Flaneļa gultas veļas izpārdošana, 30% atlaide!

Frotē vannas paklājs 650J

Frotē vannas paklājs 650J

 
Sastāvs: 100% Kokvilna
Vannas paklāja svars: 650 g/m2
Izcelsmes valsts: Pakistāna
Svars: 0.252kg
2,99 €
3,99 €

30d. zemākā cena 3,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

2,99 €
3,99 €

Cena var atšķirties atkarībā no krāsas vai izmēra

Par produktu

Frotē vannas paklājs 650J

Vannas paklājs ir estētisks un funkcionāls tekstilizstrādājums vannas istabā. Tas ir ideāls kājas komforta avots pēc peldēšanās dušā vai vannā. Vienkārši padomājiet, cik patīkami ir piecelties uz mīksta paklāja pēc izkāpšanas no vannas vai dušas ... Šis tekstilizstrādājums veic arī vēl vienu ļoti svarīgu funkciju - nodrošina drošību, jo novērš slīdēšanu uz slapjām flīzēm. Galu galā tieši šāds grīdas segums valda daudzās vannas istabās. Nosaucot priekšrocības, ir jāpiemin vizuālais aspekts - skaists, kvalitatīvs paklājs būs stilīga jūsu vannas istabas detaļa. Jūs varat to apvienot ar krāsām, kas dominē vannas istabā atbilstoši krāsai: izveidojiet harmonisku, vienkrāsainu gammu vai piešķiriet tai ekskluzīva krāsu akcenta lomu.

Kokvilnas vannas paklāji gaida uzmanību mūsu sortimentā. Kokvilnas šķiedra ir dabiska, tā sniegs maksimālu maigumu, mājīgumu un siltumu. Šāda paklāja priekšrocības vannas istabā novērtēs gan pieaugušie, gan mazi ģimenes locekļi. Frotē paklājs perfekti absorbēs ūdeni un nodrošinās, ka bumba nenofokusējas, kad ūdens pil no ķermeņa.

Šo paklāju varat pieskaņot mūsu vannas dvieļu klāstam.

Šis produkts ir izgatavots no OEKO-TEX®️ STANDARD 100 sertificēta auduma. Šis sertifikāts apliecina, ka šķiedru apstrādē netiek izmantotas kaitīgas vielas, produkts ir drošs, neizraisa alerģiju un ir piemērots bērniem.

Uzmanību!

  • Lai audums pēc mazgāšanas nezaudētu savu kvalitāti, mazgājiet ne vairāk kā 600 apgiezieni/min un saglabājiet 40 grādu temperatūru. Pirms izmantošanas, izstrādājums jāizmazgā!
  • Informējam, ka dzīvē krāsas var nedaudz atšķirties no monitorā redzamajām.
Kopšana
Norēķināšanās veidi
Piegādes nosacījumi

Pircēju atsauksmes (64)

Vidējais vērtējums
4.8
 
64 atsauksmes
  • Visi (64)
 
Krāsa: 650J-T0035-FRENCH BLUE

Ļoti patīk

 
Krāsa: 650J-T0035-FRENCH BLUE

patiko

 
Krāsa: 650J-T0035-FRENCH BLUE

Minštas kilimėlis išėjus iš dušo.

Līdzīgas preces

avatar