Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Jaunums Professional

Ūdensnecaurlaidīgi palagi MICRO JERSEY

Ūdensnecaurlaidīgi palagi MICRO JERSEY

Audums: Trikotāža
Auduma blīvums: 123 GSM
Palagi veida: Ar gumiju
Palagi augstums: 14 cm
Rādīt vairāk
No 3,29 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

No 3,29 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Ūdensnecaurlaidīgi palagi MICRO JERSEY

Ūdensizturīgi palagi ir lieliska matrača aizsardzība pret mitrumu un tā atstātiem traipiem. Tas ir neaizstājams palīgs bērnu audzināšanā vai slimnieku aprūpē. Klasiskā stila ūdensizturīgi palagi uzturēs mitrumu un nodrošinās ērtu pamatu gulēšanai. Gumija nodrošina vienmērīgu auduma sadalījumu uz matrača virsmas un droši notur palagu vietā.

Trikotāžas aušana nodrošina lapas vienmērīgumu un patīkamu kontaktu ar ādu. Poliestera šķiedra nodrošina nepieciešamās lokšņu auduma īpašības, ir viegli kopjama un izturīga. Baltas ūdensizturīgas palagi ir lielisks risinājums matrača taupīšanai, tos var izmantot pēc vajadzības, kā arī kā profilaksi matrača kalpošanas laika pagarināšanai.

Šis produkts ir izgatavots no OEKO-TEX®️ STANDARD 100 sertificēta auduma. Šis sertifikāts apliecina, ka šķiedru apstrādē netiek izmantotas kaitīgas vielas, produkts ir drošs, neizraisa alerģiju un ir piemērots bērniem.

Uzmanību!

  • Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, ieteicams izgriezt palagu uz kreiso pusi un tas to mazgāt. Mazgājiet ne vairāk kā 600 apgiezieni/min un saglabājiet 40 grādu temperatūru. Pirms izmantošanas produktu izmazgājiet!
  • Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.
Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi

Līdzīgas preces

avatar