50 gab vienreizlietojamā 3-s slāņu sejas aizsargmaska tikai 3,39 €

Ja apsverat, kāda auduma gultas veļu izvēlēties bērnistabai, nešaubīgi visi lauri tiek piešķirti flanelim. Neizsakāmi maigais audums ir izgatavots no simtprocentīgas kokvilnas un  garantēs vislabākās gultas veļas īpašības – vieglu tās kopšanu un komfortablu mazuļa miegu.

Tekstilizstrādājumi bērnu gultai

Bērnu gultas veļas tekstilizstrādājumiem jābūt dabīgiem un drošiem – to nodrošina dabīgās šķiedras audumi, piem., kokvilna. Tā pelnīti tiek saukta par labāko bērnu gultasveļas izstrādājumu izvēli. Tā ir elpojoša, tāpēc mazuļa āda nesvīdīs, garantējot maksimālu komfortu pat tad, ja mājā ir diezgan silti. Kokvilnas gultas veļa ir ārkārtīgi patīkama ķermenim, nekairina ādu un ir lieliski piemērota alerģiskiem bērniem un ikvienam, kam ir jūtīga āda. Vēl viens svarīgs faktors – kokvilna labi pielāgojas ķermeņa temperatūrai, patīkami silda, tāpēc vēsākā temperatūrā bērns gulēs omulīgi un silti.

Kāpēc izvēlēties flaneli?

Flaneļa gultas veļa – būs labākā izvēle saldam bērna miegam. Sakarā ar mīksto pūciņu uz auduma virsmas, šis audums ir patiesi īpašs – ārkārtīgi mīksts un patīkams ādai. Tiešais ādas kontakts ar flaneļa gultas veļu sniegs jaukuma, omulības sajūtu un pat nedaudz līdzināsies māmiņas maigajam apskāvienam. Nav pārsteidzoši, ka flaneļa veļa ir īpaši piemērota ziemai, jo uz auduma virsmas esošās pūciņa nodrošina papildu komfortu un siltumu.

Izvēloties flaneli, jūs savam bērnam nodrošināsiet patīkamu un saldu miegu. Audums lieliski pieglaužas ķermenim, neierobežo kustības, tas ir viegls, tāpēc mazulis nejutīs diskomfortu, bet gan komfortu un maigumu.

Flaneļa gultas veļa bērniem ir ideāli piemērota pašiem mazākajiem, un tās priekšrocības novērtēs arī lielāki bērni. 

Flaneļa gultas veļa bērniem mūsu klāstā

Kur iegādāties kvalitatīvu gultas veļu?

Vai jūs interesē augstas kvalitātes tekstilizstrādājumi bērnistabai par konkurētspējīgu cenu? Izvēlieties no Nostra klāsta internetā un maksājiet lētāk. Mēs pārdodam augstas kvalitātes bērnu gultas veļu, kas izgatavota no dabīgas šķiedras – šeit jūs atradīsit vispiemērotāko mazuļa gultai.

Lasīt vairāk