota arī jutīgai un alerģiskai ādai, nekairina sausu ādu, kas pēc mazgāšanās ir ļoti svarīgi. Turklāt kokvilnas halāti ir gaisa caurlaidīgi un lieliski absorbē mitrumu, tāpēc pat pēc  dušas nebūs nepatīkama auksta ūdens sajūta - halāta audums absorbēs visu mitrumu un patīkami sildīs. Kokvilnas šķiedras audums ātri izžūst, tāpēc halāts vienmēr būs viegls un ērts valkāšanai, netraucēs kustībām.

Kokvilnas halāts ir arī praktiska izvēle. Šī šķiedra ir viegli uzturama un pēc mazgāšanas paliek mīksta un maiga, ātri žūst. Halātu nav nepieciešams gludināt, jo tā pūkainais un biezais audums izlīdzina pats sevi. Piesātinātas krāsas saglabājas pat pēc daudzām veļas mazgāšanas reizēm - vienkārši izbaudiet mājīgumu un komfortu. Sortimentā  atradīsiet frotē un mīkstas trikotāžas halātus, tad varēsiet izvēlēties sev visvairāk tīkamo.

Sortimentā atradīsiet vairākus klasiskus halāta modeļus, kas atšķiras ar dažādām krāsām. Piedāvājamie vienkrāsainie halāti var būt gari vai līdz ceļiem. Izvēlēties atbilstoši savām vajadzībām: ja patīk siltums, garš halāts būs labākā izvēle un, savukārt, īss halāts dos vairāk kustību brīvību. Īstiem siltuma cienītājiem patiks halāts ar kapuci , kas sniedz maksimālu komfortu. Jūs varat izmantot kapuci, lai izvairītos no caurvēja vai aukstuma sajūtas, kad galva ir izmazgāta, tāpat arī tā nodrošinās siltumu un komfortu. Visi halāti tiek pārdoti ar tādas pašas krāsas jostu, kas ļaus ērti apsiet apģērbu un noturēt to vietā, netraucējot kustībām. Vairumā halātos ir divas sānu kabatas, kurās ir ērti uzglabāt dažādus sīkumus, piemēram, matu sprādzes, utt.

Lasīt vairāk