Iepērkoties par vismaz 50 EUR dvieļu komplekta cena tikai 4.99 EUR! Vairāk informācijas!

Dvielis 550 g/m2

Dvielis 550 g/m2

 
Sastāvs: 100% ķemmdzijas kokvilna
Dvieļa blīvums: 550 g/m2
Izcelsmes valsts: Pakistāna
No 2,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

No 2,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Dvielis 550 g/m2

Pēc peldēšanās mitra āda ir nedaudz jutīgāka nekā parasti, ar noslieci uz sausumu, tāpēc nepieciešama atbildīga un maiga kopšana. Dvieļi līdz 550 g / m2 nodrošinās maksimālu maigumu. Biezi, pūkaini, ārkārtīgi patīkami ādai un nevainojami veicot savu būtisko funkciju, šie tekstilizstrādājumi jau sen ir iemantojuši daudzu mūsu klientu simpātijas.

Tā kā dvieļiem ir tieša saskare ar ādu, tiem ir ļoti daudz šķiedrvielu: tiem jābūt patīkamiem pieskārieniem, tie nedrīkst kairināt vai izraisīt ādu, būt mīkstiem, perfekti nosusināt ādu utt. Šiem kritērijiem nenoliedzami atbilst kokvilna, kas ir ļoti draudzīga ādai, kura ir jutīga vai pat pakļauta alerģijām. Šī iemesla dēļ un gaisa caurlaidības dēļ kokvilnas dvieļi ir lieliski piemēroti bērniem, pat vismazākajiem.

Kokvilnas dvieļi ļauj ādai elpot, tie absorbē pilnīgi visas ūdens pilienus, maigi nosusinot ādu - nav nepieciešams to berzēt un papildus kairināt.

Maksimālu komfortu nodrošina 550 g / m2 ķemmēti kokvilnas dvieļi. Pēdējo cilpu tīkls ir tik blīvs, ka jūs nevarēsiet apbrīnot produkta plūdumu un maigumu. Mums nav šaubu, ka šie dvieļi būs jūsu iecienītākie, un jūs nevarēsiet iedomāties peldēšanos dušā, vannā vai saunā bez tiem.

Garākas kokvilnas šķiedras vēl vairāk palielina izstrādājuma izturību gan pret lietošanu, gan mazgāšanu un gludināšanu, padarot tās ļoti populāras ne tikai lietošanai mājās, bet tās bieži gaida viesus arī viesnīcas vannas istabās. Produkti, kas piepildīti ar eleganci un greznību, izskatās neticami cieti.

Kāda krāsa jūs interesē? Pastelis romantiskai vannas istabai? Klasiskam, mierīgam, zemes toņu interjeram, vai varbūt mūsdienīgai vannas istabai gaišās vai, gluži pretēji, bagātīgās krāsās? Jebkurā gadījumā mūsu klāstā jūs izvēlēsieties vispiemērotākos atbilstoši vannas istabas dizainam vai ģimenes locekļu vajadzībām.

Izmēru izvēle dos jums vēl vairāk iespēju - jūs varat iegādāties vienu, vairākus dažādus izmērus vai komplektēt praktisku, greznu dāvanu!

Šis produkts ir izgatavots no OEKO-TEX®️ STANDARD 100 sertificēta auduma. Šis sertifikāts apliecina, ka šķiedru apstrādē netiek izmantotas kaitīgas vielas, produkts ir drošs, neizraisa alerģiju un ir piemērots bērniem.

 

Uzmanību!

  • Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, mazgājiet ne vairāk kā 600 apgiezieni/min un saglabājiet 40 grādu temperatūru.
  • Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.
Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (1026)

Līdzīgas preces

avatar