Izvēloties gultas veļas komplektu savam bērnam, jūs neapšaubāmi pievērsīsiet uzmanību vairākiem kritērijiem, jo papildus gultas veļas kvalitātei, tai jāatbilst arī mazā lietotāja vēlmēm un simpātijām. Šujot bērnu gultas veļu, mēs lielu uzmanību pievēršam audumam – kā prioritāti mēs izceļam dabiskās šķiedras, lai nodrošinātu to, ka gultas veļa ir droša veselībai, neticami mīksta, maiga un draudzīga mazulim. Ja vēlaties savam mazulim nodrošināt perfektu miegu, tad mūsu klāstā esošie veļas komplekti jums palīdzēs to izdarīt!

Bērniem piemērota gultas veļa

Bērnu āda parasti ir jutīgāka nekā pieaugušo, neaizsargātāka, vieglāk sakairināma utt. Būtiskākais, ko bērnu gultas veļai vajadzētu nodrošināt, ir dabiskums. Bērnu gultas veļa mūsu klāstā ir izgatavota no kokvilnas. Kokvilnas gultas veļai raksturīgs neticams maigums, jaukums, tā patīkami ieskauj guļošo bērnu un nodrošina nepieciešamo siltumu. Kokvilna ir elpojoša un neļaus bērna ādai svīst, nodrošinot maksimālu komfortu miega laikā. Šī dabiskā šķiedra pielāgojas ķermeņa temperatūrai un novērš atsilšanu un pārkaršanu. Vecāki novērtēs to, ka šāda gultas veļa būs ļoti viegli kopjama. Šī šķiedra nav netīrumu pievelkoša un traipus varēs viegli izmazgāt. Vēl vairāk, pat pēc daudzām mazgāšanas reizēm kokvilnas audums saglabās krāsas, nebūs nolietojies, nezaudēs savas labās īpašības un izskatīsies lieliski.

Mūsu gultas veļas komplekti bērniem ir krāsaini un ļoti skaisti, kas ir ļoti svarīgi, runājot par bērnu gultas dizainu. Bērni mīl ar acīm, tāpēc krāsaina, rotaļīga, ar ornamentiem izrotāta gultas veļa būs pievilcīgāka nekā vienkrāsaina. Lieliski ir arī tas, ka skaista, bērna fantāzijām atbilstoša, gultas veļa, bieži kļūst par labu motivētāju, kad bērns nevēlas iet gulēt. Ienirt krāsainā gultas veļā kopā ar dzīvniekiem, kas to rotā, vai iecienītākajiem pasaku varoņiem, ir ārkārtīgi patīkami.

Gultas veļas izmēram ir liela nozīme - tam jāatbilst spilvenu, segu un gultas izmēriem, piem., gultas veļas komplekts būs mazs šūpulim un liels gultai.

Nostra gultas veļas priekšrocības

Mūsu bērnu gultas veļas komplekti ir pilnībā izgatavoti no kokvilnas auduma, piem., flaneļa vai katūna. Abi audumi ir simtprocentīga kokvilnas, tāpēc visiem, mūsu interneta veikalā vai mazumtirdzniecības vietās esošajiem gultas veļas komplektiem, ir augsta kvalitāte un visas labākās šīs auduma šķiedras īpašības. Lieliski, ka mūsu gultas veļas komplekti bērniem ir ādai patīkami, nekairina to un nav alerģiski.

Flaneļa gultasveļas komplekti ir lieliski piemēroti ziemai vai arī tad, kad vēlaties lielāku komfortu un siltumu. Flaneļa auduma virsma ir noklāta ar vieglu pūciņu, kas, guļot šādā gultas veļā, sniedz omulīguma un mīļuma sajūtu. Katūns tāpat ir lieliska izvēle. Audums ir plāns un viegls, tomēr ārkārtīgi ērts, delikāts,  izturīgs un atšķiras ar savām košajām krāsām. Abi audumu varianti ir ideāli, bet, ja vēlaties iegādāties gultas veļu lētāk, tad izvēlieties flaneli, jo katūna gultas veļas komplekti ir nedaudz dārgāki.

Gultas veļas komplektu bērniem klāstā

Kur iegādāties kvalitatīvu bērnu gultas veļas komplektu?

Izvēloties gultas veļu bērniem, cenai nevajadzētu būt galvenajam izvēles kritērijam. Tomēr saprotam, ka lēti gultas veļas komplekti piesaista lielāku uzmanību, un pircējiem patīk labi iepirkšanās piedāvājumi. Tāpēc mūsu gultas veļas komplekti bērniem internetā un fiziskajās tirdzniecības vietās ir pieejami par izdevīgām, īpaši zemām cenām! Ja vēlaties ietaupīt dārgo laiku, ir vērts iepirkties mūsu interneta veikalā. Kvalitatīvi un lēti gultas veļas komplekti internetā - viegli iegādāties, plašs klāsts un droša piegāde. Mūsu gultasveļas komplekti – akcija, kuru nedrīkst palaist garām! Nodrošiniet brīnišķīgu miegu savam bērnam, neieguldot milzum daudz naudas, bet lētāk iegūstot lielisku kvalitāti.

Lasīt vairāk