Piegāde var ilgt līdz 7 darba dienām.

Satīna palagi bez gumijas

Satīna palagi bez gumijas

 
Sastāvs: 100% Kokvilna
Audums: Satīns
Auduma blīvums: 125 GSM
Palagi veida: Bez gumijas
Rādīt vairāk
No 14,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

No 14,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Satīna palagi bez gumijas

Nav labāka varianta kā satīna palagi. Tas ir augstas kvalitātes audums, kas ir maigs, gluds un nodrošina lielisku pamatu miegam. Satīna palagi ir patīkami vēsi, bet ātri pielāgojas ķermeņa temperatūrai, tāpēc vienmēr ir patīkami uz tā apgulties.

Klasiskā stila satīna palagā nav gumijas, un to droši var nostiprināt, malas noslēpjot zem matrača. Satīns nepieviļ, tāpēc gulēt uz šāda palaga vienmēr ir patīkami. Izgatavots no dabīgas kokvilnas ar garu šķiedru, audums ir elpojošs, mitrumu absorbējošs un piemērots jutīgai un alerģiskai ādai, padarot šos palagus par labāko un universālāko izvēli.

Šis produkts ir izgatavots no OEKO-TEX®️ STANDARD 100 sertificēta auduma. Šis sertifikāts apliecina, ka šķiedru apstrādē netiek izmantotas kaitīgas vielas, produkts ir drošs, neizraisa alerģiju un ir piemērots bērniem.

Uzmanību!

  • Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, ieteicams izgriezt palagu uz kreiso pusi un tas to mazgāt. Mazgājiet ne vairāk kā 600 apgiezieni/min un saglabājiet 40 grādu temperatūru. Pirms izmantošanas produktu izmazgājiet!
  • Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.
Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (304)

Līdzīgas preces

avatar