Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Spilvendrānas viesnīcām

Pircēju atsauksmes

 

156 vērtējumu

 

5 zvaigznes

Ĺoti laba kvalitāte, patīk. Pirkšu noteikti vēl.

 

4 zvaigznes

Išplovus prieš naudojimą labai jau standi ir nemaloni. Antrą kartą nepirkčiau. Nors iš drobės galima buvo tikėtis

 

5 zvaigznes

Laba kvalitāte!

Ingrida

Spilvendrānas ir maza, bet būtiska gultas veļas daļa, kas nodrošina miega kvalitāti. No spilvena ir atkarīgs tas, kā mēs atpūtīsimies, jo tikai pareizajā stāvoklī mugurkauls var atbrīvoties un viss ķermenis efektīvi atpūsties. Ne mazāk svarīgi ir tas, kāda auduma spilvendrānu uzvilksim uz spilvena, jo spilvendrāna miega laikā ir tiešā saskarē ar ādu. Maigs, mīksts un ādai draudzīgs audums noteikti pozitīvi ietekmēs ne tikai jūsu komfortu, bet arī miega kvalitāti. Viesnīcu spilvendrānas jāizvēlas ļoti rūpīgi, jo tās nosaka izmitināšanas pakalpojuma pamatvērtību.

Kvalitāte un maigums

Viesnīcas viesi vienmēr cer uz lielisku atpūtu, tāpēc labs miegs ir viena no viesnīcas panākumu atslēgām. Augstu kvalitāti un maigumu katram klientam  nodrošināsiet, ja izvēlēsieties perfektas spilvendrānas, kas ir elpojošas, mitrumu absorbējošas un ir patīkamas sejas ādai. To visu garantē kokvilna - dabiska šķiedra, kas ir pelnīti novērtēta un mīlēta.

No kokvilnas austi audumi, piem., linaudekls, satīns, perkals, ir lieliska izvēle spilvendrānām. Tās būs ļoti mīkstas, maigas un nekairinās ādu, tāpēc jūsu viesnīcas viesi baudīs maksimālu komfortu miega laikā.

Spilvendrānas viesnīcām mūsu klāstā

  • Dažādu izmēru spilvendrānas ļaus viesnīcām izvēlēties sev piemērotāko. Izvēlieties 50x60, 50x70, 60x60, 70x70, 55x75 cm veļu.
  • Mēs piedāvājam spilvendrānas viesnīcām, kas izgatavotas no linaudekla, perkala, satīna vai dažādšķiedras.
  • Baltas spilvendrānas viesnīcām ir vislabākā izvēle. Baltā krāsa piešķir nevainojamas kārtības un izcili estētisku tēlu.
  • Vienkrāsainas vai blāvām līnijām dekorētas spilvendrānas – universālums, klasika, izsmalcinātība.
  • Mīkstas, siltas, izturīgas spilvendrānas apvieno nozīmīgas to īpašības.

Kur iegādāties labas un izturīgas spilvendrānas?

Vai meklējat skaistas, izturīgas un nevainojamas spilvendrānas viesnīcām par pieņemamu cenu? Tad mēs jūs gaidīsim veikalā Nostra. Variet iegādāties arī internetā, mūsu interneta veikalā ir pieejama kvalitatīva gultas veļa par ļoti pievilcīgām cenām Tie, kas vēlas maksāt vēl lētāk, var atrast izdevīgus piedāvājumus ar īpašu akciju. Laba izvēle, ērta apmaksa un droša piegāde – mēs jums to piedāvājam!

avatar