Iepērkoties par vismaz 50 EUR dvieļu komplekta cena tikai 4.99 EUR! Vairāk informācijas!

Frotē palagi ar gumiju

Frotē palagi ar gumiju

 
Sastāvs: 80% kokvilna, 20% poliesters
Audums: Frotē
Auduma blīvums: 190 GSM
Palagi veida: Ar gumiju
Rādīt vairāk
7,43 €
12,39 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

7,43 €
12,39 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Frotē palagi ar gumiju

Nepieciešami palagi ar izcilu izturību, ilgmūžību un citām lieliskām īpašībām? Frotē palagi ar gumiju - noteikti attaisnos jūsu cerības. Un pie mums jūs tos iegādāsities par īpaši pievilcīgu cenu.

Galvenā priekšrocība ir tā, ka šo palagu blīvums sasniedz pat 190 GSM. Tik augsta blīvuma palagus jūs neatradīsiet nekur citur. Tik liels blīvums piešķir īpaši labas īpašības: palagi ir ļoti izturīgi, noturīgi pret apkārtējās vides iedarbību un ilgmūžīgi. Tieši tāpēc tas ir lieliski piemērots lietošanai ne tikai mājās, bet arī viesnīcās. Izcilais produkta sākotnējais izskats un stāvoklis saglabāsies arī pēc daudzām mazgāšanas reizēm.

Tieši šis palags ir lielisks piemērs tam, ka ilgmūžība un izturība var iet roku rokā ar maigumu un mīkstumu. Tiešām, ar šīm īpašībām ir pazīstams frotē audums. Vēl vairāk – tas uzsūc mitrumu un lieliski elpo, radot  labvēlīgu vidi miegam un ir piemērots lietošanai jebkurā gadalaikā. Maigums un mīkstums jūs vienmēr pavadīs neatkarīgi no tā, cik mazgāšanas reizes tiks veiktas.

Pieejama plaša krāsu un izmēru izvēle - ikviena vajadzībām un gaumei.

Šie palagi ir ideāla izvēle un tiem, kas vēlas vienkāršu un ātru uzklāšanas procesu un glītu izskatu. Šie palagi ir ar gumiju, tāpēc tos uzklāsiet tikai dažu mirkļu laikā, un arī pēc nemierīga miega tie paliks savā vietā.

Šis produkts ir izgatavots no OEKO-TEX®️ STANDARD 100 sertificēta auduma. Šis sertifikāts apliecina, ka šķiedru apstrādē netiek izmantotas kaitīgas vielas, produkts ir drošs, neizraisa alerģiju un ir piemērots bērniem.

 

Uzmanību!

  • Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, ieteicams izgriezt palagu uz kreiso pusi un tas to mazgāt. Mazgājiet ne vairāk kā 600 apgiezieni/min un saglabājiet 40 grādu temperatūru. Pirms izmantošanas produktu izmazgājiet!
  • Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.
Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (393)

Līdzīgas preces

avatar