Bambusa dvieļiem 30% atlaide! Noklikšķiniet šeit!

Lupatiņa

Lupatiņa

 
Sastāvs: 80% poliesters, 20% poliamīds
Svars g/m2: 300 g/m2
Izcelsmes valsts: Ķīna
Svars: 0.090kg
0,79 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

0,79 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Lupatiņa

Šī universālā mikrošķiedras lupatiņa ir neaizvietojams palīgs, tīrot māju. To varat lietot bez jebkādiem papildus tīrīšanas līdzekļiem, varat lietot to sausu, vai saslapinot ar ūdeni. Unikālā tekstūra nodrošina lieliskas tīrīšanas īpašības, tāpēc mikrošķiedras lupatiņa uz tīrāmās virsmas neatsās tīrīšanas pēdas vai citas paliekas. Bez jebkādiem papildus līdzekļiem to ir iespējams lietot, tīrot virsmas, kuras ir jūtīgas dažādiem bojājumiem.

Mikrošķiedras lupatiņas virspuse ir veidota no neskaitāmām auduma cilpiņām, kuras palīdz savākt visus netīrumus tīrot. Optimālā izmēra dēļ lupatiņu varēsiet izskalot ar rokām, tā pat to var mazgāt veļas mašīnā. Lupatiņa ir neaizvietojams palīgs mājas tīrīšanā: tīrot putekļus, mazgājot logus, spodrinot spoguli un veicot daudzus citus darbus. Izvēlieties šo mikrošķiedras lupatiņu un jūs nodrošināsiet, lai uzturēt mājās tīrību būtu daudz vieglāk!

Uzmanību!

  • Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, ieteicams izgriezt palagu uz kreiso pusi un tas to mazgāt. Mazgājiet ne vairāk kā 600 apgiezieni/min un saglabājiet 40 grādu temperatūru. Pirms izmantošanas produktu izmazgājiet!
  • Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.
Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi

Pircēju atsauksmes (72)

Vidējais vērtējums
4.9
 
72 atsauksmes
  • Visi (72)
 
Krāsa: 300-YELLOW 48

Tikrai geros šluostės,pirksiu dar kartą

 
Krāsa: 300-GREEN 36

Puikios kokybės šluostė.

 
Krāsa: 300-GREEN 36

Puiki kokybė

Līdzīgas preces

avatar