Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Bērnu spilveni

Spilveni ir svarīga laba un mierīga miega sastāvdaļa. Tie ir ērti atrodami mūsu plašajā produktu klāstā. Bērniem piemērotie spilvena izmēri un augstas kvalitātes pildījums nodrošina ērtu atbalstu bērna ķermenim un labu miegu. Parūpējieties par savu mazuļu miegu jau tagad!

Lasīt vairāk

Pircēju atsauksmes

 

1321 vērtējumu

Perku ne pirmą jartą- puikios pagalvės!

 

5 zvaigznes

.

Laima
 

5 zvaigznes

Paldies. Viss lieliski

Bērnu spilveni ir būtisks gultas elements. Bērnu miega kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no ērtas gultas, mājīgas un mīkstas gultas veļas, taču arī spilvenam ir būtiska nozīme. Tas palīdz ķermenim saglabāt pareizu stāvokli, lai jūs varētu labi izgulēties un nepamosties, izjūtot diskomfortu un sāpes, ko nereti izraisa neērta gulēšanas pozīcija. Tikai tad, kad mugurkauls ir pareizā pozīcijā, ķermenis var pienācīgi atpūsties. Tāpēc kvalitatīvs bērnu spilvens garantēs labu un ērtu miegu.

Bērnu spilveni nodrošina mazuļiem netraucētu miegu

Neatkarīgi no tā, vai spilvens ir nepieciešams divgadniekam, trīsgadniekam, piecgadniekam vai jebkura cita vecuma bērnam, tam jābūt izgatavotam no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir elpojoši, mīksti un viegli. Bērni bieži vien miega laikā ir jutīgi, daudz kustas, un viņu ķermenis ne vienmēr spēj pienācīgi regulēt ķermeņa temperatūru, tāpēc mitrumu uzsūcošs un ātri iztvaikojošs spilvens būs lieliska izvēle, lai bērniem būtu ērti gan vēsā ziemas naktī, gan karstā vasaras dienā. Tāpat, svarīgs ir arī spilvena mīkstums un maigums, kas nodrošinās labu nakts miegu un kvalitatīvu atpūtu.

Bērnu spilveni no kokvilnas būs viena no labākajām izvēlēm Jūsu bērna gultiņai. Šī dabīgā šķiedra nodrošinās visu iepriekš minēto. Labs risinājums būs arī kvalitatīvs poliesters, kas spilvenam piešķir izturību un mīkstumu, kā ar ļauj ilgstoši saglabāt formu. 

Spilveni bērniem mūsu sortimentā

Veikala sortimentā esam iekļāvuši kvalitatīvus un īpaši pielāgotus spilvenus bērniem, kas izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem un atbilst augstākajām kvalitātes prasībām. Spilvenu pildījumam piemīt īpašības, kas ļauj saglabāt mazuļa komfortu un ērtu mugurkaula stāvokli neatkarīgi no gulēšanas pozas. Pareiza poza miega laikā ir ļoti svarīga atpūtai un komfortam, savukārt, kvalitatīva atpūta pozitīvi ietekmē bērna attīstību.

Bērni ir jutīgāki pret apkārtējo vidi, bieži cieš no alerģijām, viņu āda var ātri tikt kairināta. Tāpēc mēs piedāvājam hipoalerģiskus bērnu gultas spilvenus ar antibakteriālu pildījumu, kas palīdz nodrošināt labu higiēnu un ir piemērots pat alerģiskiem bērniem.

Izvēlēties spilvenu savam bērnam būs viegli, jo mūsu veikalā ir pieejams plašs izmēru klāsts: 70x70, 50x70, 60x60, 40x40, 40x60, 50x60 cm un citi izmēri. Izvēlieties spilvena izmēru atbilstoši bērna vecumam, personiskajām vajadzībām, vēlamajai gulēšanas pozīcijai utt. Atcerieties, ka spilvena pildījums ātri atgūst savu sākotnējo formu, tāpēc spilvens var pielāgoties tam radītajam spiedienam - tas palīdzēs Jūsu mazulim atrast ērtu pozīciju, pat ja miega laikā tas daudz kustas. Poliestera šķiedras bumbiņas ir ļoti populārs spilvenu pildījums, kas nodrošina gaisa caurlaidību, ātru formas atgūšanu un mīkstumu.

Mūsu piedāvājumā ir spilveni visu vecumu bērniem: spilveni mazuļiem līdz 1 gadam, spilveni bērniem vecumā no 3 gadiem un vecākiem. 

Kur iegādāties kvalitatīvus spilvenus bērniem?

Nepieciešami labi, kvalitatīvi, mīksti un ērti spilveni, lai Jūsu bērna miegs būtu ideāls? Vēlaties tos saņemt ar piegādi ikvienā Latvijas vietā? Izvēlieties „Nostra“ interneta veikalu! Mūsu produktiem ir konkurētspējīgas cenas. Ja nevarat atrast piemērotu izmēru, varat izvēlēties pēc pasūtījuma izgatavotus spilvenus. Mūsu tekstilizstrādājumi internetā ir ērti un ātri iegādājami un tiks piegādāti bez kavēšanās. Nodrošiniet mazulim mierīgu, kvalitatīvu nakts miegu ātri un vienkārši!

avatar