Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Dvieļi viesnīcām

Pircēju atsauksmes

 

200 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Dvielis 430H

Viskas puikiai

 

5 zvaigznes

Dvielis 430H

Puikiai Sugeria dregme gerai. Kaip rasho mazas nusineshiojimas

 

5 zvaigznes

Patika. Vēl nav bijis lietošanā, tāpēc vairāk neko nevaru uzrakstīt.

Viesu komforts ir būtiska darba sastāvdaļa naktsmītņu pakalpojumu sniedzējiem. Ar to cieši saistās tekstilizstrādājumu kvalitāte. Gultas veļa, dvieļi, halāti u.c. izstrādājumi ir jāizvēlas atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem, jo ​​tie piešķir pievienoto vērtību jūsu viesnīcai un pakalpojumiem. Viesnīcu dvieļi ir viens no vissvarīgākajiem tekstilizstrādājumiem. Uz viesiem orientētu naktsmītņu mērķis ir sniegt papildu ērtības, un dvielim ir ļoti būtiska nozīme. Vienmēr mīksts, perfekti balts un patīkami mitrumu absorbējošs, tādam jābūt katram  viesnīcas dvielim, tādi arī ir visi mūsu piedāvātie dvieļi viesnīcām.

Tekstilizstrādājumi viesnīcu vannas istabām

Viesnīcās tekstilizstrādājumus mazgā ļoti bieži, tāpēc to kvalitāte ir ārkārtīgi svarīga. Mēs rūpīgi izvēlamies produktus savam klāstam, tāpēc mūsu viesnīcu dvieļi būs lieliski piemēroti visiem izaicinājumiem: bieža mazgāšana, karstums, gludināšana, žāvēšana. Šie izstrādājumi tiek šūti, pievēršot uzmanību vissīkākajām detaļām, tāpēc audums un katra iešuve ir izgatavoti pēc augstākās kvalitātes tā, lai dvielis kalpotu un saglabātu savas labās īpašības pēc iespējas ilgāk.

Viesnīcu dvieļiem jāizskatās lieliski un jābūt mīkstiem pat pēc biežas mazgāšanas, tāpēc iesakām izvēlēties dabisko kokvilnas šķiedru. Tā labi absorbē mitrumu un ātri izžūst, padarot dvieļus ērti lietojamus viesnīcas viesiem. Kokvilnas dvieļi ir arī praktiska viesnīcu izvēle – to cena nav augsta, un veļas mazgāšanas izmaksas ir optimālas. Mīksta cilpu kokvilnas šķiedra ļauj izveidot dažādus rakstus, tā smalki uzsverot dvieļa dizainu, savukārt gludā auduma dvieļi ir lieliski piemēroti jūsu viesnīcas logotipa dekoram. Kokvilnas dvieļus ir vieglāk kopt to šķiedru īpašību dēļ: dvieļu audums nav burzīgs, tos var mazgāt augstā temperatūrā un traipi ir viegli izmazgājami.

Viesnīcu dvieļu klāstā dominē balta krāsa un klasisks dizains, tāpēc viesnīcu dvieļus var viegli komplektēt un atjauninot esošos tekstilizstrādājumus pa daļām. Dažādu izmēru dvieļi ir lieliski piemēroti dažādiem mērķiem: viesnīcu vannas istabām, saunām, SPA centriem un skaistumkopšanas saloniem. Ņemot vērā to lietošanas nodomu, ir iespēja izvēlieties dažāda izmēra un dizaina dvieļus.

Ko ir svarīgi ievērot, izvēloties dvieļus viesnīcām?

Izvēloties dvieļus viesnīcai, novērtējiet auduma sastāvu, kā arī biezumu. Dodiet priekšroku dabīgām šķiedrām, piem., kokvilnai, un variet būt pārliecināti, ka iegādāsieties ļoti labu produktu. Labi kokvilnas dvieļi ir mīksti, pūkaini, tie labi absorbē mitrumu, un tajos būs patīkami un maigi ietīties. Lieliski, ka kokvilna nav alerģiska, nekairina ādu un ir piemērota visiem, pat vismazākajiem. Tāpēc variet būt droši, ka jūsu viesnīcas dvieļus var lietot kā zīdaiņi, tā arī pieaugušie, tāpat cilvēki ar alerģijām un ādas problēmām. Ņemiet vērā arī dvieļa biezumu, ko atspoguļo gramatūras skaitlis. Jo lielāks šis skaitlis, jo biezāks ir dvielis. Mazie roku dvieļi ērtības labad, var būt plānāki. Bet lielajiem dvieļiem, domātiem lietot vannas istabās, pirtīs, SPA procedūrās,  jābūt bieziem, lai efektīvāk absorbētu visus liekos ūdens pilienus no ķermeņa.

Vajadzīgi mazi vai lieli dvieļi? Tas atkarīgs no tā, kādam mērķim un kur dvieļi būs lietojami. Ja jums būs nepieciešami dažādi dvieļu izmēri, tad praktiska izvēle būs dvieļu komplekti.

Ja uz dvieļa esat paredzējis izvietot savus iniciāļus vai viesnīcas logotipu, tad izvēlieties līdzenāka auduma tekstilizstrādājumu.

Viesnīcas dvieļu klāstā

  • Mēs piedāvājam ļoti plašu izmēru klāstu, sākot no maziem līdz ļoti lieliem dvieļiem. Izvēlieties 30x30, 30x50, 50x70, 50x100, 70x140, 100x150, 100x180 cm u.c.
  • Mūsu veikalā jūs varat izvēlēties dažādu gramatūru dvieļus viesnīcām: 380, 450, 500, 550, 600 g / m2 u.c.
  • Balti dvieļi - ideāla izvēle viesnīcām. Šādi dvieļi ir izcila klasika, elegance un nevainojama tīrība.

Atklājiet mūsu dvieļu klāstu un ļaujiet saviem viesiem izbaudīt to maigumu. Kvalitatīvi kokvilnas dvieļi ir universāla izvēle, jo tie derēs visiem, pat vismazākajiem viesnīcas viesiem. Izvēlieties jums vēlamos izmērus un dizainu, un šie dvieļi nodrošinās viesu komfortu viesnīcu vannas istabās.

Kur iegādāties labus dvieļus viesnīcu vannas istabām?

Vai jūs interesē mīksti, augstas kvalitātes, nevainojama izskata dvieļi viesnīcu vannas istabām? Tādus, par zemu cenu, variet iegādāties veikalā Nostra. Iesakām iepirkties internetā un efektīvi ietaupīt savu laiku. Mūsu produktu klāstā – plaša izvēle, augsta kvalitāte, nevainojams izskats, īpaši zemas cenas. Mēs piegādāsim jūsu pasūtījumu ātri un droši, padarot iepirkšanos mūsu interneta veikalā ļoti ērtu. Mēs piedāvājam jums iespēju maksāt vēl lētāk, izmantojot piedāvātās akcijas vannas istabas tekstilizstrādājumiem.

avatar