Flaneļa gultas veļas izpārdošana, 30% atlaide!

Oeko-Tex standard 100 sertifikāts

„STANDARD 100 by OEKO-TEX®“ ir visā pasaulē konsekventa, neatkarīga izejvielu, pusfabrikātu un gatavu tekstilizstrādājumu pārbaudes un sertifikācijas sistēma visos ražošanas procesa posmos, papildus izmantotajos materiālos un piedevās. Piemēram, produkti, kurus var sertificēt - neapstrādāta, krāsota dzija, austi un trikotāžas audumi, aksesuāri, piemēram, pogas, rāvējslēdzēji, šujamie diegi vai etiķetes, dažāda veida gatavie izstrādājumi (visu veidu apģērbi, mājsaimniecības un mājas piederumi) tekstils, gultas veļa, adījumi un daudzi citi.

 

„STANDARD 100 by OEKO-TEX®“ regulē:

Ķīmisku vielu lietošanu, nosaka to normas, piemēram, azo krāsvielas, formaldehīdu, pentahlorfenolu, kadmiju, niķeli utt.
Vairākumu kaitīgu ķīmisku vielu, pat ja tās nav juridiski reglamentētas.
(Eiropas ķīmisko vielu reglaments REACh XVII un XIV pielikumu un ECHA SVHC kandidātu sarkasta prasības tik, cik tos vērtē asociācijas OEKO-TEX® ekspertu grupas, saistītas ar audumu, tekstila izstrādājumiem, apģērbiem un aksesuāriem. Diskusijas un izmaiņas, kuras vērtējamas kā svarīgas, cik iespējams ātrāk un produktīvāk, jāņem vērā STANDARD 100“ OEKO-TEX® prasības.
ASV galvenās prasības patērētāju produktu drošības uzlabošanas likumā svinam (CPSIA).
Daudz videi svarīgu materiālu klases. Lasīt vairāk: https://bit.ly/3k9hEnz

AITEX – oficiāls OEKO-TEX® pārstāvis Lietuvā. AITEX (Tekstilrūpniecības pētījumu asociācija) – tas ir privāts pētījumu institūts, kas izmeklē un sertificē dažādus tekstila materiālus un izstrādājumus. Tās klienti - no ļoti dažādu tirgus segmentu: interjera dizaina, modes sektora, veselības aprūpes, sporta un atpūtas apģērbu izgatavotāji, sauszemes un jūras transporta, kosmosa un sporta infrastruktūras virsmu ražotāji.

Institūts seko progresīvām inovācijām un izmanto vismodernākās tehnoloģijas, pastāvīgi nodarbojas ar pētniecību un citādi veicina tekstilrūpniecības attīstību. Testējamiem produktiem tiek pieliktas pūles apliecināt pašu piemērotāko sertifikātu, kas ļautu izstrādājumiem sekmīgi konkurēt starptautiskajā tirgū, kā arī vieglāk iekļūt nišu luksusa preču tirgos.

 

Nostra sertificēta kompānijā Swerea/Rise IVF

https://www.swerea.se/en/ivf

 

Nostra OEKO-TEX sertifikāti:

 

Audumiem:

Oeko-Tex standard 100 class I (audumiem,kas piemēroti bērniem līdz 3g), Nr. SE 10-198. 

Oeko-Tex standard 100 class II (audumiem, kas piemēroti pieaugušajiem), Nr. SE 09-1762. 

Izstrādājumiem:

Oeko-Tex standard 100 class I (izstrādājumiem, kas piemēroti bērniem līdz 3g), Nr. SE 14-198. 

Oeko-Tex standard 100 class II (izstrādājumiem, kas piemēroti pieaugušajiem), Nr. SE 16-198. 

 

Oeko-Tex standard

Oeko-Tex standard

 

Oeko-Tex standard

 

Oeko-Tex standard

avatar