Iepērkoties par vismaz 50 EUR dvieļu komplekta cena tikai 4.99 EUR! Vairāk informācijas!

Trikotāžas palagi ar gumiju JERSEY

Trikotāžas palagi ar gumiju JERSEY

 
Sastāvs: 100% ķemmdzijas kokvilna
Audums: Trikotāža
Auduma blīvums: 170 GSM
Palagi veida: Ar gumiju
Rādīt vairāk
No 5,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

No 5,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Trikotāžas palagi ar gumiju JERSEY

Palags - svarīgs akcents jūsu guļamistabā. Vai meklējat palagu, kas atbilst visām labākajām īpašībām - estētisks, vienkārši lietojams, izturīgs, ilgmūžīgs un praktisks? Tos var atrast pie mums un svarīgi uzsvērt - par ļoti pievilcīgu cenu.

Šie palagi ir pazīstami ar īpaši pievilcīgu izskatu. Tie smalki papildinās gan klasiskā, gan modernā stila istabu. Pieskārieni, ko šie palagi jums sniegs, ir pelnījuši uzslavas. Tie ir izgatavoti no 100% kokvilnas - maigums un mīkstums ir garantēts. Turklāt šīs īpašības saglabāsies arī pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Svarīgi ir arī, ka audums ir mitrumu uzsūcošs un elpojošs, tādējādi radot apstākļus, kas nepieciešami labam miegam.

Šie palagi no citiem palagiem atšķiras ar to ārkārtīgi lielo blīvumu - līdz pat 170 GSM. Tik liels blīvums ir iemesls vairākām izcilām īpašībām: palagi ir īpaši izturīgi pret dažādiem vides faktoriem un ilgmūžīgi. Tāpēc tie ir lieliska izvēle ne tikai lietošanai mājās, bet arī viesnīcās.

Šie palagi atbildīs arī to cilvēku vēlmēm, kuru mērķis ir uzturēt pēc iespējas sakoptāku izskatu. Šie palagi ir ar gumiju, tas nozīmē, ka tie ir ļoti viegli uzklājami un tie paliks savā vietā arī pēc nemierīga miega.

Gaidāma liela krāsu un izmēru izvēle – atbilstoši ikviena vajadzībām un vēlmēm. 

Šis produkts ir izgatavots no OEKO-TEX®️ STANDARD 100 sertificēta auduma. Šis sertifikāts apliecina, ka šķiedru apstrādē netiek izmantotas kaitīgas vielas, produkts ir drošs, neizraisa alerģiju un ir piemērots bērniem.

Mēs piedāvājam divas dažādas paketes trikotāžas palagi ar gumiju, kvalitāte ir vienāda. Jūs varat redzēt fotogrāfiju iepakojumu.

Uzmanību!

  • Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, ieteicams izgriezt palagu uz kreiso pusi un tas to mazgāt. Mazgājiet ne vairāk kā 600 apgiezieni/min un saglabājiet 40 grādu temperatūru. Pirms izmantošanas produktu izmazgājiet!
  • Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.
Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (1148)

Līdzīgas preces

avatar