Gultas veļas izpārdošana, atlaide līdz 40%!

Izšūts gultas pārvalks

Izšūts gultas pārvalks

 
Virsējais audums: 100% poliesters
Gultas pārklāja pildījums: 60% kokvilna, 40% poliesters
Izcelsmes valsts: Ķīna
Svars: 2.100kg
25,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

25,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Izšūts gultas pārvalks

Izšūti gultas pārklāji, kurus esam izvēlējušies mūsu sortimentam, patiks ikvienam. Augsta kvalitāte un izcilas materiāla īpašības nodrošina šiem gultas pārklājiem greznu izskatu, savukārt uzmanība detaļām un katram diedziņam nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Šie gultas pārklāji izceļas ar mīkstumu un maigumu: virsējais slānis ir izgatavots no poliestera, kas ļauj iegūt lieliskus toņus un rakstus, ir patīkami pieskarties pie tā un ir izturīgs pret nodilumu, savukārt mīkstumu nodrošina kokvilnas un poliestera pildviela, kas vienmēr saglabā gaisīgumu.

Izšūts gultas pārklājs viegli atradīs vietu ikvienā mājā. Sortimentā atradīsiet ģeometriskas formas un dabas rakstus, klasiskus un spilgtākus toņus, kas ļaus viegli kombinēt gultas pārklājus jebkāda stila interjerā. Varēsiet izbaudīt maigumu un mīkstumu katru reizi, kad saklāsiet gultu!

Lieliska dizaina gultas pārvalks, izgatavots no maiga un mīksta, pieskārienam patīkama poliestera auduma. Audums atbilst starptautiskajām Oeko-Tex 100 II produktu klases prasībām.

oeko tex patalynes sertifikatas

Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.

Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi
Pircēju atsauksmes (103)

Līdzīgas preces

avatar