5.-8.marts. pledi 20% lētāk ar kodu: 21Pavasaris .*atlaides nesummējas

Bērnu miega kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no ērtas gultas, jaukas un mīkstas gultas veļas. Tāpat arī būtiska loma ir kvalitatīvam spilvenam. Tas palīdz ķermenim uzturēt pareizu gulēšanas pozīciju, lai miegs būtu kvalitatīvs, un, pamostoties, nejustu sāpju diskomfortu, ko rada neērta gulēšana. Tikai tad, kad mugurkauls atrodas pareizajā stāvoklī, ķermenis var pienācīgi atpūsties. Tāpēc kvalitatīvs bērnu spilvens garantēs labu, ērtu miegu.

Spilveni bērnu ērtībām

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams spilvens divus gadus vecam, trīs, piecu vai citam vecumam, spilveniem jābūt izgatavotiem no augstas kvalitātes materiāliem, kas nodrošina gaisa caurlaidību, maigumu un vieglumu. Bērnu miegs bieži ir ļoti jūtīgs, guļot viņi daudz grozās, un ķermenis ne vienmēr spēj regulēt ķermeņa temperatūru, tāpēc mitrumu absorbējošais un ātri žūstošais spilvens būs lieliska izvēle komfortam vēsā ziemas naktī un karstā vasarā. Svarīgs ir arī maigums un spilvena mīkstums, kas nosaka bērna miega kvalitāti un lielisku atpūtu.

Kokvilnas spilveni būs viena no labākajām izvēlēm mazuļa gultai. Šī dabīgā šķiedra garantēs visus iepriekš minētos aspektus. Labs risinājums būs arī augstas kvalitātes poliesters, kas piešķirs spilvenam izturību, lielisku formas atjaunošanos un mīkstumu.

Bērnu spilvenu klāstā

Kur iegādāties kvalitatīvus spilvenus bērniem?

Vai jums aktuāli labi, kvalitatīvi, mīksti un maigi spilveni jūsu bērna perfektam miegam? Vai jūs interesē tekstilizstrādājumi jūsu pilsētā letāk? Veikals Nostra internetā! Mūsu produktiem ir konkurētspējīgas cenas. Ja neatrodat vajadzīgo izmēru, pieejamais variants – pēc pasūtījuma pielāgoti spilveni. Tekstilizstrādājumi mūsu interneta veikalā ir lētāki, iegādāties ir ērti un ātri, tāpat piegāde ir ātra un droša. Sekojiet līdzi akcijām mūsu internet veikalā un iegādājaties produktus par īpaši zemām cenām!

Lasīt vairāk