Visu maiju 25% atlaide ar kodu MAIJS25  *atlaides nesummējas

Bērnu pleds SUMMER

Bērnu pleds SUMMER

 
Sastāvs: 100% Kokvilna
Svars g/m2: 365 g/m2
Izcelsmes valsts: Ukraina
Svars: 0.600kg
8,59 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

8,59 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Bērnu pleds SUMMER

Mēs atradīsim vismaz vienu bērnu pledu gandrīz visās mājās, kur aug bērni. Kāpēc? Tā kā tas ir ļoti praktisks tekstilizstrādājums, bērni viņiem nav īsti vienaldzīgi - viņi izvēlas mīkstus un mājīgus pledus pusdienām, televizoru skatīšanās vakaros, ceļojumos, dabā un ikreiz, kad vēlas ielīst kaut kā siltā un pūkainā. Un vai var būt savādāk, ja pleds ir tik universāls - tas var kļūt par siltuma un mājīguma avotu, par jautru vietu rotaļām mājās vai ārā, par mājīgu gultas pārklāju, par skaistu akcentu bērna istabā utt. Arī ... droši vien nav neviena bērna, kurš nebūtu uzcēlis jautru telti no plediem!

Izvēloties pledu bērnam, priekšroku dodiet dabiskumam un kvalitātei. Dabiskā kokvilnas šķiedra šajā kontekstā neapšaubāmi ir pelnījusi vislielākās ovācijas. Vislabāk ir tas, ka tas ir gaisu caurlaidīgs, tāpēc bērns to negriezīs pat siltā dienā. Kokvilnas pleds ļaus bērna ādai elpot, turklāt tā būs ārkārtīgi patīkama pieskārienam, nekairinās ādu, neizraisīs alerģiju. Kokvilnas priekšrocību sarakstā jāiekļauj arī tās ārkārtas maigums, siltums un ļoti ērta kopšana, kas ir ļoti svarīgi, runājot par bērnu tekstilizstrādājumiem. Traipi no ēdieniem, dzērieniem, krāsām un tamlīdzīgi viegli izmazgāsies, un kokvilnas pleds izskatīsies jauns arī pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Mūsu 100% kokvilnas bērnu pleds SUMMER ir 100x140 cm liels, tāpēc tās ir lieliski piemērotas zīdaiņiem un nedaudz pieaugušiem bērniem.

Jūs varat izvēlēties plašu burvīgu dizainu klāstu. Diapazonā dominē maigas, rotaļīgas, mierīgas pasteļkrāsas, kas vēl vairāk uzlabo produkta mājīgumu. Atkarībā no mazo simpātijām, paklājus rotā burvīgi attēli: lāči, kucēni, kaķēni, ziloņi, aitas un citi. Šī ir ļoti skaists un mīļš pleds mazulim.

Šis produkts ir izgatavots no OEKO-TEX®️ STANDARD 100 sertificēta auduma. Šis sertifikāts apliecina, ka šķiedru apstrādē netiek izmantotas kaitīgas vielas, produkts ir drošs, neizraisa alerģiju un ir piemērots bērniem.

Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.

Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (96)

Līdzīgas preces

avatar